האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין הם רחבים

סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין הם רחבים

ההתפתחות המהירה של תעשיית הרכב בסין הביאה מרחב פיתוח רחב עבור תבניות רכב ביתיות. בנוסף, עקב גורמי עלות ושוק, התמקדות ייצור העובשים במדינות מפותחות עבר בהדרגה למדינות מתפתחות המיוצגות על ידי סין. גורמים מקיפים מבית ומחוצה לה קידמו את ההתפתחות המהירה של תעשיית תבניות הרכב המקומית, וחברות תבניות רכב מתפתחות רבות קמו. על פי הסטטיסטיקה, בשנת 2012, חברות עמוד השדרה המרכזיות של סין הגיעו לכמעט 110. ביניהן, הַטבָּעָה המתות מהוות כ-37%, וסין הפכה למדינה של ממש לייצור תבניות לרכב.

סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין הם רחבים

סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין מבטיחים. כושר ייצור תבניות הרכב של סין הוא יתרון ביותר בעולם. עם זאת, בשל השיפור הטכנולוגי האיטי של חברות תבניות רכב מתקדמים, יכולות חדשנות טכניות ויכולות לא מספקות במחקר ופיתוח ויישום של טכנולוגיות תבניות חדשות, תבניות יוקרה ביתיות יכולת הפיתוח של החברה עדיין לא יכולה לעמוד במלואה הצרכים התומכים של תעשיית הרכב המקומית, וחלק גדול מתבניות מכוניות יוקרתיות עדיין צריכות להסתמך על יבוא. לכן, תעשיית תבניות הרכב המקומית צריכה לפצות על חיסרון זה בהקדם האפשרי כדי לפצות על חיסרון גדול של תעשיית תבניות הרכב בסין.

כעשרת התעשיות המובילות בסין להתחדשות, זו של סין תעשיית הרכב נתמך על ידי מדיניות לאומית, ויחד עם קידום הרכבים באזורים הכפריים, כל חברות הרכב הגדולות בסין הגדילו את הייצור שלהן. בשנת 2012, ייצור הרכב של סין עלה על 19 מיליון כלי רכב, ושמר על מעמדה כמקום הראשון בעולם בייצור ובמכירות. . Luo Baihui אמר כי כדי לייצר מכונית רגילה בעצמה נדרשות כ-1,500 תבניות, כולל כמעט 1,000 תבניות הטבעה ויותר מ-200 תבניות חיפוי פנימיות. מושפעת מההתפתחות המהירה של תעשיית הרכב בסין, תעשיית תבניות הרכב בסין הציגה צמיחה מהירה, ויכולת השוק שלה המשיכה להתרחב. מחושב לפי רמת המדינות המפותחות בתעשיית הרכב כמו יפן וארה"ב, אם שיעור שירות העובש של סין לתעשיית ייצור הרכב יגיע ל-40% עד 2015, סך המכירות של תעשיית תבניות הרכב בסין יגיע ל-70 מיליארד יואן עד 2015.

עם הגידול ההדרגתי של ייצור הרכב בסין משנה לשנה, חברות תבניות רכב מקומיות וזרות הראו את כישרונותיהן בשוק הרכב הסיני, ענו על הביקוש המקומי החם והביקוש לייצוא במידה מסוימת, ובמקביל, זה יצר מצב טוב לשדרוג של תעשיית עובש הרכב בסין הזדמנות. ניתן לראות שהסיכויים של תעשיית תבניות הרכב בסין רחבים מאוד.

קישור למאמר זה:סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין הם רחבים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיכויי פיתוח תבניות הרכב בסין הם רחביםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.