האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיכום שיטות חיתוך לחלקי מכונת כרסום CNC

סיכום שיטות חיתוך לחלקי מכונת כרסום CNC

סיכום של שיטות חיתוך כרסום CNC


חותך הטחינה יכול להשתמש בסגנונות מעקה שונים של כלי חיתוך בעת חיתוך המישור והצד של החומר, המכונה שיטת חיתוך. ישנן תשע שיטות חיתוך.

סיכום שיטות חיתוך לחלקי מכונת כרסום CNC
סיכום של כרסום CNC שיטות חיתוך
  • (1) שיטת חיתוך הדדית מכונת כרסום CNC. המרחק בין שני מסלולי כלי חיתוך מקבילים הוא צעד אחד. ראש מעקה כלי חיתוך אחד וזנבו של מעקה כלי החיתוך השני מחוברים באמצעות מעקה כלי דריכה. מעקה כלי הצעד ומסילת כלי החיתוך נמצאים באותה רמה. מעקה כלים. שיטות חיתוך הדדיות כוללות כרסום מעלה ומטה.
  • (2) מצב חיתוך חד כיווני של מכונת כרסום CNC. שיטת חיתוך חד כיוונית היא שהכלי חותך מקצה לקצה בקו ישר, ואז חוזר על ידי הרמת הסכין במרווח של צעד אחד ואז חיתוך מקצה לקצה. כיוון החיתוך של כל נתיב כלי חיתוך זהה. לכל מסלול כלי חיתוך יש נתיב כלים מתקרב, נתיב כלי הזנה ונתיב כלים נשלף. יש רק דרך אחת לחיתוך חד כיווני.
  • (3) מצב חיתוך מתאר חד כיווני של מכונת כרסום CNC. מסלול כלי חיתוך המתאר החד -כיווני כולל שלושה חלקים, והקטעים הישרים הארוכים מקבילים זה לזה, כיווני החיתוך זהים והשלבים מרווחים צעד אחד זה מזה. לשני הקצוות של קטע החיתוך הארוך יש מסלול כלי חיתוך קצר. צורת מסלול כלי החיתוך הקצרים זהה לקו המתאר של הצד של חומר העבודה, שיכול להיות קו ישר או עקום. טווח מסלול כלי החיתוך הקצר הוא שלב. לכל אחת מסילות הכלי לחיתוך חד כיווני יש קטע של נתיב כלי מתקרב, נתיב כלי הזנה ונתיב כלי נסיגה. השתמש בתנועה המהירה של הכלי כדי לסגת בנתיב כלי החיתוך הקודם ובנקודת ההתחלה של נתיב כלי החיתוך הבא. נתיב כלים מחובר, מתקרב, הזנת נתיב כלים, נתיב כלי נסיגה ונתיב כלים המהירים אינם באותו רמה. שתי מסילות כלי החיתוך הקצרות מפצות על החסרונות של קצה אחד של שיטת החיתוך ההדדי ושני הקצוות של שיטת החיתוך החד -כיוונית. חיתוך הצד טוב יותר משיטות החיתוך ההדדיות והחד -כיווניות.
  • (4) מכונת כרסום CNC עוקבת אחר שיטות חיתוך היקפיות. שיטת החיתוך הבאה היא מסלול הכלים של הטבעת הפנימית של הטבעת החיצונית. צורת הטבעת החיצונית תואמת את צורת המתאר של גבול החומר. המרחק בין שני פסי הכלים הסמוכים הוא צעד אחד. מסלולי כלי החיתוך והחיתוך בין העיגולים נמצאים באותה הרמה. לכל נתיבי הכלים באותה רמה יש גישה אחת בלבד לנתיב הכלים, לנתיב הכלים ולנסיגה. מעקה סכין. ישנם שני כיוונים לחיתוך חומר: האחד הוא חיתוך מהמעגל הגדול (מבחוץ) למעגל הקטן (מבפנים); השני חותך מהמעגל הקטן (מבפנים) למעגל הגדול (מחוץ).
  • (5) שיטת חיתוך מחזורית של מכונת כרסום CNC. שיטת החיתוך הטרוכואידית היא שהכלי עובר לאזור פינתי צר קעור, ועומק החיתוך הצדדי של הכלי הופך לפתע לעמוק יותר. כדי למנוע כפות כלים וכלים שבורים, ניתן להשתמש בשיטת חיתוך טרוגואידית.
  • (6) מכונת כרסום CNC עוקבת אחר שיטת החיתוך של החומר. בצע את שיטת החיתוך של החומר כדי לחתוך את החומר גם עם החלל וגם עם הליבה, עליך לבחור בשיטת החיתוך הבאה. מסלול הכלים העוקב אחר שיטת החיתוך של חומר העבודה הוא גם לולאה סגורה, אך צורת מסלול הכלים הפנימי ביותר של ליבת החיתוך תואמת את קו המתאר של הליבה, וצורת מסלול הכלים החיצוני ביותר של חלל החיתוך היא תואם את צורת קווי המתאר של החלל. מסלול הכלים מותאם אישית על ידי מערכת UG CAM. המרחק בין שני פסי הכלים הסמוכים הוא צעד אחד. מסלולי כלי החיתוך והחיתוך בין העיגולים נמצאים באותה הרמה. לכל נתיבי הכלים באותה רמה יש גישה אחת בלבד לנתיב הכלים, לנתיב הכלים ולנסיגה. מעקה סכין. יש גם כרסום למטה וגם כרסום למטה בעקבות שיטת החיתוך של החומר. כרסום למטה לחלל וכרסום למטה לליבת החיתוך.
  • (7) מצב חיתוך קונטור של מכונת כרסום CNC. שיטת חיתוך המתאר משמשת לגימור למחצה ולגימור של קירות הצד. לאחר עיבוד גס של הריק, נותרה כמות קטנה של שוליים לביצוע גימור חצי שכבה חד-צדדי וצירתי-רב שכבתי וגימור על הדופן על ידי חיתוך מתאר.
  • (8) שיטת חיתוך כונן סטנדרטית של מכונת כרסום CNC. לשיטת חיתוך הכונן הסטנדרטית אותה פונקציה כמו לשיטת חיתוך המתאר, ההבדל הוא שמסלולי הכלים של שיטת חיתוך המתאר אינם יכולים לעבור; מסלולי הכלים של שיטת חיתוך הנהיגה הרגילה יכולים לעבור.
  • (9) שיטת חיתוך היברידית של מכונת כרסום CNC. לאחר מחוספס של חומר עבודה נוצרים כמה אזורי חיתוך. אזורים אלה נחתכים על ידי מספר שיטות חיתוך, מה שמכונה שיטת חיתוך היברידית. שיטות חיתוך היברידיות הן הדדיות, בעקבות הפריפריה, ובעקבות החומר. שלוש שיטות החיתוך משמשות באזורי חיתוך שונים של חומר עבודה.

קישור למאמר זה: סיכום שיטות חיתוך לחלקי מכונת כרסום CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיכום שיטות חיתוך לחלקי מכונת כרסום CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.