האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין

סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין

סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין


בדרך כלל במפעלי עיבוד חומרה, רוב החומרים הנפוצים ביותר עבור חומר עיבוד שבביהם נירוסטה, נחושת, אלומיניום, ברזל וכו '. לאחר מכן מפעל עיבוד החומרה מעבד חלקי דיוק שונים על פי ציורי הלקוח או הדגימות באמצעות עיבוד מחרטה, עיבוד כרסום, עיבוד טחינה וליטוש ומכונות אחרות. זה ידוע בכינויו עיבוד רכיבי דיוק חומרה, כגון ברגים, מנוע פירs, דגמי חלקי רכב וניידים מעטפת אספקת החשמל, מעטפת cnc וכו 'מעובדים על ידי חלקי דיוק חומרה.

סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין
סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין

בואו נדבר על מוצרי החומרה הנפוצים ביותר: ליטוש, חמצון, פסיבציה, עיבוד שבבי, גלגול, הקשה, ציפוי.

1. ליטוש

עקרון הליטוש אומר שהמוצר מבריק וחלק באמצעות פירוק רגיל.
שיטת ליטוש: השתמש בפעולה מכנית, כימית או אלקטרוכימית כדי להפחית את חספוס המשטח של חומר העבודה לקבלת משטח בהיר ושטוח. שיטת הליטוש היא שינוי פני השטח של חומר העבודה באמצעות כלי ליטוש וחלקיקים שוחקים או חומרי ליטוש אחרים. .

2. חמצון

החמצון מחולק לחמצון קשה מאלומיניום, חמצון אלומיניום יצוק, חמצון צבע, אלכוהול אלומיניום, חמצון צבע טבעי וכן הלאה.

3. פסיבציה

ניתן להסביר את עקרון הפסיבציה על ידי תיאוריית הסרט הדק. פסיבציה נובעת מהאינטראקציה בין מתכת לחומרים מחמצנים. כאשר הוא פועל, נוצר נכס כיסוי דק מאוד, צפוף וטוב, ופסיבציה חזקה על משטח המתכת. סרט כימי. בהשוואה לשיטת האיטום הפיזית המסורתית, לאחר פסיבציה, יש לה את המאפיינים של ממש לא להגדיל את עובי החומר ולשנות את הצבע, לשפר את הדיוק והערך המוסף של המוצר ולהפוך את הפעולה לנוחה יותר;

4. מכונות 

עיבוד Cnc משמש בדרך כלל עבור חריטה, הקצעה, כרסום וטחינה.

5. שיניים מתגלגלות

תחביב הוא השימוש בשני מקלות מושחלים כדי לסחוט את חומר העבודה המעובד, כך שמשטח החלק נלחץ החוצה מהחוט.

6. הקשה

הקשה היא משטח, המשמש לעיבוד או תיקון חוטים חיצוניים. יש לו חוטים פנימיים וניתן לעבד אותו ביד או לשימוש במכונת הברגה.

7. ציפוי

ציפוי חשמלי מחולק לציפוי מתלים, ציפוי חבית, ציפוי רציף וציפוי מברשות, הקשורים בעיקר לגודל וגודל האצווה של החלקים שצופים.

לקבלת ייעוץ נוסף לעיבוד חומרה, עקוב אחר אתר רשמי זה לקבלת חדשות נוספות בנושא עיבוד חומרה.

קישור למאמר זה: סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסין

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סיכום של שיטות עיבוד החלקים הנפוצות ביותר בסיןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.