האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סימני ההסמכה והסברי המונחים של מחשבים תעשייתיים בעולם

סימני ההסמכה והסברי המונחים של מחשבים תעשייתיים בעולם

למחשבים תעשייתיים בסין יש בדרך כלל הסמכת 3C, אישור CE ואישור CQC. הבסיסי ביותר הוא אישור 3C, שהוא תקני החשמל והאלקטרוניקה החובה של סין. עבור סימן ההסמכה של מחשב תעשייתי, כל תקן לאומי שונה. אני אסביר לך אילו אישורים נוספים זמינים עבור מחשבים תעשייתיים

סימני ההסמכה והסברי המונחים של מחשבים תעשייתיים בעולם

1. אישור CE

מוצרים המשתמשים באישור CE הופכים נפוצים יותר ויותר. אם למוצר יש תו CE, הוא מייצג את הדרישות של שורה של הנחיות אירופיות כגון בטיחות המוצר, היגיינה, הגנת הסביבה והגנת הצרכן. אם המוצר יכול לעמוד בדרישות הרלוונטיות, ניתן להצמיד אותו עם תו CE, אך אם אינו עומד בדרישות הרלוונטיות, ההיפך הוא הנכון. (אני אישית חושב ש-CE זה לא הסמכה, אלא הצהרה עצמית. בדרך כלל, הצהרה זו תתבצע בעת משלוח לאירופה)

2. אישור מוצר CCC

מה שנקרא הסמכה 3C, הסמכה זו נולדה ב-1 במאי 2002, CCC הוא קיצור של האנגלית Chinacompulsorycertification, שפירושו "הסמכה חובה של סין". אם המוצר רשום ב"אצווה ראשונה של מוצרים הכפופים לאישור מוצר חובה" שהונפקה על ידי המינהל הכללי לפיקוח, פיקוח והסגר איכות של המינהל הממלכתי לפיקוח איכות, פיקוח והסגר וועדת מינהל ההסמכה וההסמכה הלאומית, יש ליישם בדיקה וביקורת חובה של המוצר. במידה והמוצרים המפורטים בקטלוג לא אושרו על ידי הגורם המיועד, לא ניתן למכור, לייבא או לשלוח אותם מהמפעל אם אינם מאושרים לתיוג בהתאם לתקנות. לאחר יישום לוגו זה, הוא החליף את הלוגו המקורי של "החומה הגדולה". הלוגו של "הקיר הגדול" אינו תקף החל מה-1 במאי 2003. יש לציין כי תו 3C אינו תו איכות, אלא אישור בטיחות בסיסי.

3. הסמכת CQC

מרכז הסמכת האיכות של סין (CQC) יכול לקבל את הסמכת ה-CQC, והמוצרים המודבקים בסימן הסמכה CQC מאושרים על ידי גוף ההסמכה הלאומי, ומטרת ההסמכה היא להיות בטוחים ולעמוד בתקני האיכות של תגובת המדינה .

4. אישור CB

מערכת CB (מערכת IEC לבדיקת התאמה והסמכה של מוצרי חשמל) היא מערכת בינלאומית המופעלת על ידי IECEE. גופי ההסמכה של כל מדינה חברה ב-IECEE בודקים את ביצועי הבטיחות של מוצרי חשמל על בסיס תקני IEC. תוצאות הבדיקה הן דוח בדיקת CB ו- אישור בדיקת CB היא מערכת המוכרת הדדית על ידי המדינות החברות ב-IECEE. המטרה היא לצמצם חסמי סחר בינלאומיים עקב הצורך לעמוד בקריטריונים של הסמכה או אישור של מדינות שונות. IECEE הוא הקיצור של ארגון הבדיקות וההסמכות של הוועדה האלקטרוטכנית הבינלאומית.

5. הסמכת PCT

"מוצרים שרוצים להיכנס לשטח המכס של הפדרציה הרוסית חייבים לקבל תעודת התאמה סטנדרטית לאומית (תעודת התאמה של GOST) שהונפקה על ידי ועדת התקנים והמטרולוגיה הרוסית." החוק ברוסיה קובע זאת. לכן, כדי להיכנס לשוק הרוסי, אתה חייב לקבל אישור זה, אבל סין שלנו שונה מאוד. אנחנו צריכים רק לקבל את ההסמכה הרוסית PCT, אשר שווה ערך לקבלת כרטיס כניסה ויציאה מרוסיה. (הערה: שום דבר אינו מושלם, ויש מעט מאוד דברים שאינם אפשריים, אפילו אלה עם תעודה)

6. אישור PSE

חוק DENTORL (חוק בקרת מכשירים חשמליים וחומר) ביפן קובע כי 498 מוצרים חייבים לעבור אישור בטיחות כדי להיכנס לשוק היפני. ביניהם, 165 סוגי מוצרי A צריכים לקבל את תו PSE בצורת יהלום, ו-333 סוגי מוצרי B צריכים לקבל את תו PSE עגול.

7. הסמכת TL

ETL הוא הקיצור של American Electronic Testing Laboratories (ElectricalTestingLaboratories). מעבדת ETL נוסדה על ידי הממציא האמריקאי אדיסון בשנת 1896 ונהנית ממוניטין גבוה בארצות הברית ובעולם. כמו UL ו-CSA, ETL יכולה לבדוק ולהנפיק סימני אישור ETL ​​בהתאם לתקני UL או תקנים לאומיים אמריקאים, וכן יכולה להנפיק סימני הסמכה מורכבים בהתאם לתקני UL או תקנים לאומיים אמריקאים ותקני CSA או תקנים קנדיים. ה-"אנחנו" בפינה הימנית התחתונה מציינים שהוא חל על ארצות הברית, ה-"c" בפינה השמאלית התחתונה מציין שהוא חל על קנדה, וגם "אנחנו" וגם "c" חלים על שתי המדינות. כל מוצר חשמלי, מכני ואלקטרומכני יכול להיבדק על ידי EMC כדי לבדוק את ביצועי המוצר. כל עוד על המוצר מודבק תו CTL, זה אומר שהמוצר עבר את מבחן ה-ETL ועבר. העברת ETL פירושה עמידה בתקנים הרלוונטיים בתעשייה.

8. אישור EN

EN (תקן אירופאי): על פי החובות המשותפות של המדינות המשתתפות, אימוץ תקן EN זה יעניק מעמד משפטי לתקנים הלאומיים הרלוונטיים של מדינה חברה מסוימת, או יבטל את התקנים הרלוונטיים של מדינה מסוימת המתנגדת לו. . במילים אחרות, התקנים הלאומיים של המדינות החברות חייבים להיות עקביים עם תקני EN.

9. הסמכת TUV

חברת TUVR-Heinland German Rheinland Technical Supervision Company, שהיא גוף ההסמכה הגדול ביותר בגרמניה לבטיחות ואיכות מוצרים, היא סוכנות בדיקות מוכרת על ידי הממשלה. הסמכת TUV ו-FCC, אישור CE, אישור CSA ואישור UL הם כולם באותה רמה, וכולם סמכותיים. אם אתה רוצה להיכנס לשוק הגרמני, עליך לעבור אישור TUV. לכן, ניתן לראות את הסמכת TUV ואת חמשת הסימנים לעיל על מוצרי IT ומכשירי חשמל ביתיים שונים.

10. הסמכת CSA

איגוד התקנים הקנדי הוא קיצור של CSA, כלומר איגוד התקנים הקנדי. הוא הוקם בשנת 1919, ומכשירים אלקטרוניים בשוק בצפון אמריקה חייבים לקבל אישור CSA. גוף ההסמכה הגדול בקנדה הוא CSA, והוא גם אחד מגופי הסמכת הבטיחות המפורסמים בעולם. ניתן לבדוק את כל סוגי המכונות, חומרי הבניין, מוצרי החשמל, ציוד המחשבים, הציוד המשרדי, הגנת הסביבה, בטיחות אש רפואית, ספורט, בידור וכו', ולספק אישור בטיחות מוצרים.

11. הסמכת GS

המשמעות של GS היא גרמנית "GeprufteSicherheit" (בטיחות אושרה), ופירושו גם "GermanySafety" (בטיחות גרמנית). הסמכת GS היא הסמכה וולונטרית המבוססת על חוק בטיחות המוצר הגרמני (SGS) ונבדקה בהתאם לתקן האיחוד האירופי EN או התקן התעשייתי הגרמני DIN. זהו תו אישור בטיחות גרמני מוכר בשוק האירופי. עם תו הסמכה GS, זה אומר שהוא בטוח ועבר את המבחן של ארגון עצמאי באמינות. זה שונה מ-CE. ל-GS אין דרישות חוקיות, אך המודעות לבטיחות נטועה עמוק בלבם של צרכנים רגילים. אם יש סימן אישור GS, וסימן אישור GS, אז יש להשוות מוצרים עם אישור GS. תַחֲרוּתִי.

12. הסמכת UL

UL הוא הקיצור של Underwriter Laboratories Inc, כלומר מעבדות החתמים של בריטניה. הוא נולד בשנת 1894, והמעבדה הסמכותית ביותר בארצות הברית שייכת ל-UL. זה גם ארגון פרטי, והוא גם עורך בדיקות ושמאות בטיחות בעולם. זה שונה מארגונים אחרים. זהו ארגון עצמאי ללא מטרות רווח ומקצועי העורך ניסויים למען בטיחות הציבור. הוא נוקט בשיטות בדיקה מדעיות כדי ללמוד ולקבוע האם חומרים שונים, מכשירים, מוצרים, ציוד, מבנים וכו' מזיקים לחיים ולרכוש; לקבוע, להרכיב ולהנפיק תקנים מתאימים ולסייע בצמצום ובמניעת נזקים לחיים ולרכוש. אובדן מידע, תוך ביצוע עסקי מחקר עובדתי. בקצרה, היא עוסקת בעיקר בהסמכת בטיחות מוצרים והפעלת עסקי אישורי בטיחות, ומטרתה הסופית היא להשיג מוצרים בעלי תקן די בטוח לשוק, ולתרום להבטחת בריאות האישית ובטיחות הרכוש. במונחים של הסמכת בטיחות מוצרים כאמצעי יעיל לביטול חסמים טכניים לסחר בינלאומי, UL גם ממלאת תפקיד פעיל בקידום פיתוח הסחר הבינלאומי.

13. הסמכת FCC

מבוא להסמכת ה-FCC FCC (Federal Communications Commission, US Federal Communications Commission) הוקמה על ידי COMMUNICATIONACT בשנת 1934 כסוכנות עצמאית של ממשלת ארה"ב ואחראית ישירות לקונגרס. מוצרי יישומי רדיו רבים, מוצרי תקשורת ומוצרים דיגיטליים דורשים אישור FCC כדי להיכנס לשוק האמריקאי. נציבות התקשורת הפדרלית של ארצות הברית, FCC, גיבשה סדרה של תקני איכות וביצועים של מוצרים הקשורים לתאימות האלקטרומגנטית של ציוד אלקטרוני ולבטיחות האישית של המפעילים. תקנים אלה שפותחו על ידי ה-FCC שימשו אנשים רבים, והם גם זכו. מעט סוכנויות רגולטוריות טכנולוגיות לאומיות או מוסדות דומים מוסמכים. בשל כך, מוצרים אלקטרוניים רבים, בין אם זה המדריך הטכני של אותו מפעל, מודפסים עם אישור שהונפק על ידי ה-FCC העומד בתקן מסוים או מצהיר שהם עומדים בתקן מסוים של ה-FCC.

14. הסמכת NF

NF הוא שם הקוד של התקן הצרפתי, שיושם ב-1938, והגוף המנהל שלו הוא האגודה הצרפתית לתקינה (AFNOR). האגודה הצרפתית לתקינה (AFNOR) היא ארגון ללא מטרות רווח שהוקם בשנת 1926 בהתאם לצו הצרפתי משנת 1901 ומוכר וממומן על ידי הממשלה. העמותה היא הליבה של מערכת התקינה הצרפתית. הסמכת שירות NF היא הסמכה וולונטרית לסימן NF המאשרת כי האיכות והאמינות של השירות עומדות באיכות ובביצועים הנדרשים בסטנדרטים צרפתיים, אירופאים ובינלאומיים. מדובר בהעברת אתרים, יחידות אחסון רהיטים וסוכנויות נסיעות. , תיקון וגרירת חירום, הסעת נוסעים, בטיחות אישית, חינוך לכל החיים. הסטנדרטים של שירות התיירות שנקבעו על ידי צרפת ידועים, לרבות סקרי אירוח, בתי מלון, תחבורה ושביעות רצון.

קישור למאמר זה:סימני ההסמכה והסברי המונחים של מחשבים תעשייתיים בעולם


סימני ההסמכה והסברי המונחים של מחשבים תעשייתיים בעולםמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.