האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סין הפכה לבסיס תעשיית ייצור החומרה בעולם

סין הפכה לבסיס תעשיית ייצור החומרה בעולם
סין הפכה לבסיס תעשיית ייצור החומרה בעולם

1.אמץ אסטרטגיה עסקית מובחנת

חלוקת השווקים לפי ענפים, פילוח שווקים ויצירת שווקים מיוחדים וגדולים הם הערובות העיקריות לשגשוג השוק.

קח את עיר החומרה בסין כדוגמה. בתחילת היווצרות השוק, שוק החומרה בשנג'ן נשלט על ידי Lao Nanma Road Hardware City לפני 2005. בשל גורמים היסטוריים, הוא ממוקם באזור מרכז עירוני משגשג. השוק לא יכול להתבסס באזור מרכז העיר במשך זמן רב. לאחר חקירת התכנון העירוני הכולל של שנזן, האתר נבחר להיות קרוב לקו הטבעת החיצוני ולכביש הלאומי 205. הרובע החדש יכול להקרין רחוק לבייג'ין, שלושת המחוזות הצפון-מזרחיים, מחוז הביי ומקומות נוספים, והוא הבחירה הראשונה לשוק.

עם זאת, מכיוון שעיר החומרה המתפתחת משלימה את העיר העתיקה ומחזקת את עצמה בהדרגה, בחרנו באסטרטגיה משלימה מובחנת. בשנת 2006, התחלנו לבצע מיצוב ומיצוב עסקי מאוחד עבור ארבעת המחוזות הנוכחיים של A, B, C ו-D. לפי התוכנית, אזור A ו-B הם אזור חומרה ומכשירי חשמל, שטח C הוא אזור אנרגיה סולארית , ושטח D הוא צינור שסתום אֵזוֹר. בקידום ההשקעות המאוחר יותר, מפעילי מכונות בנייה וציוד מכונות רבים חושבים שהבניינים בעיר שלנו מרווחים ובעלי קומות גבוהות יחסית. הכבישים רחבים, מתאימים לכניסה ויציאה של ציוד בקנה מידה גדול ובזו אחר זו נכנסים לעיר לעסקים. פתחנו רחוב מקצועי למכונות וציוד ברחוב בצד המערבי של רובע א' ו-ג' בהתאם לדרישות השוק. זה הופך את התכנון העסקי של ארבעת המחוזות להשוואה לשווקי חומרה אחרים שנזן. מיצוב החברה מובחן, ונוצר האפקט של חיפוש הבדלים מאותו והשלמה זה לזה. במחצית הראשונה של 2007, ארבעת השווקים הסיטונאיים המקצועיים הגדולים התגבשו בעצם.

תעשיית החומרה היא כוללת, עם מגוון רחב של מוצרים, החל מפלדה, מכונות וציוד, ועד ברגים וברגים. הוא מכסה מגוון רחב של תעשיות. למרות שעיר החומרה הנוכחית גדולה יחסית, אי אפשר להכיל את כל מוצרי החומרה. זה חייב להתבסס על המעגל העסקי. במסגרת שלב הפיתוח הכלכלי והמאפיינים, אמצו אסטרטגיות עסקיות מובחנות לפילוח השוק, בחירת תעשיית החומרה המתאימה לפיתוח שוק משלה, ומטרת השקעה ליצירת מאפיינים משלה ויצירת יתרון מקצועי בשוק.

2. התפעול והניהול המאוחדים של חנויות הם ערובה חשובה לפיתוח השוק.

כיום, הרוב המכריע של שווקי החומרה מורכבים מחנויות בבעלות נכסים. זה לא שחנויות בבעלות נכסים לא פועלות טוב. על פי הניסיון שלנו בהפעלת מספר שווקים במזרח סין, הגישה המוצלחת היא למכור חנויות לבעלים מפוזרים בו זמנית. חברת ניהול השוק חותמת מיד על חוזה תפעול עמלה עם כל בעלים כדי לתת לבעלים הכנסה יציבה משכירות בתמורה. תקופת פעולת העמלה צריכה להיות יותר מ-5 שנים. פעולת הוועדה המאוחדת מבטיחה תחילה שניתן לבצע תכנון שוק מאוחד עבור אזורים שונים בשוק. בתחילת קידום השקעות ניתן לבצע קידום השקעות מאוחד לפי תכנון הפורמט העסקי של השוק. תוך הימנעות מהמצב הכאוטי של פעולה מעורבת, זה גם מקדם היווצרות של אפקטים בקנה מידה, הפיכת אזורים תפקודיים שונים לגדולים וחזקים יותר, ויוצרים יתרונות וקנה מידה מקצועיים בשוק. השפעה. ארבעת האזורים העיקריים הנוכחיים של China North Hardware City תואמים לארבעת השווקים המקצועיים העיקריים שאנו פועלים, ואי אפשר להשיג אותם ללא ניהול מאוחד. תחת הנחת היסוד של פעילות מופקדת מאוחדת, על חברת הניהול לשמור יותר מ-40% משטח העסקים. בתוך שנתיים מהשקת השוק, היא תטמיע מדיניות מועדפת כמו שכר דירה ללא תשלום כדי לקדם את כניסתם של יצרני מותגים גדולים, מפיצים כלליים וסוכנים ברמה הראשונה. לספק מרחב תמרון, ובמקביל יכול להשתמש ב-40% משטח העסקים העצמאי למלא תפקיד מנוף במדיניות השכירות בתהליך התפתחות השוק.

3. מותג חזק הוא התחרותיות המרכזית של השוק.

בסביבת שוק שבה סוגים ואיכות של סחורות מודרניות מתכנסים, מהות התחרות היא תחרות מותג. איך ליצור מותג חזק זה משהו שכל עסק וכל שוק חומרה חייבים להתמודד איתו. היווצרות מותג חזק כוללת שני היבטים. מצד אחד, זוהי ההכרה הנרחבת של המותג, מצד אחד, הכוח הצנטריפטלי החזק של המותג. בהקשר זה, Zhejiang Yongkang ו-Wannguan Hardware City נמצאים בחזית.

ההכרה הרחבה של המותג כוללת שני היבטים. מותג בשוק החומרה עצמו, כמו המותג North China Hardware City, עליו רשום מר וו, לקוחות זרים רבים ב- שנזן תגידו שאנחנו רק צ'ונג השם של עיר החומרה שלכם נפלא, והשני הוא המוניטין של היצרנים והמוצרים הפועלים בעיר. המותג של שוק החומרה עצמו צריך להיות מקודם באופן נרחב על ידי חברת הניהול באמצעות מדיות פרסום ושיווק שונות, וחשוב מכך, הסוחרים בעיר אינם קידום לסירוגין יצר שם מוכר. לדוגמה, הפרסומות של Zhejiang Yongkang Hardware City ו-East China Hardware City ב-CCTV מייצגות מאוד, שניתן לומר שהם שמות ביתיים בן לילה. כמובן שהבחירה במדיה זו מבוססת על המעגלים העסקיים המקרינים של השוק עצמו ושלבי התפתחות שונים. תפקידו של כוח מרכז מותג חזק הוא לאפשר ללקוחות ליצור את הרגלי הקנייה התת-מודעים והמודעים של המותג. בדיוק כמו קניית משקאות, אנחנו חושבים תחילה על קוקה קולה, מיץ Huiyuan ומזון מהיר. הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו הוא KFC, מקדונלדס, חלב סויה יונגה, ומשתתפים בחומרה. שוק החומרה חשב לראשונה על Zhejiang Yongkang China Hardware City. זוהי תוצאה של הצטברות מותג ארוכת טווח ויצירת מודעות פוטנציאלית בלב הלקוחות. הרגלי קנייה.

היווצרות כוח צנטריפטלי של המותג. בסביבת שוק הדגים המודרניים המהירים אוכלים דגים איטיים, מותג שוק החומרה לא יכול להיווצר על ידי עשרות שנים של הצטברות כמו בעבר, אלא חייב להיות בתעשייה תוך שלוש עד חמש שנים. היווצרות של מוניטין טוב, ולכן היווצרות מודעות רחבה למותג באמצעות פרסום היא תנאי הכרחי להיווצרות כוח צנטריפטלי של המותג, לא אחזור על זה כאן. מהו המפתח להיווצרות כוח צנטריפטלי של המותג? המפתח טמון ביתרונות המוצר של סוחרים בשוק החומרה, ביתרונות של שווקי חומרה מקצועיים מחולקים, וביתרונות של קנה מידה. לדוגמה, כבסיס סיטונאי מקצועי לשסתומי צינור פלסטיק, אשר מפותח כיום במרץ בעיר החומרה בצפון סין, ישנם יותר מ-400 משרדי מפעל, סוכנים כלליים ומפיצים כלליים מכל רחבי הארץ, עשרות אלפי סוגים של מוצרים, מותגים ידועים ומוצרים ברמה נמוכה זמינים כולם. קונים מגיעים לכאן כדי להשלים את הרכישה החד פעמית, כך שאין צורך להתרוצץ. תוך קצת יותר משנה, זה היה ידוע לרוב הקונים ב שנזן, יוצרים מוניטין טוב בקניית שסתומי צינור והולכים לעיר החומרה הצפונית. היווצרות מותג בשוק החומרה מסתמכת על מומחיות מלאה של מוצרים ומפרטים רבים של מוצרים דומים, מה שיוצר משיכה חזקה. עם הכוח הצנטריפטלי של המותג החזק בשוק החומרה, השוק לא ייכשל.

למרות שהמדינה שלנו הפכה לבסיס ייצור החומרה בעולם, רוב מוצרי החומרה שלנו עדיין נמצאים במוצרים לא ממותגים או מחוץ למותג. בהשוואה למוצרי החומרה של מדינות מפותחות כמו גרמניה, דרום קוריאה וארצות הברית, עדיין יש פער גדול. היתרון התחרותי בשוק עדיין תלוי במחירים נמוכים ובערך מוסף נמוך. הדבר דומה לשלב הפיתוח של תעשיית החומרה ביפן ובדרום קוריאה בשנות ה-1960 וה-1970. עם זאת, אנחנו לא תמיד יכולים להסתמך על מחירים נמוכים או עיבוד OEM במשך זמן רב. אנחנו צריכים לשדרג את התעשייה כדי לענות על צרכי השוק. בשנים האחרונות הופקדו בידינו מוצרי חומרה רבים ממדינות מפותחות לעיבוד שבבי cnc. זה מראה שרמת תעשיית ייצור החומרה בסין אינה נמוכה. המפתח הוא חוסר המודעות שלנו למותג והיעדר מותגים ידועים בעולם. מוצר.

מכיוון ששוק החומרה מהווה חלון ישיר לפיתוח תעשיית החומרה, הוא ממלא תפקיד בהנחיית מגמות בתעשייה. בהקשר זה, עלינו לקבל גם פרספקטיבה בינלאומית כדי לפתח את השוק, כך שמוצרי הסוחרים שלנו יוכלו להשתתף בסביבת התחרות בשוק הבינלאומי. בהקשר זה, חברת Dongguan PTJ Hardware נמצאת בחזית. בחודש מאי השנה, ארגנו גם כמה חברות להשתתף בלאס וגאס כדי להנחות את המוצרים שלהן להיכנס לשוק הבינלאומי. היקף היבוא והיצוא השנתי של שנזןתעשיית החומרה של הגיעה לכמה. מיליארד דולר אמריקאי, רובם נכנסים לדרום מזרח אסיה, צפון מזרח אסיה, המזרח התיכון ומדינות ואזורים באפריקה. Dongguan PTJ Hardware Company תעשה שימוש מלא ביתרונות הנמל הבינלאומי של שנזן כדי להנחות את הפיתוח של תעשיית החומרה למותגים מתקדמים וליצור מספר מותגים של מדינות מוצרי חומרה.

קישור למאמר זה:סין הפכה לבסיס תעשיית ייצור החומרה בעולם

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סין הפכה לבסיס תעשיית ייצור החומרה בעולםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודיישומי בית קופסה, מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.