האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום

סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום

סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום


לעיבוד שבבי של חלקי אלומיניום, הצבעים שניתן להשיג על ידי אנודייז הם מוגבלים יחסית, בדרך כלל כסף, ברונזה, טיטניום, K זהב או שחור. באשר לפעמים לראות הרבה צבעים שלו מעובדים בתהליך אחר.

סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום
סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום

על בסיס אנודיזציה, ה- טיפול שטח מכוסה באופן שווה בשכבה של סרט צבע אקרילי מסיס במים באמצעות האפקט החיצוני המאכל, כך שמשטח הפרופיל יהווה סרט אנודייז וסרט מורכב של סרט אקרילי. המרקם חלק ועדין, והמראה בהיר ובהיר. בנוסף לייצור הצבעים של צבע החמצון המקורי, הוא יכול ליצור צבעים בהירים יותר כמו לבן וירוק.

לריסוס אבקת צבע יש בסך הכל יותר מ -200 אפשרויות צבע, המעניקות למעצבים מרחב רחב, ביצועים יציבים, הדבקה חזקה של סרט צבע, לא קל לקלף, עמידות לחומצה, עמידות בפני ריסוס מלח, עמידות במכתש, עמידות בפני מזג אוויר, עמידות להזדקנות ועוד מצויינים ביצועים. הציפוי אינו נדיף, אינו מחמצן, אינו מרעיל באוויר, ובעל ביצועים סביבתיים טובים.

 לכלוך פני השטח מתרענן לאחר הכביסה

ריסוס פלואורו-פחמן צבעוני מותז בציפוי צבע פלואוריד פוליווינידידן על פני המצע של סגסוגת אלומיניום באמצעות פעולה אלקטרוסטטית. ציפויים פלואורוקבוניים הם ציפויים פלואוריד וינילידן ופלואור פחמן. לכן, זה יכול להיות שמירת צבע לטווח ארוך, אנטי אייג'ינג, אנטי קורוזיה וזיהום נגד אוויר. קשר הפלואורו-פחמן שלו הוא אחד הקשרים המולקולריים החזקים ביותר על פני המבנה המולקולרי של הפולימר שלו. ריסוס פלואו-פחמן משמש כתהליך ציפוי משטח יוקרתי. יותר מ -160 צבעים עשירים מספיקים כדי לספק מרחב עיצובי אינסופי לאדריכלים ומעצבים. יש לו את היתרונות של צבע אחיד ועמידות מצוינת לדהייה וכתמים

קישור למאמר זה: סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סין טכנולוגיית טיפול פני שטח נפוצה של חלקי אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.