האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמן

סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמן

סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמן

מטוסי קרב מודרניים התפתחו לדור הרביעי. הדור הראשון רודף מהירות, הדור השני רודף קו ראייה, הדור השלישי רודף יכולת תמרון, והדור הרביעי רודף התגנבות. כיום, מדינות שונות מפתחות מטוסי קרב חמקניים, אך מטוסי הקרב מהדור הרביעי שיכולים להיות בשירות כעת, מלבד ה-F22 וה-F35 של ארצות הברית, הם כנראה רק ה-J20 של סין וה-Su 57 של רוסיה.

החומר של לוחמי הדור הרביעי שונה לחלוטין מהחומרים של לוחמי שלושת הדור הקודם. זה לא רק צריך להיות בעל חומר חזק, אלא גם דורש עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בפני קור ומשקל סגולי קל. ארה"ב לקחה את ההובלה בפיתוח החומר הזה, שהוא חומר סיבי פחמן, וארה"ב יישמה את החומר הזה על F-22 ו-F-35. כאשר ארצות הברית פיתחה את החומר הזה, סין יכלה לייבא רק כמה חומרים רגילים מחו"ל ולהחיל אותו על לוחמי הדור השלישי של סין.

בימינו, סין אינה עוד סין שהיתה פעם ענייה ולשווא. במשך שנים של עבודה קשה, סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמן. חומר זה חזק פי 9 מפלדה, אך קל יותר מאלומיניום, ועדיין ניתן להשתמש בו. לעמוד באלפי מעלות של טמפרטורה גבוהה. אם החומר הזה מיושם על מטוסי הקרב שלנו, ניתן לשפר מאוד את יעילות הלחימה. לא רק שניתן להפחית את משקל הלוחם כדי להגביר את מהירות הטיסה, אלא שזה גם יועיל ליכולת התמרון של הלוחם.

חומר סיבי פחמן זה יכול לשמש לא רק במטוסים, אלא גם בתחומים אחרים, כולל תעופה וחלל, צוללות, מכוניות, ספינות ותחומים אחרים. נכון לעכשיו, סין החלה לבנות קו ייצור של 100 טון חומרי סיבי פחמן. המחקר והפיתוח של החומר החדש הזה לא רק מאפשר לסין להדביק את הרמה הבינלאומית בביצועים של חומרי סיבי פחמן, אלא גם מספק בסיס חומרי למחקר ופיתוח ציוד עתידי של סין.

קישור למאמר זה:סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


סין פיתחה סוג חדש של חומר סיבי פחמןPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.