האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ספר שיטה חיתוך חוטים רבים

ספר שיטה חיתוך חוטים רבים

אודות רשימת שיטות חיתוך החוטים


בעיבוד בפועל, סוגי החוטים הם בדרך כלל: חוט יחיד רגיל, חוט טרפז, חוט מיוחד, חוט פרופילי וכו '.

ספר שיטה חיתוך חוטים רבים

ספר שיטה חיתוך חוטים רבים 

ביניהם, החוט המשותף הוא הנפוץ ביותר, והמפרק משמש בעיקר עם שיניים גסות, בעוד שהשיניים הדקות משמשות לחלקים דקים או מפרקים בעלי חלקי עומס משתנים, רטט ועומס, וניתן להשתמש בהם גם להתאמה עדינה של המנגנון. בעת עיבוד חוטים רגילים, יש לשים לב להזנות המרובות במהלך החיתוך, ויש לצמצם כל עומק חיתוך בהתאם ליחס מסוים. אם עומק החיתוך זהה לכל סכין, הכוח על קצוות החיתוך משני צידי חותך החוט יגדל בחדות ככל ששיעור הסרת החומרים יגדל, וכתוצאה מכך ירידה בדיוק החוט ופגיעה בכלי. במשחק, חוטים פנימיים וחיצוניים נפוצים יחסית, וקושי העיבוד הכללי קטן, שימו לב בעיקר לחישוב תחתית החוט.

לחוטים טרפזיים יש אורכים ארוכים יותר, שיפוע גדול יותר, עומקי חיתוך עמוקים יותר, כוחות חיתוך גדולים יותר, דרישות דיוק גבוהות יותר וקשיי עיבוד גדולים יותר מאשר חוטים מושחלים מושחלים. שיטות עיבוד חיתוך חוט מחרטה כוללות בדרך כלל: שיטת ישר קדימה, שיטת התקדמות מלוכסנת, שיטת חיתוך מדורגת ושיטת חיתוך גס.

  • (1) שיטת ישר קדימה. כאשר החיתוך נחתך, התנועה הלינארית בכיוון Z אינה משתנה, וכיוון ה- X מזין עומק חיתוך. הוא מאופיין בנוחות, יעילות גבוהה ויעילות גבוהה. באופן כללי, ניתן להשתמש בחוטים רגילים עם מגרש קטן. עם זאת, מכיוון שקצה החיתוך של כלי הסיבוב נחתך בו זמנית, ושחרור השבבים אינו חלק והכוח גדול, קל להסתובב בכלי הפיכה, והשבב יגרד את משטח החוט.
  • (2) הגישה האלכסונית. הכוונה להזנה בכיוון Z ולכיוון X יש גם הצמדה היוצרת מצב הזנת קו קו. בשלב זה, לחותך החוטים יש תמיד רק קצה חיתוך אחד להשתתף בחיתוך, הסרת השבבים חלקה, והכוח והחום קטנים יותר משיטת הישר קדימה. עם זאת, כאשר עומק החוט עמוק והמגרש גדול, סביר להניח שהסכינים יתרחשו.
  • (3) שיטת חיתוך משולבת. חותכי החוטים נדהמים במקביל לצד השמאלי והימני של השן עד לתחתית השן. אידיאלי לחיתוך חוטים גדול, אך התכנות מסובך יותר.
  • (4) שיטת חיתוך וחיתוך גס. ראשית, חריץ נחתך על ידי חותך חריץ קטן מרוחבו של חותך החוטים, ולאחר מכן מושחל על ידי חותך חוט. לעתים קרובות משתמשים בחוטי גובה גדולים, אך הפעלה ותכנות מסורבלים ביותר.

קישור למאמר זה: ספר שיטה חיתוך חוטים רבים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ספר שיטה חיתוך חוטים רביםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.