האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?

עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?

עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?


"מהו הדיוק של החלקים המודפסים בתלת מימד שלך?" זו שאלה שנשאלת לעתים קרובות על ידי מתרגלים בהדפסה תלת מימדית. אז מה הדיוק של הדפסה תלת מימדית? התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים רבים, סוג טכנולוגיית ההדפסה התלת -ממדית, סטטוס מדפסת התלת -ממד והגדרות פרמטרי ההדפסה, החומרים שנבחרו, עיצוב הדגם וכו '.

עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?
עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?

1. מהו דיוק

בקיצור, דיוק הוא קרבת החלקים המיוצרים בפועל כך שיתאימו לגודל העיצוב והצורה המקוריים, וזה מדד. מכיוון שמדפסות תלת מימד מסתמכות על חלקים נעים מרובים, תהליך זה לעולם לא ייצור חלק מדויק ב -3% (וכך גם תהליך ייצור). הדיוק מתבטא בדרך כלל ביחידות של אחוזים או מילימטרים, כגון ± 100% או ± 1 מ"מ.

2. הדיוק של טכנולוגיות הדפסה תלת מימדיות שונות

אחר הדפסת 3D לטכנולוגיות יש דיוק שונה.

FDM

התמזגות היתוך היא כיום טכנולוגיית ההדפסה התלת -ממדית הפופולרית ביותר (מכיוון שהיא הזולה ביותר), ומספר רב של מחשבים שולחניים משתמשים כיום בטכנולוגיה זו.

הדיוק של מדפסת 3D FDM שולחנית הוא בערך 0.5 מ"מ. הדיוק של מדפסות FDM תעשייתיות הוא כ ± 0.2 מ"מ.

SLA, DLP

טכנולוגיות הדפסה פוטו -פולימריזציה כגון SLA ו- DLP משתמשות במקורות אור כגון לייזרים או מקרנים לריפוי שרפים רגישים. הדיוק הוא בערך ± 0.1 מ"מ. הדיוק של מדפסת 3D שרף מקצועית הוא בערך 0.01 מ"מ.

SLS

סינטור לייזר סלקטיבי, שמשתמש בלייזר לסינתור חלקיקי אבקה, לרוב אבקת ניילון. הדיוק הוא בערך 0.3 מ"מ.

SLM

תהליכי היתוך אבקת מתכת כגון SLM משתמשים בלייזרים כדי להמיס או לסנר חלקיקי אבקת מתכת בדיוק בערך של 0.1 מ"מ.

סילון חומרי

למרות שאינה נפוצה כמו טכנולוגיות דומות, פליטת החומרים מדויקת מאוד מכיוון שאינה דורשת חימום, מה שעלול לגרום לעיוות, כגון עיוות. הדיוק הוא בערך ± 0.05 מ"מ.

3. גורמים אחרים המשפיעים על הדיוק הממדי

הסוג של הדפסת 3D הטכנולוגיה אינה הגורם היחיד הקובע את הדיוק של הדפסה תלת -ממדית. חומרים, עיצוב חלקים ופרמטרים להדפסה משפיעים גם הם על הדיוק.

איכות המדפסת: יש פער גדול בין איכות המדפסות המתקדמות למדפסות ברמת הכניסה. מדפסות תלת מימד ברמת שולחן העבודה עולות בדרך כלל רק כמה אלפים, ומדפסות תלת מימד ברמה התעשייתית מתחילות מעשרות אלפים. ניתן לדמיין את ההבדל ברכיבים אלקטרוניים כגון מנועי צעד המשמשים במחירים שונים.

עיצוב חלקים: אפילו מדפסות התלת מימד הטובות ביותר אינן יכולות להדפיס במדויק תלת מימד חלקים מעוצבים בצורה גרועה. לדוגמה, השטח גדול מדי, האורך ארוך מדי, ואין תמיכה.

חומרים: חלק מהחומרים קלים יותר להדפסה מאחרים, ולכן הם תורמים יותר לייצור חלקים מדויקים. חומרים לא סטנדרטיים (כגון PLA גמישים, סגסוגות המכילות מתכות יקרות) לעיתים קרובות מקריבים את ההדפסה בתמורה ליתרונות הייחודיים להם.

פרמטרי הדפסה: המשתמש יכול להתאים אישית את פרמטרי ההדפסה בהתאם לטווח ההגדרות של המדפסת, כגון גובה השכבה, מהירות הדפסה, חומר מילוי וכו '. לפרמטרים אלה תהיה השפעה מסוימת על הדיוק. לדוגמה, ככל שמהירות ההדפסה מהירה יותר כך הדיוק נמוך יותר.

רביעית, כיצד לשפר את דיוק ההדפסה התלת -ממדית

מחק או פשט תכונות קשות בעת עיצוב חלקים.

ייצא את קובץ STL ברזולוציה הגבוהה ביותר האפשרית.

כייל את מדפסת התלת מימד באופן קבוע או לפני עבודות הדפסה חשובות.

השתמש בתמיכות לייצוב אובייקטים בעת ההדפסה, והיזהר בעת הסרת תומכים כדי למנוע פגיעה בחלקים או שינוי הממדים הסופיים שלהם.

השתמש במיטת הדפסה מחוממת (FDM) או תא מחומם (SLS/מתכת) כדי לשמור על טמפרטורת החלקים עקבית כדי להפחית את העיוות.

אם אין דרישת זמן, הפחית ככל האפשר את מהירות ההדפסה.

קישור למאמר זה: עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עד כמה חלקי ההדפסה התלת -ממדית מדויקים?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.