האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד אור דיגיטלי הדפסת תלת מימד מזרזת את הבנייה תוך ביטול הצורך בלייזרים

עיבוד אור דיגיטלי הדפסת תלת מימד מזרזת את הבנייה תוך ביטול הצורך בלייזרים

ליטוגרפיה סטריאו (SLA) היא אחת הטכנולוגיות הוותיקות והבוגרות ביותר מבין כל טכנולוגיות ההדפסה בתלת מימד. קל להבין את תפקידו: מגוון רחב של אפשרויות שרף; זה יכול לשמש להדפסת תלת מימד מדויקת (בדרך כלל פונקציונלית) אבות טיפוס ומוצרים לשימוש קצה.

עם זאת, כמו בתהליכי ייצור תוספים רבים, מהירות בניית SLA מוגבלת. מאחר ולתיאור כל שכבה יש להשתמש בקרן לייזר אולטרה סגול בקוטר של מעט רוחבי שיער בלבד, הדפסה עם SLA דומה לחריטה של ​​המונה ליזה בתחריט תלת מימד.

כמובן, יש אפשרויות אחרות. אחד מהם הוא עיבוד אור דיגיטלי (DLP). ניתן להשתמש בסגנונות שונים של מערכות DLP, אך לכל הסגנונות יש רמז משותף: במקום להדפיס תמונות שורה אחת בכל פעם, מדפסות DLP מקרינות סדרה של תמונות על השרף, ובכך מרפאות כל שכבה בתורה וכמעט מיד. שיטה זו מזרזת את הבנייה ללא צורך בלייזרים יקרים וגלוונומטרים.

כמו SLA, DLP מייצרת חלקים משרף photoreactive ויש לו לוחות הרכבה ניתנים להזזה. עם זאת, מקור האור האולטרה סגול של DLP הוא מקרן דיגיטלי ברזולוציה גבוהה, לא קרן לייזר. המקרן מבזיק כל תמונה של דגם ה-CAD החתוך דיגיטלית על גבי הצלחת השקופה בתחתית מיכל השרף, כך שהמולקולות מצולבות מיד בצד הנגדי. בזמן שה"סרט" הדיגיטלי מתנגן, לוחית הבנייה זזה כלפי מעלה תוך כדי משיכת חומר העבודה וחשיפת שרף טרי.

בסיום, נקה את חומר העבודה הירוק ולאחר מכן ארפא אותו בתנור או בקופסת אור UV, בהתאם למותג של מדפסת התלת מימד.

היכנסו לאזור המת

כפי שניתן לצפות, לכל יצרן מדפסות DLP יש הבנה ייחודית של הטכנולוגיה. באופן כללי, מה שמבדיל מערכת אחת לאחרת הוא תהליך הפילמור.

Carbon of Redwood City, קליפורניה משתמשת בטכנולוגיית ייצור ממשק נוזלי רציף שלה ובמגוון שרפים קנייניים כדי לספק סינתזת אור דיגיטלית (DLS). לטענת החברה, תהליך הדפסת תלת מימד יכול להדפיס חלקים מהר פי 3 מאשר SLA.

Rob L'Heureux, מנהל שיווק המוצר הטכני הבכיר של Carbon, הסביר של-DLS יש קווי דמיון רבים עם מערכות הדפסה דיגיטלית קלות מתחרות, אך מדובר בתהליך שונה לחלוטין. לדבריו, "לשני השרפים יש מקור אור ופלטפורמת בנייה, והשניים נראים דומים מאוד בפעולה". "מה שמפריד בין הפחמן הוא שכבת המחסום המלאה בחמצן, אותה אנו מכנים "האזור המת" והחומרים שלנו לריפוי כפול. חומרי ריפוי כפול מספקים איכות חלק משופרת, ואזורים מתים מגבירים מאוד את מהירות הייצור".

כל מי שרואה דיווחים על סוליות ביניים של נעלי ריצה מודפסות בתלת מימד באתר Carbon יזהה את הפוטנציאל של DLS וטכנולוגיות דומות. היכן שתהליכי ייצור תוספים רבים עדיין מוגבלים לאבות טיפוס וייצור אצווה קטנה, מה שמכונה "מערכות הדפסה רציפה" מציעות תקווה לייצור המוני של מוצרים לשימוש קצה.

L'Heureux ציין כי Resolution Medical שבסיסה במיניאפוליס משתמשת במדפסות Carbon M2 כדי לייצר משטחי אף-לוע עבור מגיפת הקורונה ומכשירים רפואיים שונים אחרים.

לדבריו, "אנחנו מתאימים במיוחד לחלקים ברוחב של כשתי אצבעות". "זה מאפשר ליצרנים לארוז באמת את פלטפורמת הבנייה ולמקסם את התפוקה.

L'Heureux המשיך: "חברת פורד מוטור החלה להשתמש במערכת שלנו לייצור תושבות בלם חניה עבור GT500 מוסטנג וחלקי שירות HVAC עבור פוקס." "הרובוט האוטונומי Seeker של נאס"א משתמש בחלקי ייצור פחמן עבור הזרבובית. הרובוט משמש לבדיקת תחנת החלל הבינלאומית וחלליות אחרות שמסתובבות".

עיבוד אור דיגיטלי הדפסת תלת מימד מזרזת את הבנייה תוך ביטול הצורך בלייזרים

שליטה

Carbon היא לא החברה היחידה עם סיפורי הצלחה של DLP. Origin, חברה בת חמש בסן פרנסיסקו, עסוקה בהדפסת משטחי אף באמצעות מדפסות המבוססות על טכנולוגיית הפוטופולימריזציה הניתנת לתכנות המוגנת בפטנט. Stratasys רכשה את Origin בתחילת 2021 ומכרה את ספוגית הסמים.

Origin זכתה גם במקום הראשון באולימפיאדת הייצור המתקדם של חיל האוויר האמריקאי. Origin עבדה עם חברת התוכנה nTopology וספקית החומר Henkel כדי לתכנן ולהדפיס מהדקי צינור הידראוליים מרובי חומרים עבור מטוסי F-16. צוות Origin גבר על שמונה משתתפים אחרים וזכה בפרס של 100,000$ של המשחק.

פין ווטרסון, מנהל שיווק המוצרים של Origin למוצרי פוטופולימר, ציין שלמדפסות החברה אין את האזור המת של נייר חמצן. במקום זאת, הוא מסתמך על מנגנון שאיבה פנאומטי להרחבת קרום ה-PTFE השקוף המלא בחיישנים בין פלטפורמת ההדפסה לחלון.

כמו DLS פחמן, הסרט לא רק יכול לעכב ולשלוט בתהליך הפוטופולימריזציה, אלא גם למנוע מחלקים להיצמד לחלון. לאחר השלמת כל שכבה, הממברנה תתרוקן, פלטפורמת הבנייה תסתובב כלפי מעלה, ואז התהליך יחזור על עצמו.

הוא אמר: "כדי לעשות סיפור ארוך קצר, זה מאפשר לנו לשלוט בקצב הפילמור על ידי שימוש בתהליך מכני פשוט ואמין, כדי להשיג מהירות זהה או גבוהה יותר ממדפסת התלת מימד הנעזרת בחמצן של המתחרה". "ובגלל ששיטה זו מפחיתה את העלות כוח הקילוף הנדרש להרמת החלק מאזור העיצוב, כך שהיא מספקת אפשרות להדפסת תבניות וחפצים גדולים ומגושמים אחרים, דבר שקשה לעשות ברוב המערכות המבוססות על DLP. יתרה מכך, אנחנו היכולת להשתמש בחנקן ובגזים אחרים כדי לשמור על הסביבה אינרטית פתחה את הדלת לשיטות כימיות חדשות שלא ניתן להדפיס בנוכחות חמצן".

תחנת תאוצה

Diversified Plastics Inc. (DPI), חברת הזרקת פלסטיק בבעלות עובדים בברוקלין פארק, מינסוטה, אינה מדפיסה תבניות במדפסת Carbon M2 שלה. עם זאת, הוא עושה שימוש ב-M2 לייצור אלפי חלקים.

וינסנט פופ, מנהל ההנדסה של החברה, אמר כי DPI הצטרפה להדפסת תלת מימד לפני שלוש שנים כחלק משירות ה-Acceleration Station שלה, שמטרתו לספק אבות טיפוס וחלקי ייצור ללקוחות "בימים במקום בשבועות". אין צורך בכלים.

"כאשר מנסים לענות על צרכי הלקוח עבור חלקי פלסטיק מסתובבים מהירים או אב-טיפוס, הזרקת פלסטיק מסורתית יכולה להיות יקרה וגוזלת זמן", אמר פופ. "זה בגלל שצריך לשנות את התבנית עבור כל איטרציה של חלק, או, אם השינויים משמעותיים, ייתכן שתידרש תבנית חדשה לגמרי."

Origin השתמשה בהדפסת תלת מימד ועבדה לאחר 3 בתי מצלמות בפחות מ-100 שעות. על פי הדיווחים, המחיר של כל מוצר הופחת ב-24% לעומת עיבוד CNC. מָקוֹר

הוא אמר שעם AM, שינויים בעיצוב החלק הופכים לפשוטים, מהירים וחסכוניים. הלקוח שלח קובץ חדש ל-DPI והחלק נבנה תוך מספר שעות.

פופ הוסיף כי הדפסת תלת מימד יכולה לייצר גיאומטריות מורכבות שלא ניתנות להזרקה. הוא אמר: "הלקוחות שלנו לא צריכים להגביל את היצירתיות שלהם בגלל שיטות ייצור מסורתיות", הוסיף, והוסיף כי AM מספקת את ההזדמנות לעצב "מוצרים טובים יותר תוך הפחתת עלויות וקיצור זמן הגעה לשוק".

יותר ויותר חומרים מובאים לשולחן הייצור כדי לשפר את הפונקציות הללו. הם כוללים חומרים רכים ורכים המחקים פוליאוריטן תרמופלסטי; חומרים ביו-תואמים שווה ערך ל-ABS בדרגה רפואית; חומרים דמויי ניילון עמידים בחום ומעכבי בעירה; וחומרים שקופים אופטית הדומים לפוליקרבונט.

פופ הוסיף שמכשירים רפואיים מודפסים בתלת מימד (כגון מכשירים רפואיים מעוצבים בהזרקה) חייבים להיות ניתנים לסטריליזציה, ו-DPI חייב להיות מאושר על ידי הלקוח לפני שניתן יהיה לייצר אותם.

"רפואה היא כ-60% מהעבודה שאנו עושים כאן. גם אם משווים את כמות הפולימר שאנו יכולים להשתמש להדפסה בתלת מימד לכמות ההזרקה, לא נתקלנו ביותר מדי מכשולים במתן מענה לצרכי הלקוחות".

"האסתטיקה של [חלקים מודפסים בתלת מימד] ו טיפול שטח קרובים מאוד לחלקים יצוקים בהזרקה, וברוב המקרים המאפיינים הפונקציונליים שלו טובים באותה מידה. כשמוסיפים את החופש העיצובי הגדול יותר של הדפסת תלת מימד, ברור שזה יהיה. אנחנו מתקדמים לשחק תפקיד חשוב יותר ויותר", אמר פופ.

קישור למאמר זה: עיבוד אור דיגיטלי הדפסת תלת מימד מזרזת את הבנייה תוך ביטול הצורך בלייזרים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד אור דיגיטלי הדפסת תלת מימד מזרזת את הבנייה תוך ביטול הצורך בלייזרים3, 4 ו -5 צירים שירותי עיבוד CNC דיוק עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.