האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עיבוד דיוק של חורים קואקסיאליים בעלי דיוק גבוה בסוגר מצלמת סגסוגת טיטניום

עיבוד דיוק של חורים קואקסיאליים בעלי דיוק גבוה בסוגר מצלמת סגסוגת טיטניום

בעיבוד תושבות מצלמות מסגסוגת טיטניום, נעשה שימוש בכלי מכונה בעל שלושה צירים כדי לשתף פעולה עם הפטיפון. על ידי שליטה בעיוות ההידוק של החלקים, מתווסף נתון היישור המסייע, כלי החיתוך נבחרים באופן סביר, והעיוות בעיבוד נשלט באופן סביר. העיבוד של כל החורים הושלם בהידוק אחד. היעילות הגבוהה, בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה של חורים קואקסיאליים ברמת דיוק גבוהה של חלקי סגסוגת טיטניום דקי דופן מתממשת.

תושבת המצלמה היא חלק חשוב מאוד בחלק הצילום של מצלמת הלוויין. הוא משמש בעיקר להתקנה מדויקת של עדשת מצלמת הלוויין ולגרום למצלמה להסתובב 360 מעלות. מוגבלים על ידי תנאי השימוש והסביבה, החלקים נדרשים להיות בעלי מבנה קל יותר וחוזק גבוה כאשר הם עומדים בדרישות.

חומר החלק הוא סגסוגת טיטניום, בעלת המאפיינים של חוזק גבוה, עמידות בפני קורוזיה טובה, עמידות גבוהה בחום ומשקל קל יחסית. החלקים הם חלקי מבנה דקים, אשר נוטים לעיוות במהלך הידוק ועיבוד, אשר משפיע באופן רציני על דיוק החלקים.

1. מאפייני מבנה חלק ופרמטרים טכניים

איור 1 מציג את מעמד המצלמה בצורת U. המידות החיצוניות של החלקים הן 516 מ"מ×407 מ"מ×227 מ"מ, עובי הדופן 4 מ"מ, כולו מבנה בצורת U ורובם חללים. דיוק העיבוד של שלושת החורים הוא כתמונות

האנכיות של שני חורים פנימיים φ100 מ"מ נדרשת להיות 0.02 מ"מ.

א) גודל המבנה

ב) האובייקט הפיזי

איור 1 תושבת מצלמה בצורת U

2. ביצועי חומר וניתוח ביצועי חיתוך

ביצועי החיתוך של סגסוגת טיטניום גרועים, בעיקר בשל המוליכות התרמית הגרועה שלה, וכתוצאה מכך טמפרטורת חיתוך גבוהה, ובכך מקצרת את חיי הכלי. מקדם העיוות הקטן במהלך חיתוך סגסוגת טיטניום מגדיל את מרחק החיכוך ההחלקה של שבבים על פני הגרפה ומאיץ את שחיקת הכלים.

מודול האלסטיות של סגסוגת טיטניום קטן, וקל לייצר עיוות כיפוף תחת פעולת הכוח הרדיאלי במהלך העיבוד, דבר שיגרום לרטט, להגביר את הבלאי של הכלי ולהשפיע על דיוק החלקים. בשל הזיקה הכימית החזקה של סגסוגת טיטניום לחומרי הכלי, בתנאים של טמפרטורת חיתוך גבוהה וכוח חיתוך גדול ליחידת שטח, הכלי נוטה להידבקות ולבלאי.

עיבוד דיוק של חורים קואקסיאליים בעלי דיוק גבוה בסוגר מצלמת סגסוגת טיטניום

3. עיצוב תהליך

תהליך עיבוד שבבי מחולק לשני שלבים: עיבוד גס וגימור. על מנת לבטל את התקשות העבודה ואת הלחץ הפנימי של החומר, שני טיפולי חום מסודרים באמצע כדי להפחית את השפעת העיוות של החלקים על דיוק העיבוד. תהליך טכנולוגי: קו מתאר כרסום גס → חישול שחרור ממתח → קונטור כרסום גימור וחלל פנימי → יישון מלאכותי בתוספת מחזור קירור וחימום → קעמום כל החורים הפנימיים.

4. ניתוח קשיי עיבוד

לאחר ניתוח, קשיי העיבוד של מחזיק המצלמה מסגסוגת טיטניום הם כדלקמן.

1) המידות החיצוניות של החלקים גדולות, ולא קל לחתוך.

2) תושבת המצלמה היא חלק טיפוסי בעל דופן דק, הנוטה לעיוות במהלך ההידוק והעיבוד.

3) הטווח של שני החורים הקואקסיאליים הוא 516 מ"מ, והקואקסיאליות נדרשת להיות 0.01 מ"מ. הדיוק של החור הפנימי בתמונה גבוה, ולא קל להבטיח את דרישות הדיוק.

4) רמת הסובלנות של החור הפנימי של התמונה הגדולה ביותר מגיעה לרמת IT4, העומק הוא 80 מ"מ, והניצב לציר החור הפנימי φ100 מ"מ הוא 0.02 מ"מ, ולא קל להבטיח את דיוק הממדים.

5. אמצעים שננקטו

נקוט באמצעים הבאים לקשיי עיבוד.

1) על מנת לעמוד בדרישות של דיוק עיבוד, בשילוב עם המאפיינים המבניים.

מכונת המשעמם T4163 נבחרת לעיבוד, ובמקביל, הפטיפון משמש להשלמת עיבוד כל החורים בתהליך הידוק אחד כדי לצמצם את השגיאה הנגרמת על ידי הידוק מרובה. שיטת ההידוק של סוגר המצלמה בצורת U מוצגת באיור 

2) אמצעים להבטחת דיוק הממדים של החור הפנימי. 

בעת שליטה על דיוק הממדים של החור הפנימי, על מנת להבטיח את העגלגלות והיציבות הממדית של החלקים, נעשה שימוש בראש משעמם איזון דינמי ולהב יהלום לעיבוד. מידת השטיחות של משטח הייחוס מובטחת. השטיחות של הבדיקה היא 0.005 מ"מ, שמגיעה בעצם לגבול העליון של דיוק הכלי.

באמצעות דיוק הסיבוב של פטיפון כלי המכונה, בתוספת שיטת יישור העזר, האנכיות של החור הפנימי של התמונה ומישור הייחוס מובטחת להיות 0.02 מ"מ. יחד עם זאת, כאשר משעמם את החור הפנימי, כל החורים הפנימיים נשארים עם שוליים של 0.4 מ"מ, ושיטה של ​​הסרת שולי העיבוד עם שוליים שווים מרובים משמשת כדי לצפות בשינוי הגודל ולהתאים את כמות ההסרה כדי להבטיח את החור דיוק קוטר ודרישות החספוס של פני החור הפנימי.

3) האמצעים העיקריים לשליטה בעיוות המתח הפנימי, עיוות ההידוק ועיוות העיבוד של החלקים הם כדלקמן:

① שליטה במתח פנימי ובעיוות.

 החלקים מחולקים לחישוק, גימור והפצת מתחים, הזדקנות מלאכותית ומחזורי חימום וקירור בטמפרטורה גבוהה ונמוכה כדי למזער את ייצור המתח הפנימי.

② עיוות מהדק שליטה. 

איור 3 מציג את אמצעי הניטור בזמן אמת לעיוות של תושבת המצלמה בצורת U. כדי לשלוט בגודל כוח ההידוק, מחוון החוגה משמש להדפסה מרובת נקודות, ומחוון החוגה ונקודת הדחיסה מתואמים בזה אחר זה לשיטה של ​​דחיסה של מומנט קטן תלת נקודות, ושיטת ריבוי מחזורים דחיסה הדרגתית מאומצת כדי להבטיח את החופש במצב, ערכי ציר ה-x וציר ה-y של כל מחוון נקודת ההידוק נשארים ללא שינוי כדי למזער עיוות ההידוק, תוך הבטחת כוח אחיד והידוק אמין.

③ השתמש באמולסיה המסיסה במים על בסיס קירור לקירור, תוך שליטה בטמפרטורה הפנימית כדי להבטיח את טמפרטורת החדר (20±2) ℃.

כדי לשלוט על עיוות תרמי העיבוד; על ידי בחירת חומרי כלי עבודה סבירים, זוויות ופרמטרים חיתוך, למזער את העיבוד בכוח החיתוך, ובכך להפחית את העיוות שנוצר במהלך העיבוד.

4) ודא את דרישות הקואקסיאליות. 

תיקון בלוק דאטום על הפטיפון שווה ערך להוספת נתון יישור עזר. לאחר עיבוד החור הפנימי של תמונה אחת, סובב 180° כדי לעבד את החור הפנימי של תמונה אחרת. זווית הסיבוב מותאמת עם בלוק הייחוס עם מחוון חוגה כדי לבטל את שגיאת הזווית כאשר הפטיפון מסובב ומסובב במידה המרבית, ולאחר מכן השתמש במוט ההארכה כדי להגדיר יישר את החור הפנימי של התמונה המעובדת עם מחוון חוגה כדי להבטיח את דרישות הקואקסיאליות של החלקים.

5) בקרת רטט של הכלי במהלך העיבוד. 

①אמצעים לשליטה ברטט מאולץ: התרחק ממקור הרטט, הימנע מרטט עם כלי מכונות אחרים והיווצרות תהודה בין כלי מכונות. ② אמצעים לשלוט ברטט הנרגש מעצמו: זה כדי לפתור את מידת ההתאמה של קשיחות חומר העבודה, קשיחות הכלים וכוח החיתוך במהלך העיבוד.

על מנת להבטיח את הדיוק הגיאומטרי הסופי של החלקים ולהבטיח שהשפעת עיוות ההידוק על החלקים ממוזערת, יש לבחור את כלי החיתוך התואמים, פרמטרי החיתוך וזוויות הכלים מבלי להגביר את קשיחות חומר העבודה, כלומר, להפחית את עומק החיתוך, להפחית את מהירות החיתוך, לבחור קצב הזנה סביר ולהגדיל את קשיחות הכלי.

6. בדיקת איכות המוצר

לאחר עיבוד תושבת המצלמה בצורת U, האינדיקטורים הטכניים העיקריים נבדקים עם מכשיר מדידה של שלוש קואורדינטות, והתוצאות כולן עומדות בדרישות השרטוט. תוצאות זיהוי הנתונים העיקריות של מכשיר המדידה עם שלוש הקואורדינטות מוצגות בטבלה 1.

7. הערות לסיום

באמצעות עיבוד סוגריים של מצלמות מסגסוגת טיטניום, נצבר ניסיון מסוים בעיבוד חורים קואקסיאליים בעלי תוחלת גדולה של חלקים בצורת U ומניעת דפורמציה של חלקים בעלי דופן דקה, שיש לה חשיבות ייחוס מסוימת לעיבוד סגסוגת טיטניום כה גדולה. חלקים בעתיד.

קישור למאמר זה:עיבוד דיוק של חורים קואקסיאליים בעלי דיוק גבוה בסוגר מצלמת סגסוגת טיטניום 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד דיוק של חורים קואקסיאליים בעלי דיוק גבוה בסוגר מצלמת סגסוגת טיטניוםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.