האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

מהם היתרונות לעיבוד שבבי 5 צירים?

מהם ההבדלים בין ציר השלושה, הציר 3 + 2 והציר 5 cnc עיבוד פתרונות שאנחנו נוהגים להזכיר? תן לי להציג אותך קודם:

שיטת עיבוד 3 צירים

עיבוד שבבי 3 הצירים מבוצע על ידי צירי ההזנה הליניארית X, Y ו- Z. תכונות עיבוד שבבי: כיוון כלי החיתוך נשאר קבוע במהלך התנועה לאורך כל נתיב החיתוך. מצב החיתוך של הקצה אינו מושלם בזמן אמת.עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

שיטת עיבוד ציר 3 + 2

שני הצירים הסיבוביים מקבעים תחילה את כלי החיתוך במצב נוטה ואז מעבדים אותו על ידי צירי ההזנה X, Y, Z. מכונה זו נקראת גם מכונה בעלת חמישה צירים שניתן לתכנת באמצעות פונקציית CYCLE800 של סימנס. CYCLE800 הוא טרנספורמציה של מישור סטטי המגדיר מישור עבודה מסתובב בחלל עם עיבוד מכונה עם ציר 3 + 2 (למשל צריח או פטיפון). במישור עבודה זה תוכלו לתכנת פעולות עיבוד דו-ממדי או תלת-ממדי
תכונות עיבוד שבבי: ציר הסיבוב מסתובב תמיד עד שמישור העיבוד ניצב לציר הכלים. מישור העיבוד נשאר קבוע במהלך העיבוד. עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

שיטת עיבוד 5 צירים

עיבוד שבבי 5 הצירים הוא תנועת אינטרפולציה ליניארית של צירי ההזנה X, Y, Z וכל חמישה מצירי הסיבוב A, B ו- C סביב X, Y ו- Z. הוראות ההמרה לתנועה של סימנס TRAORI נתמכות היטב עבור המרה של 5 צירים.
תכונות עיבוד שבבי: ניתן לכוון את כיוון הכלים במהלך התנועה לאורך כל הנתיב, בעוד שהכלי נע ליניארי. באופן זה נשמר מצב החיתוך האופטימלי לאורך כל השביל.עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

עיבוד סימולטני של 28 חלקים עם חמישה צירים

איך היתרון של עיבוד שבבי CNC ציר מניפסט מכונה? הנה דוגמה למכונת Haas UMC-750P המעבדת 28 חלקים בו זמנית. זמן המחזור מצטמצם על ידי שילוב של עיצוב הפטיפון והמתקן ושלושת פרקי העיבוד של החלק באחד. תהליך עיבוד שבבי בתוכנית עיבוד של חמישה צירים.
טיפים ידידותיים, מומלץ ליהנות מתחת ל- wifi, עם ידע בתעבורה!עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם
הפטיפון יכול להרחיב את שטח העיבוד המקורי על ידי מיקום מדויק. מעוצב היטב מתקנים לא רק להגדיל את יעילות העיבוד, אלא גם להפחית את בטלות המכונה ולאפשר למפעיל לשלוף אותה.
לדוגמא, שלוש הפנים הראשונות של חלק כמו האיור הבא מעובדות. אם משתמשים במנגנון, כל חלק לוקח 264 שניות בסך הכל (זמן ההידוק לא נספר).
על ידי תכנון מתקן קומפקטי יותר וניצול מלא של שטח העיבוד המסופק על ידי הפטיפון, יש לך אפשרות למכונה 28 חלקים בכל פעם.
בייצור המתקן, סגסוגת אלומיניום בגודל 114 מ"מ * 114 מ"מ * 550 מ"מ נבחרה כגוף הבסיס, וסיכת המיקום נבחרה כמיצוב, ומתקן הלחיצה התופס שטח עיבוד קטן יותר נבחר להידוק מהיר יותר .
לאחר מכן טוחנים את ארבעת פני הבסיס, חור סיכת מיקום אחד מתבצע במכונה לכל חלק, בשני חריצים משתמשים כדי למנוע את מהדק הנעילה, ושני חורי הברגה משמשים לנעילה. זה כל שלבי הייצור.
מערך הגופים השלם מורכב מ: 28 סיכות איתור, 56 בלוקי נעילה (לשימוש חוזר), 56 ברגים ומפתחות. תכנון מתקן זה יכול להפחית את זמן העיבוד המקורי ל 264 שניות ל 202 שניות (זמן ההידוק לא נספר). המשמעות היא שזמן העיבוד הוקטן ב -23.5%.
לא רק זאת, מכיוון שתכנית העיבוד העיבד שילבה את שלושת פרקי העיבוד של החלק לתכנית עיבוד אחת, זמן המחזור של התוכנית היחידה הופך ל -95 דקות, במהלכן המכונה ממשיכה לעבד מבלי לחכות למפעיל לעיתים קרובות. הידוק, אשר יפחית מאוד את עוצמת העבודה של המפעיל.

קישור למאמר זה: עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעם

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד יעיל של 5 צירים: הוא יכול לייצר 28 יחידות חלקים לא סטנדרטיים בכל פעםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.