האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד פליז יכול לייעל ולחסוך זמן עבודה וכסף

עיבוד פליז יכול לייעל ולחסוך זמן עבודה וכסף

דאג קוסטר (דאג קוסטר) ישתמש בפליז לייצור כל החלקים, מכיוון שלחומר זה יש יכולת עיבוד מצוינת. מפעל קוסטר הפחית משמעותית את זמן המחזור. Nolte Precision Manufacturing Co., בסינסינטי, אוהיו, שיתפה פעולה עם חברות טכנולוגיה ייצור כדי להשיג את העבודה של TechSolve הכוללת אביזרי פליז. התהליך המתקבל לא רק חוסך לנולטה 22,000 דולר לשנה, אלא גם מוסיף כ-220 שעות של קיבולת ייצור שנתית למחרטה שוויצרית.

לאורך 100 שנות ההיסטוריה שלה, נולטה הייתה ידועה כיצרנית חוזים המתמחה בחלקים מורכבים בעיבוד מדויק. לקוחותיה הם בעיקר יצרני ציוד מקורי רב-אזורי (OEM). הסדנה מספקת שירותים ללקוחות בתעשיות ההידראוליות, התעופה והחלל, הביטחון וכלי הנשק.

נולטה היא בית מלאכה לייצור נמוך עד בינוני, אבל קוסטר אמר שהוא מעדיף להתמקד בזמן עיבוד ולא בעומס עבודה. הסיבה לכך היא שהחלקים המיוצרים בסדנה עשויים לכלול זמן ריצה של שעה עבור חומר עבודה, ועבודה של 20 שעות תדרוש זמן ייצור רב. קבוצת עבודה טיפוסית עשויה לכלול 10 עד 40,000 חתיכות בשנה. למרות שאיכות החלקים היא חובה, חשוב מאוד גם אספקה ​​בזמן ומחירים תחרותיים.

עיבוד פליז יכול לייעל ולחסוך זמן עבודה וכסף

נוטל משתמשת במוטות פליז, אלומיניום ופחמן ופלדת אל חלד לייצור חלקים. לקוחות רבים מציינים את החומרים הנדרשים לחלקים, אך החנות תיתן המלצות כאשר הדבר רלוונטי ותציע חומרים שונים על בסיס עלות-תועלת או יכולת עיבוד.

בשל כושר הייצור הקטן של נולטה, אמר קוסטר כי הסדנה מתמקדת בייצור אמין של חלקי עבודה באיכות גבוהה מדי יום. מכיוון שהמחיר תמיד משפיע על העלויות, אמר קוסטר שהחנות מעריכה גמישות ויצירתיות כדי למצוא דרכים להפחית עלויות יחידה פנימיות.

יתרונות ואתגרים של פליז

מאז שהסדנה עבדה עם מומחה טכנולוגיות ייצור מבוסס סינסינטי והיועץ העסקי TechSolve Inc. כדי לייעל את הייצור של חלקי אביזרי פליז, Nolte מייצרת מוצר זה מאז 2014. Nolte מייצרת חלק זה מאז 2014. הזזת רכיבי זכוכית, כגון מסכי טלוויזיה, במהלך ההרכבה. למרות שהלקוח ציין פליז בגלל יכולת העיבוד הגבוהה שלו, תכונות חלקים (כגון משושים כרסומים, חוטים, חורים באורך מלא וחורים צולבים קדוחים) הופכים אותו ליישום מאתגר.

למרות שנולטה יכולה להשתמש בחומרים אחרים לייצור חלקים, חומרים אלה עשויים להציב אתגרי עיבוד בעיתיים יותר. לדוגמה, בתי מלאכה יצטרכו להשתמש במהירויות ובזנות נמוכות יותר עבור סגסוגות פלדה, מה שעלול להוביל לבלאי גבוה יותר של מכונות וכלים. השימוש באלומיניום יכול להפוך את העיבוד למהיר יותר, אך הצטברות קצוות על הכלי, חוזק חומר חלש יותר ושבבים עדינים עלולים לגרום לבעיות. בנוסף, ערך הגרוטאות של פלדה וסגסוגות אלומיניום יהיה נמוך מזה של פליז. עם הקמת פליז כחומר עבודה אידיאלי, האתגר של Nolte הוא האם הוא יכול להגדיל את הפרודוקטיביות אם החלקים כבר פועלים מהר.

מיטוב מערכת

לצורך שיתוף הפעולה, המפעילים של TechSolve ונולטה למדו באופן אובייקטיבי את החלקים ונקטו בגישה שיטתית כדי לייעל את התהליך עוד יותר. לחלקים זמן ריצה ארוך, ונולטה מעבדת אותם בפעולות כיבוי אור ללא פיקוח. עומס העבודה גבוה מספיק שגם אם התהליך ישופר בשנייה אחת, ניתן לחסוך בעלויות רבות.

כדי לחסוך זמן זה, TechSolve המליצה ל-Nolte לבצע שינויים רבים: לייעל את תהליך הגדרת החלק, לעבור מכלי נקודה בודדת לכלי גיבוש, ולשפר עוד יותר את פעולת הכרסום השטוח המשושה. בנוסף, TechSolve ממליצה על מהירויות, הזנות ועומקי חיתוך גבוהים יותר עבור פעולות מסוימות כדי לנצל את מלוא פוטנציאל העיבוד המהיר של פליז. באמצעות שיפורי תהליכים אלו, Nolte קיצרה את זמן המחזור ב-10 שניות (עלייה של 26%) והגדילה את התפוקה ל-24 שעות מ-1,763 חלקים ל-2,215 חלקים.

קוסטר הודה כי הוא חשד בתחילה שלעבודת אופטימיזציה תהיה השפעה רבה על קיבולת המכונה, וכל ניסיון יוגבל על ידי יכולות המכונה. הוא הכיר בתפקיד המפתח של המלצות הכלים של TechSolve בהפחתת זמן המחזור, אך אמר שהן לא יניבו את אותן תוצאות בחומרים אחרים. לבסוף, הוא אמר: "פליז מאפשר למפעילים שלנו לנקוט בשיטות אגרסיביות וחדשניות יותר כדי להגביר את הפרודוקטיביות מבלי להתפשר על האיכות. היינו מרגישים לא בנוח לנסות את אותו הדבר עם חומרים אחרים".

הוא המשיך ואמר כי כל עוד הסדנה יכולה להוסיף זמן עיבוד נוסף, ממש כמו אביזרי פליז, זה יעזור להגדיל את הרווחיות של המפעל כולו.

קישור למאמר זה: עיבוד פליז יכול לייעל ולחסוך זמן עבודה וכסף

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד פליז יכול לייעל ולחסוך זמן עבודה וכסףמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.