האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד ציפוי עובש

עיבוד ציפוי עובש

תבנית היא כלי המשמש לייצור חפצים יצוקים. כלי זה מורכב מחלקים שונים, ותבניות שונות מורכבות מחלקים שונים. זה מממש בעיקר את העיבוד של צורת המאמר באמצעות שינוי המצב הפיזי של החומר שנוצר. ידוע בתור "אם התעשייה".

עקב התפתחות טכנולוגיה חדשה ותבנית אלומיניום, במיוחד לעיצוב תבניות הזרקה, תבניות אלומיניום נמצאות יותר ויותר בשימוש בתבניות נפוח, תבניות RIM, תבניות גומי, תבניות קצף מבני ותבניות RTM. למרות שהוא אולי לא מתאים לכל היישומים, למעשה, השימוש בו הופך נפוץ יותר ויותר. כולם מקווים להאריך את חיי הייצור של התבנית. לדוגמה, התבנית עשויה מפלדת כלים מסורתית, והמשטח מצופה באלקטרוניקה בכרום קשה או מתכת ניקל, או שמשתמשים בציפויים הנדסיים מיוחדים יותר. זה יכול למנוע את שחיקה או שחיקה של המשטח. קורוזיה מקדמת פירוק טוב יותר. מאז, כדי לחפש את אותה מטרה, החלו להשתמש בתבניות אלומיניום ומצאו פתרון פרקטי.

עיבוד ציפוי עובש

על מנת לייצר חלקים דקורטיביים טובים יותר על ידי הזרקה, בנוסף להארכת חיי השירות של התבנית, היצרן מקווה גם כי פני השטח של תבנית האלומיניום יוכלו לשמור על מידה מסוימת של ברק, ולכן מומלץ להשתמש בחומר שאינו תהליך ריסוס ניקל מצופה, כי שיטה זו מסייעת להאריך את חיי גימור משטח התבנית, מה שהופך אותו קל יחסית לייצר חלקים דקורטיביים.

בשל המרקם הרך של האלומיניום, אם לא נעשה שימוש בציפוי פני השטח, הוא יישחק בקלות על ידי הפלסטיק, מה שיאיץ את נזקו, ובכך ישנה את הברק של החלק המוזרק. ציפוי ניקל נטול חשמל יכול להגדיל את פני התבנית ב-50RC, וזה מספיק כדי להגן ולהאריך את הברק והמבנה של משטח התבנית. ציפוי ניקל נטול חשמל יכול לקבל איכות גימור פני השטח טובה יותר מהאלומיניום עצמו, אך יש לציין שלפני שניתן לצייד את התבנית, חלק טיפול שטח נדרש תחילה. לדוגמה, על מנת להגיע לרמת האיכות ברמת העדשה, מומלץ תחילה לעבד את פני השטח של תבנית האלומיניום לרמת הגימור SPIA-3, ולאחר מכן ליישם ציפוי ניקל ללא אלקטרו 0.0003-0.0005 זרחן גבוה לפני המשך מֵרוּט. , כדי לגרום לו להגיע לרמת גימור באיכות יהלום.

קישור למאמר זה: עיבוד ציפוי עובש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד ציפוי עובשפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.