האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות

עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות

עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות


נשלט בעל חמישה צירים עיבוד CNC חלק בעל צורה מיוחדת הוצג. ראשית, הוקם המודל התלת ממדי. שנית, מדיניות העיבוד ומסלול הכלים תוכננו. לאחר מכן , תוכנת VERICUT שימשה למימוש עיבוד הדמיה. לבסוף , העיבוד בפועל הסתיים באמצעות שליטה של ​​חמישה צירים עיבוד CNC מרכז עם שולחנות כפולים. התהליך מראה את היתרונות של שליטה בחמישה צירים עיבוד CNC מֶרְכָּז.

עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות

עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות. -PTJ מכונות CNC חנות

עם ההתפתחות המהירה של תעשיות חלל, נשק, ספינות, מכוניות ותעשיית ייצור מכונות אחרות, מבנה חלקי המוצר נעשה מורכב ומתוחכם יותר ויותר. מרכזי עיבוד CNC רגילים בעלי 3 צירים אינם יכולים עוד לענות על צרכי העיבוד. הופעתם של מרכזי עיבוד CNC עם 5 צירים הותאמה לדרישות ייצור המוצר והפכה למרכז לא מוצלח.
כיוון הפיתוח וההפופולריות של טכנולוגיית ייצור מכונות. מכוון לחלק בעל צורה מיוחדת עם משטח חיתוך (ראה איור 1), מרכז עיבוד ה- CNC הצמדה בעל חמישה צירים עם פטיפונים כפולים יכול להשלים את עיבוד כל ההליכים בהידוק אחד, אשר פותר את בעיית החלקים המעוקלים שלא ניתן להשלים אותם. על ידי כלי מכונת CNC תלת-ציריים. עיבוד שבבי.

1 ניתוח עיבוד חלקים

ניתן לראות מאיור 1 שחלק הגוף בצורת המיוחד מורכב בעיקר מגוף כוס הפוך בצורת U, בסיס ומשטח מעבר, ואת חומר עיבוד שבבי הוא 45 פלדה. המבנה נראה פשוט, אך בשל המשטח החתוך, לא ניתן לעבד את החלקים באמצעות כלי מכונת CNC תלת-ציריים. מרכז עיבוד CNC עיבוד חמישה צירים מוסיף שני צירים סיבוביים על בסיס שלושת הצירים הליניאריים X, Y ו- Z, שיכולים לשלוט בכיוון הציר של הכלי כדי להשתנות בהתאם לכיוון הרגיל של המשטח המעובד, כך הוא יכול לעבד מורכב המשטח המעוקל או המשטח המעוקל שלא ניתן לעבד אותו במלואו על ידי שלושה צירים. לכן, יש לעבד את החלקים בעלי הצורה המיוחדת על ידי מרכז עיבוד CNC של חמישה צירים.

2 דוגמנות פרמטרית של חלקים

איור 2 מודל תלת מימד של חלקי גוף בצורת מיוחד דוגמנות גיאומטריות של חלקים באמצעות תוכנת CAXA מהנדס ייצור 3 [2011]
עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות

  • (1) השתמש בפקודת הפסקת היציאה כדי ליצור כוס הפוכה בצורת U;
  • (2) הבסיס נוצר על ידי מתיחה והוספת חומרים;
  • (3) השתמש בפקודת המעבר כדי ליצור מודל גוף זר שלם (ראה איור 2).

3 אסטרטגיית עיבוד שבבי מתכננת עיבוד גס של חלקים.

על מנת לשפר את יעילות העיבוד, תחילה יש להשתמש בפונקציית הציר הקבוע ובחיתוך בשכבות, וטחנת הקצה בעלת תחתית שטוחה משמשת לחיסוק הריק כדי להבטיח שהקצבה לעיבוד שטח גדול יוסרה בזמן הקצר ביותר.

חצי גמור. נצל את פונקציית ההצמדה של חמישה צירים ואמץ את מסלול הכלים המותאם למאפיינים הגיאומטריים של המשטח המעובד לביצוע עיבוד חצי גימור על משטחים שונים על מנת להבטיח כי השוליים הגדולים לאחר עיבוד מחוספס יוסרו, כך שכל משטח מעובד ישמור על משטח מתאים ושולי גימור אחידים. גימור. על מנת להבטיח את הדיוק, איכות המשטח ויעילות עיבוד החלקים, סוף סוף משמשת פונקציית ההצמדה של חמישה צירים לסיום משטחים שונים בעזרת חותך כרסום בקצה הכדור.

4 יצירת נתיב כלים

ייצור מסלולי הכלים הוא חוליה מרכזית במימוש עיבוד CNC של משטחים מעוקלים. מסלול כלים סביר יכול לא רק לשפר את איכות ויעילות עיבוד השטח, אלא גם לתת משחק מלא ליכולות העיבוד של כלי מכונות CNC [3-6]

בתהליך הגמר, המשטח הפוך של גוף הכוס הפוך בצורת U והמשטח העליון של הבסיס מעובדים באמצעות ter8 חיתוך קצה כדורי וקריסת צד חמישה צירים, וגביע גוף כוס הפוך בצורת U המשטח מעובד על ידי חותך כרסום בקצה הכדור עד 8. קווי המתאר של פיר הוסיף דק

בעיבוד גוף זה בעל צורת גוף מיוחדת, החיסוך מאמץ מחוספס שטח מישור 3 צירים, והחומר מעובד בשכבות עם טחנת קצה בעלת תחתית שטוחה. חיסוס שטח המטוס יכול להסיר ביעילות שוליים גדולים וליצור תנאים לעיבוד חצי גימור. . נתיב הכלים מוצג באיור 8. בתהליך הגמר למחצה, משטח גוף הכוס החתוך בצורת U והמשטח העליון של הבסיס משתמשים בחותך כרסום בקצה 3, שמשתמש בתלת ציר ליצירת מסלול ו פונה לחמישה צירים לצורך כרסום צד חמישי. כרסום צדדי בעל חמישה צירים יכול להשיג תוצאות טובות יותר. המשטח יכול לשפר את יעילות החיתוך ולהימנע מחיתוך הכלי במהירות אפסית של הכלי במהלך תהליך עיבוד שבבי. ניתן לשלוט בזווית שבין ציר הכלי לבין משטח העיבוד על ידי הגדרת פרמטרי העיבוד. הגדרות פרמטר בקרת ציר הכלים מוצגות באיור 4. הגמר למחצה של משטח הכוס הפנימי של הכוס הפוכה בצורת U משתמש בחותך mill8 קצה כרסום עם גימור קו פרמטרי בעל 3 צירים. משטח המעבר מעובד גם על ידי כרסום צד חמישי. הוספת חלקים משובחת
נתיב הכלי מוצג באיור 6.

5 עיבוד סימולציה של חלקים

לאחר יצירת קובץ מיקום הכלים של החלק, הוא הופך לתוכנית NC סטנדרטית באמצעות הגדרת הפוסט-עיבוד מרובה צירים, ולאחר מכן תוכנת ה- NC שנוצרה מיובאת לתוכנת עיבוד סימולציה של VERICUT7.0 NC לעיבוד עיבוד סימולציה. של החלק. כלי המכונה שנבנה במהלך עיבוד סימולציה צריך להיות עקבי עם מבנה הכלי בפועל, ומיקום ההתקנה של החלקים צריך להיות עקבי גם עם מיקום המכשיר בפועל. באמצעות עיבוד סימולציה ניתן לאמת את הרציונאליות של נתיב הכלים, לבדוק את תופעת ההפרעות והתנגשות בתהליך העיבוד בפועל, ולבדוק את נכונות ההגדרות שלאחר העיבוד ותוכנית עיבוד CNC שנוצרה, ובכך לייעל את נתיב כלי וצמצום העיבוד בפועל של החלקים. שיעור השגיאות שיפר את יעילות העיבוד ודיוק החלקים.

6 עיבוד בפועל של חלקים בכלי מכונה

לאחר שעובדה עיבוד סימולציית החלק, ניתן לייבא את תוכנת עיבוד CNC המותאמת לכלי המכונה בפועל לעיבוד החלק בפועל. מרכז עיבוד ה- CNC הצמדה בעל חמישה צירים עם חמישה צירים המשמש בעיבוד חלקים בפועל, ציר C יכול להסתובב ברציפות בטווח של 0 ° עד 360 °, וציר A יכול להתנדנד קדימה ואחורה בטווח של -10 ° עד 100 °. הריק מהודק ישירות עם שלוש טפרים המותקנים על הפטיפון, וכל החלקים מעובדים בהידוק אחד. לאחר הבדיקה, הדיוק הממדי ואיכות המשטח כולם כשירים. האובייקט המעובד מוצג באיור 8.

קישור למאמר זה:  עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד שבבי חמש הצירים של גופים בעלי צורות מיוחדותחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל. עיבוד סי.נ.ק מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזרות על מתכת ופלסטיק. כרסום CNC עם 3 צירים ו -5 צירים זמין. אנו נבצע אסטרטגיה איתך לספק את השירותים החסכוניים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.