האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

הדפסת תלת מימד החלה להיות מיושמת בענפים רבים.


טכנולוגיית הדפסת תלת מימד נפוצה כיום בתפעול הייצור היומיומי שלנו. החל מעשרות אלפי המדפסות התלת מימד הרגילות ועד לאלפי המודרניות של ימינו, ירידת מחירי הציוד הביאה גם לעלייה בפופולריות של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד, ופופולריות הטכנולוגיה גם הניעה את התפתחות הטכנולוגיה. הדפסת תלת מימד החלה להיות מיושמת בענפים רבים.

עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

הדפסת תלת מימד החלה להיות מיושמת בענפים רבים.

עצם שדרה מודפסת בתלת ממד

ישנם עדיין מקרים רבים בהם מיושמת טכנולוגיית הדפסת תלת מימד עיבוד שבבי רפואי תַעֲשִׂיָה. מקובל יותר לתכנן ולייצר מכשירים רפואיים. עוד יותר היי-טק, הופיעו אפילו עצמות ביומימטיות שיכולות "לגדול ולהתפתח" באורגניזמים חיים (מאת וואנג יאנן, האוניברסיטה הפוליטכנית הצפון-מערבית, סין) צוות הפרופסור פרסם לאחרונה מאמר במגזין הבריטי "פולימר" ורקמות הגוף כגון לב וכבד.
עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

מתאם מודפס בתלת מימד

בהשוואה להדפסת רקמות גוף, הדפסת תלת מימד עוסקת יותר בפיתוח וייצור של מכשירים רפואיים. לדוגמא, המתאמים בכמה מכונות של הצנטריפוגה של באייאנג שלנו מיוצרים על ידי הדפסה תלת ממדית.
עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

מדריך עזר לניתוחי הדפסת תלת מימד

כריתה של הגידול מתבצעת על פי גבול הגידול של נתוני ההדמיה. בניתוח בפועל, לפעמים טווח הכריתה אינו מספיק או טווח הכריתה גדול מדי, מה שקשור לאובדן מבנה אנטומי תקין, אנטומיה מורכבת וגידול מיקרוסקופי. השימוש במדריכי אוסטאוטומיה מודפסים בתלת-ממד יכול להסיר בצורה מדויקת יותר את גבולות הגידול, להפחית את שיעור ההישנות של הגידולים ולשמר כמה שיותר רקמות עצם אוטולוגיות לשחזור תותב.
עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

דגם עצם מודפס בתלת מימד

באמצעות מודל גידול העצם המודפס בתלת-ממד, יכול המנתח להתבונן בצורה ברורה ואינטואיטיבית יותר באנטומיה המקומית של הגידול, בהיקף ובגבול הגידול ובקשר הסמוך למקלעת המקומית ולצרור כלי הדם, והקשר התלת-ממדי עם האיברים הפנימיים הסמוכים. . שנית, במודל העצם המודפס בתלת-ממד, ניתן לבצע הדמייה כירורגית כדי להדגים ולאשר שוב ושוב את התוכנית הניתוחית האופטימלית.

מודל גידול העצם המודפס בתלת-ממד מאפשר לרופאים ולמטופלים לתקשר באופן אינטואיטיבי יותר לפני הניתוח, כולל הליכים כירורגיים ספציפיים וקשיים אפשריים במהלך הניתוח, סיבוכים אפשריים לאחר הניתוח וכו ', כדי לשפר את תאימות הטיפול הכוללת. בנוסף, המודל הפיזי של המחלה תורם יותר לחינוך לרפואה של סטודנטים לרפואה, והמודל התלת ממדי טוב יותר מתמונת התלת מימד.
עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי
PTJ חנות אספקת דיוק ומיקרו עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי רפואי  תעשיות. עובד עם מתכות אקזוטיות שונות כגון אלומיניום, מגנזיום, ברזל, פלדה, סיבי פחמן, פלטינה, קובלט, איטריום, כרום, טיטניום וטונגסטן. מסוגל לחלקי מכונה מיקרו-מכניים מתחת לגודל 0.005 אינץ 'וקוטר 0.002 עד 0.30 אינץ'. עיבוד שבבי רפואי מתאים למכשירי שמיעה, שתלי שבלול, נוירו-ממריצים, קוצבי לב, דפיברילטורים מושתלים וכלים כירורגיים. 

קישור למאמר זה: עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד שבבי שירות הדפסת תלת מימד בתעשיית המכשור הרפואיPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.