האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים

עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים

עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים


מה ההבדל וההגדרה בין מדחפי עיבוד שבבי CNC לבין מדחפים לעיבוד ידני? מאמר זה אומר לך, עקוב אחר PTJ Shop, מפעל המתמקד בעיבוד דיוק של מדחף ספינות חלקים

עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים
עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים

1. עיבוד מדחפים ימיים

  • (1) הסר את העליות, השערים וחלקים עודפים אחרים בשני קצות הרכזת, וכתוצאה מכך שני מישורי התייחסות בעלי חלקות של 5 וחוסר הקבלה של פחות מ 0.1 מ"מ.
  • (2) משעמם או מפנה פיר חורים במרכז רכזת המדחף, החלקות היא 25 והאי-אנכיות אינה עולה על 0.15 מ"מ / מ '.
  • (3) הכנס את חריץ הציפוי לאורך החלק הפנימי של חור הפיר. שני הצדדים של חריץ המפתח צריכים להיות מקבילים לציר החור המחודד. משטח המגע עם המפתח לאחר ההרכבה הוא לא פחות מ 75%.
  • (4) ניתן לחלק את הקשר בין החרוט לחור המנע לשני מקרים: מליטה וקשר חלק. עם ובלי מפתחות, הדרישות עבור הרכזת והפיר שונות. מליטה אפוקסי מלוכדת דורשת משטח הזדווגות באורך של 30 ~ 70 מ"מ בכל קצה החור המחודד. האחרים הם 0.2 ~ 0.3 מ"מ נמוכים יותר למחקר והתאמה. אין חלל בקונוס על הפיר. כאשר משתמשים בהצמדת אפוקסי, ניתן להפחית את דרישות העיבוד ודרישות ההדבקה של מפתחות ומפתחות, מה שמקטין את עומס העבודה במחקר ופיתוח.
  • (5) פורמולה של דבק אפוקסי

2. עיבוד ידני של מדחפים ימיים

תוכן העיבוד הידני כולל: רכזת להב, להב, טיפול שטח של הרכזת וגרידת חורי פיר, ביטול חוסר איזון סטטי, באמצעות כף רוח, גלגל השחזה וכמה קבצים.

השלבים הם: על פי תוצאות המדידה, שרטט קו עיבוד, סתת את פרופיל הלהב בקבוצות, הוצא עודפי מתכת מן הריק, והפוך את המדחף לגימור הנדרש.

(1) עיבוד משטח עלים

בעת הכנת תבנית עלים, בדרך כלל כל קצבת העיבוד ממוקמת על גב העלה. הוא האמין כי פני העלה פונים כלפי מטה, ואיכות היציקה קלה להבטחת המשטח החלק. במקרה זה, הגיאומטריה של משטח הלהב חורגת תמיד. המשימה של עיבוד עלים היא לתקן סטיות שנגרמו במהלך יציקות עיבוד שבבי. במהלך העיבוד, על פי תוצאות המדידה של היציקה, סמן מספר נקודות בכל קטע רדיוס של הלהב שבו יש להסיר את עובי שכבת המתכת, ואז קדח חורים בכל נקודה רק כדי להסיר את עובי שכבת המתכת. ניתן לסיים את משטח הלהב על ידי הסרת המתכת העודפת לאורך המישור החתוך ברדיוס הלהב כדי להשיג מספר קווי מדחף חלקים. בהתבסס על קווי מדחף אלה, ניתן להסיר את עודפי המתכת לאורך כיוון הרדיאלי.

(2) עיבוד שבבי עלה

גב הלהב מעובד עם משטח הלהב כמשטח הייחוס. לאחר עיבוד CNC של משטח הלהב, עובי הלהב נמדד מחדש. על פי דרישות השרטוט נקבע עובי המתכת להסרה מגב הלהב. כמו בעיבוד משטח הלהב, החור נקדח תחילה ומשטחי החיתוך מוסרים עקומת צורה, ואז מסירים עודפי מתכת באופן רדיאלי לאורך הלהב.

קישור למאמר זה: עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימיים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד cnc ועיבוד ידני של מדחפים ימייםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.