האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי

עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי

עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי


ה- CNC תהליך עיבוד שבבי היא סוג חדש של טכנולוגיית תהליכים המבוססת על המסורתית תהליך עיבוד שבבי, שיכול להבטיח את דיוק החלקים. המחקר והפיתוח של טכנולוגיית עיבוד שליטה מספרית יכולים להפוך את טכנולוגיית העיבוד ליעילה יותר, לענות טוב יותר על דרישות ייצור התהליכים, להפחית את ההשקעה בכוח אדם בייצור, להיות בעלי מאפייני אוטומציה גבוהים, ויש להם סיכוי טוב יותר בפיתוח עתידי.

עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי

עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי. -PTJ מכונות CNC חנות

1 התוכן של תהליך העיבוד המסורתי ו עיבוד CNC תהליך

טכנולוגיית עיבוד מסורתית היא טכנולוגיית עיבוד שאנשים מייצרים על סמך ניסיון בתהליך מחקר מתמשך. עבור טכנולוגיית עיבוד מסורתית, רוב החומרים בהם נעשה שימוש נגזרים ממשאבי טבע בחיים האמיתיים, שילוב שלבי מדידה ועיבוד שבבי ולבסוף יצירת טכנולוגיית עיבוד מסורתית. רוב ייצור המכונות בארצנו משתמש בטכנולוגיית עיבוד מסורתית, אך טכנולוגיה זו דורשת איכות מקצועית גבוהה של המפעילים, מה שמוביל למידה מסוימת של אי וודאות בטכנולוגיית העיבוד המסורתית.

טכנולוגיית עיבוד בקרה מספרית מבוססת על טכנולוגיית עיבוד מסורתית, תוך שימוש בכלי מכונה לעיבוד שבבי. עבור עיבוד CNC, תוכן העבודה מסובך יותר, והטכנולוגיה הכרוכה בכך כוללת לא רק מלאכת יד מסורתית, אלא גם טכנולוגיית מחשב. על ידי תכנותו ואימוץ תוכנית הבקרה המתאימה, ניתן להבטיח דיוק ואיכות החלקים. בהשוואה לתהליך העיבוד המסורתי, ניתן לייצר חלקי תהליך מורכבים יותר. בעת שימוש ב- CNC לעיבוד, עליך להבין כל קישור תהליך, כגון כלי חיתוך, מתקניםוכו 'באמצעות תיאור פרטי החלקים האיכות הכוללת של המוצר נשלטת בהתאם לצרכיהם של אנשים.

2 השוואה בין תהליך עיבוד CNC ותהליך עיבוד מסורתי

2.1 השוואת כלי עיבוד

עבור טכנולוגיית עיבוד CNC וטכנולוגיית עיבוד מסורתית, הדרך האינטואיטיבית ביותר להשוות היא השוואת כלי עיבוד. לטכנולוגיית עיבוד CNC יש דרישות גבוהות יותר לכלים. לדוגמה, בתהליך ייצור כלים, לתהליכי עיבוד מסורתיים אין דרישות גבוהות, והם מתבצעים בעיקר באמצעות עקרונות חיתוך, בעוד שתהליכי עיבוד CNC מיישמים עקרונות חיתוך במהירות גבוהה, אשר גורמים לאיכות הכלים להיות גבוהה יותר ויכולים להיות מיושם על מגוון סביבות. , עמידות השחיקה שלו חזקה יותר. תחת חיתוך במהירות גבוהה ניתן להבטיח את איכות הכלי, לקצר את זמן הייצור ולצמצם את ההשקעה בעלות הייצור, מה שהופך את השוק לדרישות גבוהות יותר לאיכות מוצרי הכלי. ישנן גם כמה שיטות חיתוך לעיבוד CNC, שאינן דורשות יותר מדי נוזל חיתוך, שנקרא גם חיתוך יבש. מכיוון שלעיבוד CNC יש דרישות גבוהות לדיוק והוא מתבצע על ידי תכנות מחשב, אין צורך להחליף אותו מספר פעמים בעת בחירת המתקן. זה רק צריך לתקן, מה שיכול להפחית טוב יותר את השגיאה. ניתן לראות זאת מהיבט זה. עיבוד CNC מדויק יותר מעיבוד מסורתי.

2.2 השוואת שיטות עיבוד

שיטות עיבוד רבות של עיבוד מסורתי הוחלפו בטכנולוגיות מתקדמות. לדוגמה, שיטת החיתוך ושיטת המילוי בעיבוד מסורתי הפכו לשיטות חיתוך מבוקרות מבחינה מספרית, שיטות חיתוך קשתות ושיטות אחרות. טכנולוגיות עיבוד מתפתחות אלו יכולות להפחית את השימוש באנרגיה, לשלוט בעלויות טובות יותר ולצפות בפיתוח טוב יותר. עתה תומכים בפיתוח ירוק. חיתוך יבש בתהליך עיבוד CNC הוא ידידותי יותר לסביבה משיטות חיתוך מסורתיות, ובעל מאפיינים של יעילות ודיוק גבוהים. זה יכול לייעל את עבודת הייצור, לחסוך באנרגיה ולהיות יעיל יותר בעבודה. מנקודת מבט ארוכת טווח, עיבוד CNC למלאכה יש סיכויים גדולים בהתפתחות העתידית.

2.3 השוואה של גורמים אחרים

בתהליך עיבוד CNC, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בכדי להבטיח את איכות העיבוד CNC בתהליך הייצור. מבחינת גמישות, לטכנולוגיית העיבוד המסורתית יש גמישות גבוהה אך יעילות נמוכה. הופעתה של טכנולוגיית עיבוד CNC יכולה להבטיח טוב יותר את יעילות העבודה ולפתור את בעיית הגמישות. בהשוואה לעיבוד מסורתי, יש לו תוצאות עיבוד טובות יותר. .

2.4 יתרונות וחסרונות של עיבוד שבבי CNC בהשוואה לעיבוד מסורתי

  • 1) לתהליך עיבוד CNC יש יעילות עבודה גבוהה ותהליך ייצור מדויק, שלא ניתן להשוות אותו לעיבוד מסורתי מבחינת זמן וטכנולוגיה. בנוסף, טכנולוגיית עיבוד הבקרה המספרית יכולה לייצר גם גרפיקת אוסף מורכבת, ללא יותר מדי עבודה, המאפשרת לבצע מספר תהליכי ייצור יחד, ולצמצם את הזמן הנדרש לייצור.
  • 2) מכיוון שעיבוד CNC דורש דיוק חלקים גבוה יותר, העלות הכוללת של עיבוד CNC היא גם גבוהה יותר. ייצור המוני כרגע אינו אפשרי, ויש צורך להמשיך ולשפר את הרמה הטכנית.

3 סיכויי פיתוח של טכנולוגיית עיבוד CNC

לתהליך עיבוד CNC יש מאפיינים של דיוק גבוה ויכולים לממש טוב יותר את האוטומציה, מה שעוזר מאוד לתעשייה האווירית. תהליך עיבוד CNC היה במקור לספק עזרה לתעשיית התעופה. תעשיית התעופה הנוכחית היא גם תוכן עבודה חשוב של עיבוד CNC. בתהליך הפיתוח העתידי, לתעשיית התעופה יהיו דרישות דיוק גבוהות יותר ויותר, ולעיבוד CNC גם טווח רחב יותר. סיכויים.

סיכום 4

כסוג חדש של אמנות הנדסית ירוקה ויעילה במיוחד, טכנולוגיית עיבוד CNC היא תוצר הפיתוח הנוכחי של מידע חברתי, ודיוק ויעילות העבודה הם המגמה הבלתי נמנעת של פיתוח עתידי. יש צורך לעדכן את הטכנולוגיה ברציפות כדי להשיג תוצאות טובות יותר בפיתוח עתידי.

קישור למאמר זה: עיבוד CNC מול עיבוד מסורתי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עיבוד CNC מול עיבוד מסורתיחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל. עיבוד סי.נ.ק מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזרות על מתכת ופלסטיק. כרסום CNC עם 3 צירים ו -5 צירים זמין. אנו נבצע אסטרטגיה איתך לספק את השירותים החסכוניים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.