האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עם כניסתו של עידן האנרגיה החדש, הביקוש לשלוש המתכות הללו יוכפל עד 2040

עם כניסתו של עידן האנרגיה החדש, הביקוש לשלוש המתכות הללו יוכפל עד 2040

דו"ח שנערך לאחרונה על ידי ווד מקנזי מראה שאנרגיה סולארית תניע את הביקוש לאלומיניום, נחושת ואבץ; עד 2040, הביקוש של התעשייה לשלוש המתכות הללו יוכפל.

אנליסטים צופים שהעלייה בביקוש לאנרגיה מתחדשת תניע את מחירי האלומיניום, הנחושת והאבץ.

חברת ייעוץ האנרגיה Wood Mackenzie אמרה שכאשר ממשלות ימלאו את התחייבויותיהן להגבלת התחממות כדור הארץ, המעבר לאנרגיה מתחדשת יביא לעלייה בביקוש למתכות בסיס בשנים הקרובות.

עץ מקנזי מונה שלוש מתכות כמוקד שלו: אלומיניום, נחושת ואבץ.

עם כניסתו של עידן האנרגיה החדש, הביקוש לשלוש המתכות הללו יוכפל עד 2040

אנליסט המחקר הבכיר שלה, Kamil Wlazly, ציין כי ירידה בעלויות הייצור ויעילות הייצור הגדלה הפחיתו את המחיר של ייצור חשמל סולארי ברחבי העולם: לכן, באזורים רבים של ארצות הברית ומדינות אחרות ברחבי העולם, אנרגיה סולארית זולה יותר מכל כוח אחר. שיטת הדור. ככל שהעלויות ימשיכו לרדת, חלקה של אנרגיה סולארית באספקת החשמל יעלה ויתחיל להחליף צורות אחרות של ייצור חשמל. זה מספק הזדמנות ענקית לתעשיית המתכת הבסיסית.

אלומיניום

ווד מקנזי מאמין שעד סוף המאה הזו, הטמפרטורות העולמיות יעלו ב-2.8 עד 3 מעלות צלזיוס בהשוואה לקדם התיעוש. במקרה זה, הביקוש לאלומיניום של תעשיית השמש תעלה מ-2.4 מיליון טון בשנה שעברה ל-4.6 מיליון טון ב-2040.

Wlazly ציין כי אלומיניום משמש בדרך כלל עבור מסגרות פאנלים סולאריים ורכיבים מבניים שלהם.

אם עליית הטמפרטורה העולמית נשלטת בין 1.5 ל-2 מעלות צלזיוס, המשמעות היא שעד שנת 2040 הביקוש של התעשייה הסולארית לאלומיניום יגיע ל-8.5 מיליון עד 10 מיליון טון בשנה.

אם ניתן לשלוט בעליית הטמפרטורה העולמית בתוך 1.5 מעלות צלזיוס, עד שנת 2040, הביקוש של תעשיית האנרגיה הסולארית יהווה 12.6% מסך הביקוש לאלומיניום העולמי, גבוה בהרבה מ-3% ב-2020.

נחושת

ווד מקנזי אמר כי התעשייה הסולארית תניע גם את הביקוש לנחושת המשמשת בכבלי שידור במתח גבוה ונמוך ובקולטי שמש.

הדו"ח צופה כי הביקוש לנחושת שנוצר על ידי התעשייה הסולארית יעלה מ-400,000 טון בשנה שעברה ל-700,000 טון ב-2040.

אם עליית הטמפרטורה העולמית תישלט בתוך 2 מעלות צלזיוס, הביקוש לנחושת בתעשיית האנרגיה הסולארית יגדל ל-1.3 מיליון טון עד 2040.

אם ניתן לשלוט בעליית הטמפרטורה העולמית בתוך 1.5 מעלות צלזיוס, אז ב-20 השנים הבאות, צריכת הנחושת של התעשייה תזנק ל-1.6 מיליון טון בשנה.

אבץ

יחד עם זאת, ציפוי אבץ יכול לספק שכבת הגנה אנטי קורוזיה חסכונית ועמידה יותר לרכיבים מבניים של פאנלים סולאריים.

ווד מקנזי אמר כי צריכת האבץ השנתית העולמית הנוכחית היא כ-400,000 טון.

אם הטמפרטורה העולמית תעלה ב-2.8 עד 3 מעלות צלזיוס עד סוף המאה הזו, הביקוש העולמי לאבץ צפוי לעלות ל-800,000 טון ב-2040.

אם עליית הטמפרטורה העולמית תישלט בתוך 2 מעלות צלזיוס, עד 2040, הביקוש לאבץ יגדל ל-1.7 מיליון טון בשנה.

אם ניתן לשלוט בעליית הטמפרטורה העולמית בתוך 1.5 מעלות צלזיוס, עד 2040, הביקוש לאבץ יגדל ל-2.1 מיליון טון בשנה.

קישור למאמר זה:עם כניסתו של עידן האנרגיה החדש, הביקוש לשלוש המתכות הללו יוכפל עד 2040

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עם כניסתו של עידן האנרגיה החדש, הביקוש לשלוש המתכות הללו יוכפל עד 2040פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.