האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים

עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים

עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים


באפריל 2020, פעילות תעשיית העיבוד בארה"ב ירדה לרמה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים, בעיקר בשל הפגיעה הקשה בשרשרת האספקה ​​שנגרמה כתוצאה ממגיפת הקורונה החדשה.

עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים

עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים. -PTJ מכונות CNC חנות

המכון לניהול אספקה ​​(ISM) מסר ביום שישי כי מדד מנהלי הרכש בתעשיית העיבוד שבב ISM ירד לאפריל ל -41.5, לעומת 49.1 במרץ והרמה הנמוכה ביותר מאז אפריל 2009. המדד מתחת ל -50 מצביע על התכווצות בענף העיבוד, המהווה 11% מכלכלת ארה"ב.

לדברי האיגוד לניהול אספקה, בשל ההשפעה של מגיפת הקורונה החדשה והירידה המתמשכת בשוק האנרגיה, היצרנים גילו גישה שלילית חזקה כלפי העתיד הקרוב.

מתרגלי המכונות מאמינים כי תעשיית שירותי קייטרינג הנסיעות ספגה מכה הרסנית וזקוקה לזמן לבנות מחדש, אמר פיורי, יו"ר איגוד ניהול האספקה, בשיחת ועידה עם כתבים. במשך תקופה ארוכה, הזמנות עיבוד יהיו במצב איטי.

ממשלת ארה"ב נקטה באמצעים קפדניים להאטת התפשטות נגיף הקורונה החדש. צעדים אלה גרמו נזק חמור לשרשרת האספקה ​​וכמעט שיתקו את הפעילות הכלכלית של המדינה כולה.

כלכלנים שראיינה רויטרס ניבאו כי מדד ISM באפריל יירד ל -36.9. עם זאת, הירידה בפועל הייתה קטנה מהצפוי, בעיקר מכיוון שמדד המסירה של הספק עלה מ -65 במרץ ל -76 באפריל.

הארכת זמן אספקת הספקים קשורה בדרך כלל לכלכלה חזקה ולהגדלת ביקוש הלקוחות, שתהווה תרומה חיובית. עם זאת, בסיבוב החדש של המגיפה, ההאטה בהיצע הספקים מצביעה על כך שאין ביקוש בשוק, לא עלייה בביקוש.

למרות שהפעילות הכלכלית התחדשה בחלקים של ארצות הברית, כלכלנים לא צופים שזה יהפוך במהירות את המיתון הכלכלי. חלק מהעסקים הקטנים עלולים לפשוט את הרגל, וייתכן שיהיה גל שני של זיהומים חדשים בנגיף הקורונה.

בשל הירידה החדה בהזמנות, מפעל עיבוד המכונות קיצץ את השכר בחודש שעבר. בחודש שעבר צנח מדד התעסוקה במפעל של ISM ל -27.5 לעומת 43.8 במרץ, הרמה הנמוכה ביותר מאז פברואר 1949.

זה עולה בקנה אחד עם המגמה הצפויה של כלכלנים, כלומר, דוח התעסוקה הממשלתי שפורסם בשבוע הבא מראה כי מספר המובטלים באפריל יעלה על 20 מיליון, ושיעור האבטלה יעלה על השיא שלאחר מלחמת העולם השנייה של 10.8% שנקבע בנובמבר 1982. נכון לעכשיו, מספר האנשים המתכוננים להגיש בקשה לדמי אבטלה בפומבי על ידי ממשלת ארה"ב הגיע ל -30 מיליון.

נתונים שפרסם משרד המסחר האמריקאי השבוע הראו כי הצמיחה הכלכלית בארה"ב ברבעון הראשון ירדה ב -4.8% מהחודש הקודם. זו הייתה הירידה הראשונה מאז 2014 וההתכווצות הרבעונית הגרועה ביותר מאז 2008.

בראד סטסר, כלכלן בינלאומי במרכז חשיבה אמריקאי, הצהיר כי מגיפה זו פגעה בכלכלה המבוססת על צריכה אמריקאית. הוא צופה כי הנתונים ברבעון השני יראו ירידה חדה בפעילות הכלכלית, אף גדולה יותר מהירידה ברבעון הראשון.

נכון לעכשיו, ממשלת סין הכריזה כי הקונגרס הלאומי ה -13 ייפתח ב -22 במאי. כל העולם מקדיש תשומת לב מיוחדת לפגישה זו בסין. הם מצפים במיוחד אם סין תשיק תוכנית של 4 טריליון דולר להצלת העולם כמו המשבר הפיננסי של 2008! כי 4 טריליון יואן של סין בשנת 2008 ממש הוציא את העולם לאחור מהצוק. אין ספק שהעולם הוא המרוויח הגדול ביותר. גם השפעתה של סין בעולם גדלה מאוד, אך גם סין פגעה בעצמה על ידי הצלת העולם. לכן, האם הקונגרס העממי הלאומי סין תשיק הפעם תוכנית גירוי כלכלית חדשה, הפך לבלבל. ידוע כי התוכנית של סין להשיק אגרות חוב מיוחדות שדווחו על ידי התקשורת באפריל נגנזה גם בגלל היחס השלילי של האליטות הבכירות בסין כלפי 4 טריליון יואן בשנת 2008. כל מיני גורמים מנבאים שהשנה או השנתיים הקרובות יהיו חורף קר לענפים שונים.

קישור למאמר זה: עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שנים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עם מגיפת COVID-19, צווי עיבוד Cnc ירדו לנקודה הנמוכה ביותר מזה 11 שניםחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,מארז מתכת וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.