האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז

עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז

עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז


לגבי אנודיזציה, הדברים הבאים יסבירו באופן ספציפי את ההיבט של אלומיניום אנודייז, מכיוון שהוא נמצא במערכת הידע של האנדיזציה, ולכן אי אפשר להשמיט אותו, והוא זקוק להבנה מקיפה ועמוקה.

עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז
עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז

לכן, בפעם הבאה הוא יפותח במיוחד ויבוצע סביב אלומיניום אנודייז.

מהו אלומיניום אנודייז? במילים פשוטות, המשמעות היא שנוצרת שכבת סרטי תחמוצת אלומיניום צפופה על פני סגסוגת האלומיניום או סגסוגת האלומיניום, ובכך מונעת את חמצון פני השטח של המצע באמצעות אוויר וכדומה. עם זאת, יש לציין כי סוג זה של סרט תחמוצת שונה מעט מסרט התחמוצת המיוצר על ידי אנודיזציה רגילה, מכיוון שניתן לצבוע אותו על ידי צביעה אלקטרוליטית, בעוד סרטי תחמוצת רגילים אינם.

1. עקרון אלומיניום אנודייז

אלומיניום אנודייז, עיקרון ההכנה שלו, נועד לאפקט האנודי, הנקרא גם אנודייז. בשל התרחשות ההשפעה האנאודית, באופן כללי, היא ממשיכה עם התקדמות התהליך האלקטרוליטי. דרך המגע בין האלקטרוליט לאנודה נוצרת שכבת סרט גז עם מוליכות חשמלית ירודה. יתר על כן, מתח יתר האנודה עולה, מה שגורם לאפקט האנודה.

2. תהליך ייצור של אלומיניום אנודייז

עבור אלומיניום אנודייז באנודיזציה, תהליך הייצור שלו הוא בעיקר: ליטוש מכני-טיפול כימי-ניקוי והסרת שומנים-היווצרות של צביעה-תיקון שכבת תחמוצת.

ביניהם, בתהליך הניקוי והשומן, אם החלק עבר אנודייז ויש לבצע אותו מחדש, ניתן להשתמש באלקלי או בסוכן מיוחד להסרת שכבת השטח האנודה על פני החלק. באשר לתיקון, התוכן הספציפי הוא שימוש בתמיסת כרומט וכדומה כדי לסגור את נקבוביות שכבת התחמוצת שנוצרת על פני החלק, ובכך לספק את ביצועי השטח שלה.

באשר לאלומינה האנודה באנודה, אני מאמין שדרך תוכן הידע הנ"ל ותיאורים ספציפיים של כמה היבטים, כולם יכולים ללמוד מכך, ולהתחיל להבין את האלומינה האנודה, ובהמשך, בפועל, אתה יכול לעשות שימוש טוב ולהשיג תוצאות מספקות.

קישור למאמר זה: עקרון הכנה של אלומיניום אנודייז

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עקרון הכנה של אלומיניום אנודייזPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.