האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית

עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית

עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית


צביעה אלקטרוליטית נגרמת על ידי הפחתת יוני מתכת על שכבת המחסום בתחתית חור הממברנה.

עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית
עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית

אך שכבת המחסום של האלומיניום אינה פעילה כימית. המפתח להפקת מתכת אלקטרונית על שכבת המחסום הוא הפעלת שכבת המחסום. צביעה אלקטרוליטית משתמשת בזרם חילופין של גל סינוס, כלומר בשינוי הקוטביות של הזרם המתחלף משמש להפעלת שכבת המחסום, שכבת המחסום נפגעת במחצית המחזור השלילי, ומחזור החציון החיובי מתחמצן ומתוקן, כך שכבת מחסום מופעלת. אז צביעה אלקטרוליטית משתמשת בזרם חילופין. אז איך זרם חילופין יכול להפחית מתכות? הסיבה לכך היא ששכבת המחסום כוללת מאפייני מוליכים למחצה והיא יכולה לבצע תיקון. כאשר הפוטנציאל של האלקטרודה הנגדית גבוה יותר (חיובי) מהפוטנציאל של חלק האלומיניום, המרכיב השלילי של הזרם בצד חלק האלומיניום ישלוט. בהשפעת ההפחתה הקתודית, יונים מתכתיים המפזרים לתוך נקבוביות הקרום מצטמצמים ומזרזים.

מחקרים הראו כי מתכות אצילות, יוני מתכת מקבוצת נחושת וברזל מצטמצמות לחלקיקי קולואיד מתכתיים, וכמה רדיקלים של חומצות אוקסו כגון סלנט, מוליבד ופרמנגנט מצטמצמים לזרז כתחמוצות מתכת או תרכובות מתכת, ומופקדים על הסרט קִיר.

הגוון של ציפוי ללא חשמל הצביעה משתנה עם סוג מלח המתכת וכמות המתכת שהופקדה. בנוסף לצבע האופייני של המתכת, זה קשור גם לגודל, צורה וחלוקת גודל החלקיקים של החלקיקים הקולואידים המתכתיים. אם גודלם של החלקיקים הקולואידים נמצא בטווח אורכי הגל הנראה לעין, גלי האור נקלטים באופן סלקטיבי ומפוזרים כך שניתן יהיה לראות גוונים שונים.

קישור למאמר זה: עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עקרון פשוט לצביעה אלקטרוליטיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.