האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

עקרונות החלוקה של תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטה

עקרונות החלוקה של תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטה

חטיבת תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטה


עקרונות החלוקה של תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטה

חטיבת תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטה-PTJ מכונות CNC חנות

עקרון החלוקה של תהליך עיבוד מחרטה CNC

1. חלוקת התהליך על ידי מיצוב הידוק החלקים

 מכיוון שצורתו של כל חלק שונה, וגם הדרישות הטכניות של כל משטח שונות, שיטות המיקום שונות בעיבוד. באופן כללי, בעת עיבוד שבבי של צורת החלק, הוא ממוקם בפנים; בעת עיבוד של צורת החלק, הוא ממוקם בחוץ. ניתן לחלק תהליכים לפי שיטות מיקום שונות.

2. עיבוד שבבי לפי תהליכים גסים ומשובחים

כאשר מחלקים תהליכים על פי גורמים כמו דיוק עיבוד שבבי חלקי cnc, נוקשות ועיוות, ניתן לחלק את התהליך על פי עקרון החספוס והגימור, כלומר חיסול ואז הגימור. בשלב זה תוכלו להשתמש בכלי מכונה שונים או בכלים שונים לעיבוד שבבי. בדרך כלל בהתקנה אחת, אסור לעבד חלק כלשהו משטח החלק ואז לעבד חלקים אחרים של החלק.

על מנת לצמצם את מספר החלפות הכלים, לקצר את זמן הנסיעה הסרק ולהקטין שגיאות מיקום מיותרות, אתה יכול להשתמש באותו כלי לריכוז שלבי העיבוד כדי לחלק את שלבי העיבוד של החלקים. במידת האפשר, השתמשו בכלי זהה כדי לחשב את כל החלקים הניתנים לעיבוד, ואז החליפו את החלקים האחרים של החלק בכלי אחר. שיטה זו משמשת לעיתים קרובות במכונות CNC מיוחדות ובמרכזי עיבוד.

חלוקת שלבי שיטת העבודה

חלוקת שלבי העבודה נחשבת בעיקר משני ההיבטים של דיוק עיבוד רכיבי החומרה ויעילות הייצור. לעיתים קרובות יש צורך להשתמש בכלי חיתוך שונים ובכמויות חיתוך לעיבוד משטחים שונים בתהליך. על מנת להקל על הניתוח והתיאור של חלקים מורכבים, הוא מחולק לשלבי עבודה בתהליך. עקרון חלוקת מדרגות העבודה הוא:

  • 1. אותו משטח הושלם על ידי חישול, גימור למחצה וגימור, או שכל משטחי העיבוד מופרדים באמצעות גסות וגימור.
  • 2. לחלקים שיש בהם גם מישור כרסום וגם משטח משעמם, ניתן לטחון את המטוס תחילה ואז לשעמם לצורך עיבוד שבבי. מכיוון ששלבי העבודה מחולקים לפי שיטה זו, ניתן לשפר את דיוק העיבוד של החור. מכיוון שכוח החיתוך גדול בעת כרסום מישור, חלקי חומרה נוטים לעיוות. כרסום המטוס תחילה ואז משעמם הוא יכול להחזיר את העיוות שלו לפרק זמן, ולהפחית את השפעת הדפורמציה על דיוק החור.
  • 3. עיבוד שבבי CNC מחולק לשלבי עבודה על פי השימוש בכלים. זמן המפנה של כמה טבלאות כלי מכונה קצר יותר מזמן שינוי הכלי. ניתן להשתמש בחלוקת שלבי העבודה על פי הכלי המשמש להפחתת מספר שינויי הכלים ולשיפור יעילות העיבוד.

קישור למאמר זה: Division principles of lathe תהליך עיבוד שבביes and steps

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עקרונות החלוקה של תהליכי עיבוד ועיבוד מחרטהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.