האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

עקרונות ומאפיינים טכניים של מדפסות תלת מימד

עקרונות ומאפיינים טכניים של מדפסות תלת מימד

מדפסת תלת מימד, מעין טכנולוגיית אב-טיפוס מהיר, מבוססת על קובץ מודל דיגיטלי, תוך שימוש באבקת מתכת או פלסטיק וחומרים אחרים הניתנים לחיבור לבניית אובייקטים על ידי הדפסה שכבה אחר שכבה. בעבר, הוא שימש לעתים קרובות לייצור דגמים בתחומי ייצור תבניות, עיצוב תעשייתי וכו'. כעת נעשה בו שימוש הדרגתי בייצור ישיר של כמה מוצרים, מה שאומר שהטכנולוגיה הזו הופכת לפופולרית.

עיקרון טכני של מדפסת תלת מימד:

מדפסת תלת מימד מדפסת תלת מימד, הידועה גם כמדפסת תלת מימד, היא סוג של טכנולוגיית ייצור מצטברת, כלומר מעין מכונה של טכנולוגיית אב טיפוס מהיר. הוא מבוסס על קובץ מודל דיגיטלי ומשתמש בחומרי שעווה מיוחדים, אבקת מתכות או פלסטיק וחומרים אחרים הניתנים לחיבור. , על ידי הדפסת שכבות של חומרים דביקים ליצירת אובייקטים תלת מימדיים. בשלב זה משתמשים במדפסות תלת מימד לייצור מוצרים. הטכניקה של בניית אובייקטים על ידי הדפסה שכבה אחר שכבה. העיקרון של מדפסת תלת מימד הוא הכנסת נתונים וחומרי גלם למדפסת התלת מימד, והמכונה תבנה את המוצר שכבה אחר שכבה לפי הנוהל.

ישנן צורות רבות של מדפסת תלת מימד המערימה שכבות דקות. ההבדל הגדול ביותר בין מדפסת תלת מימד למדפסת מסורתית הוא שה"דיו" שהיא משתמשת בו הוא חומר גלם אמיתי. ישנן צורות רבות של ערימת שכבות דקות, וסוגי המדיה שניתן להשתמש בהם להדפסה מגוונים, ממגוון רחב של פלסטיק ועד מתכות, קרמיקה וגומי. חומר בכיתה. מדפסות מסוימות יכולות גם לשלב חומרי הדפסה שונים כדי להפוך את האובייקט המודפס לקשיח בקצה אחד ורך בקצה השני.

1. חלק מהמדפסות התלת מימדיות משתמשות בשיטת "הזרקת דיו". גם אם פיית המדפסת משמשת להתזת שכבה דקה מאוד של חומר פלסטי נוזלי על מגש התבנית, הציפוי מונח לאחר מכן תחת אור אולטרה סגול לטיפול. לאחר מכן מורידים את מגש התבנית למרחק קטן מאוד עבור השכבה הבאה שתעלה.

2. אחרים משתמשים בטכנולוגיה הנקראת "פיוז'ן דפוס". כל התהליך הוא להמיס את הפלסטיק בזרבובית, ולאחר מכן ליצור שכבה דקה על ידי הנחת סיבי פלסטיק.

עקרונות ומאפיינים טכניים של מדפסות תלת מימד

3. ישנן גם כמה מערכות המשתמשות בטכנולוגיה הנקראת "לייזר sintering" כדי להשתמש בחלקיקי אבקה כמדיום ההדפסה. חלקיקי האבקה מרוססים על מגש התבנית ליצירת שכבה דקה במיוחד של אבקה, הנמסה לצורה מוגדרת, ולאחר מכן נרפאת על ידי הדבק הנוזלי המותז.

4. יש המשתמשים בזרימת האלקטרונים בוואקום כדי להמיס את חלקיקי האבקה. כאשר נתקלים במבנים מורכבים המכילים חורים ולוחות, יש להוסיף חומרי ג'ל או חומרים אחרים למדיום כדי לספק תמיכה או לתפוס מקום. חלק זה של האבקה לא יימס, ולבסוף רק צריך לשטוף את התמיכה עם מים או זרימת אוויר כדי ליצור נקבוביות.

תכונות של מדפסת תלת מימד:

מדפסת תלת מימד הדפסת תלת מימד הביאה מהפכת ייצור עולמית. בעבר, תכנון הרכיבים היה תלוי לחלוטין בשאלה האם ניתן לממש את תהליך הייצור. הופעתן של מדפסות תלת מימד תערער את רעיון הייצור הזה, שגורם לחברות לא לייצר עוד רכיבים. בהתחשב בתהליך הייצור, כל עיצוב צורה מורכב יכול להתממש על ידי מדפסת תלת מימד.

הדפסת תלת מימד אינה דורשת עיבוד שבבי או תבניות, ויכולה ליצור ישירות אובייקטים מכל צורה מנתוני גרפיקה ממוחשבת, מה שמקצר מאוד את מחזור הייצור של המוצרים ומשפר את הפרודוקטיביות. למרות שעדיין יש לשפר אותה, פוטנציאל השוק של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הוא עצום, והיא עתידה להפוך לאחת מהטכנולוגיות פורצות הדרך הרבות בתעשיית הייצור העתידית.

הדפסת תלת מימד מאפשרת לאנשים לקנות מדפסות כאלה בחלק מחנויות האלקטרוניקה, וגם מפעלים מוכרים אותן ישירות. מדענים אמרו כי היקף השימוש במדפסות תלת מימד עדיין מוגבל מאוד, אך מתישהו אנשים יוכלו להדפיס חפצים מעשיים יותר באמצעות מדפסות תלת מימד.

טכנולוגיית הדפסת תלת מימד חשובה מאוד למשימות חקר החלל של נאס"א. יותר מ-3% מחלקי החילוף הקיימים של תחנת החלל הבינלאומית יכולים להיות מיוצרים על ידי מדפסת תלת מימד זו. ציוד זה ישתמש בפולימרים וחומרים אחרים לייצור פריטים שכבה אחר שכבה באמצעות טכנולוגיית ייצור מצטבר של שחול. ניסוי ההדפסה בתלת מימד הוא אחד מפרויקטי המחקר המרכזיים של נאס"א בעתיד. חלקים וכלים להדפסת תלת מימד ישפרו את האמינות והבטיחות של משימות חלל. יחד עם זאת, זה יכול להוזיל את העלות של משימות חלל, כי זה לא חייב להיות מועבר מכדור הארץ.

קישור למאמר זה: עקרונות ומאפיינים טכניים של מדפסות תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


עקרונות ומאפיינים טכניים של מדפסות תלת מימדפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.