האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

פוליסטירן מורחב מתכלה וניתן למיחזור ידידותי לסביבה

פוליסטירן מורחב מתכלה וניתן למיחזור ידידותי לסביבה

פוליסטירן מורחב מתכלה וניתן למיחזור ידידותי לסביבה

Plastilite Corp (הממוקמת באומהה, נברסקה, ארה"ב) הוקמה בשנת 1958 ועד מהרה התרחבה מייצור אריזות קירור לפיקניק וחביות דגים קטנות לשוק הקמעונאי ליישומי אריזה מסחריים. המוצרים המתקבלים מתאימים באופן טבעי לתעשיית המזון המתפתחת בהזמנה בדואר. מאז, מיליוני סטייקים, בשר חזיר, תרנגולי הודו וקינוחים נמסרו לצרכנים באמצעות אריזות ההובלה והקירור הקצף EPS החזקות של החברה.

לאחרונה הכריז סניף של Platilite, Integritemp, על השקת הפטנט ReFoam, שהוא מוצר ידידותי לסביבה של פוליסטירן מורחב (EPS) הניתן לפירוק ביולוגי על ידי חמצון תרמי וניתן למיחזור. נשיא החברה ומנהל *המנהל ג'ון אהלי אמר: "בשנים האחרונות, השתמשנו ב-ReFoam כמודל המו"פ והתחייבנו ליצור חומר המאפשר ללקוחותינו לחוות את כל היתרונות הנפוצים של EPS, ובסוף של מחזור החיים. מיחזור ידידותי לסביבה. זה באמת הטוב משני העולמות". לאחר בדיקות מעבדה, בתנאי אחסון יבשים, ניתן לאחסן את הקצף על מדף למספר שנים ועדיין ניתן למיחזור. במקביל, חומרים המושלכים למזבלות ביו-אקטיביות או מופרשים אל הטבע יועבר לסביבה *המקדמת את תהליך החמצון-פירוק הביולוגי".

המוצר יושק ברבעון * 2019, ויעבור חמצון-פירוק ביולוגי באור שמש ולחות. EPS מעורבב עם תוספים כדי לזרז פירוק קצף בתנאים שונים.

ReFoam תוכל להחליף את ה-EPS המסורתי במוצרים רבים, כגון אריזות קירור תחבורה מבודדות בקצף, אריזות הגנה ואריזות שונות למוצרי קמעונאות ומוצרי צריכה. ReFoam יהווה פתרון פופולרי עבור אותם לקוחות שביקשו אריזה חסכונית וידידותית לסביבה.

למרות שעדיין מעודדים מיחזור כשיטת סילוק * EPS, החברה אמרה שכאשר לא ניתן להשיג מיחזור מקומית, ReFoam כחומר אריזה ייחודי יכול להפחית את ההשפעה הסביבתית של אריזות קצף חד פעמיות.

קישור למאמר זה:פוליסטירן מורחב מתכלה וניתן למיחזור ידידותי לסביבה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פוליסטירן מורחב מתכלה וניתן למיחזור ידידותי לסביבהPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.