האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פיתוח ויישום טכנולוגיית השחזה בתעשיית ייצור הפח

פיתוח ויישום טכנולוגיית השחזה בתעשיית ייצור הפח

בהתפתחות הכלכלית והגלובליזציה של ימינו, ניתן להפיץ במהירות ולהשתמש בארץ טכנולוגיות ומושגים מתקדמות מכל תחומי החיים. בתוך ה מתכת תעשיית ייצור, ציוד ייצור מתקדם כגון חיתוך לייזר וניקוב נמצא בשימוש נרחב בסין, וגם השחרור והשיוף לאחר תהליכים אלה התפתחו והשתפרו.

שיטת פירוק בור מסורתית

בתעשיית עיבוד הפח המסורתית, שיטת השחרור הייתה תמיד עיבוד ידני. רוב פח ו הַטבָּעָה חברות משתמשות בקבצים, במגרדים או בכלים חשמליים או פנאומטיים כדי להבריק את הקוצים. לאחר חיתוך לייזר וניקוב CNC, ניתן לטפל בקו המתאר החיצוני בצורה זו, בעוד שקשה לטפל בקו המתאר הפנימי או בחריצים בעלי צורה מיוחדת. , וקשה להבטיח את העקביות של אפקט הטיפול.

טחינת רטט מסורתית, שחיקה מגנטית, השחזה על-קולית, שחיקה אלקטרוכימית וטכנולוגיות אחרות הן בעצם חסרות תועלת בתעשיית ייצור הפח בגלל כוח השחזה הנמוך שלהן. לפני יותר מעשר שנים, בתעשיית המכונות לעיבוד עץ, נעשה שימוש נרחב במכונות שיוף ברוחב רחב לצורך ליטוש והברקת פני השטח של לוחות עץ. חלק מחברות ייצור פח מתכת חכמות השתמשו בהן גם לציור ופיזור של פני השטח של יריעות מתכת. שפר מאוד את יעילות העיבוד. הטכנולוגיה של מכונת הליטוש ברוחב רחב היא ללחוץ את חגורת הליטוש במהירות גבוהה ברוחב רחב על משטח המתכת באמצעות גלגלת גומי, כך שחגורת הליטוש תגע תחילה עם פני השטח של חומר העבודה המתכתי. כאשר חומר העבודה מועבר קדימה, חגורת השיוף תטחן את פני השטח של חומר העבודה בעובי שווה. דפוסי משי רגילים ויפים מופיעים על פני חומר העבודה. עם זאת, קשה לשפשף את קצה קו המתאר של חומר העבודה, במיוחד את המתאר הפנימי, בגלל השחזה בעובי השווה של חגורת השוחקים הרחבה. לפעמים, קוצים משניים מוזגים לתוך החורים, כך שטכנולוגיה זו אינה יכולה לעמוד בדרישות התהליך של שחרור ועיגול.

טכנולוגיית שחיקה אוטומטית

עם התפתחות הכלכלה, עלות העבודה גדלה באופן משמעותי, ודרישות האנשים לאיכות ממשיכות לעלות, והדרישה לשיפור תהליך הליטוש של חלקי מתכת הופכת דחופה יותר ויותר. בשנת 2014, Suzhou Zhongdao Grinding Technology Co., Ltd נולדה והפכה למיזם מקומי המתמחה במחקר ופיתוח של טכנולוגיית אוטומציה של גריסה. בשנים האחרונות, מהקוצים שנוצרו על ידי חיתוך והברקה בלייזר, חיתוך להבה וחיתוך פלזמה, ועד לקוצים לאחר חיתוך פרופיל, כמו גם הקוצים וההבזקים של אלומיניום למות הליהוקs וחלקים נוצרים, Suzhou Zengdao Grinding Technology Co., Ltd פיתחה פתרונות טכניים מתאימים, וטכנולוגיית השחזה האוטומטית שודרגה ללא הרף. תוך פתרון בעיית הקוצים עבור תעשיות וארגונים רבים, זה גם מביא חידושים טכנולוגיים ומפחית ביעילות את עלויות העבודה.

טכנולוגיית הסרה של קוצים לאחר חיתוך פרופיל

החריץ בחתך פרופיל האלומיניום לאחר החיתוך הוסר ידנית על ידי העובד באמצעות מגרד, דבר שאינו יעיל ביותר, וקשה לוודא כי דק הפרופיל יוסר לחלוטין, דבר המהווה סיכון איכות חמור. הופעתה של מכונת השחרור האוטומטית לפרופילים ערערה לחלוטין את התהליך המקורי. סוג זה של ציוד משתמש במברשת גלגלת תיל בקוטר חוט של 0.1-0.3 מ"מ כחומר השוחק. באמצעות סיבוב והפיכה במהירות גבוהה, החומר השוחק חודר לתוך הפרופיל ב-2-3 מ"מ, ופרופיל הפרופיל מלוטש באופן אחיד. ניתן להסיר את הבור תוך כ-3 שניות. היעילות של דגם זה היא בערך פי עשרות מעבודת כפיים. הופעתה של טכנולוגיית השחזה הזו לא רק פותרת את בעיית האיכות של הסרת קוצים בתעשיית פרופילי האלומיניום, אלא גם מפחיתה מאוד את עלות הייצור של התעשייה. 

פיתוח ויישום טכנולוגיית השחזה בתעשיית ייצור הפח

טכנולוגיית הסרת כתמים בחור של חלקים נקבוביים לאחר ניקוב

מרכיב מרכזי בציוד אנטנת התקשורת הוא לוח האלומיניום הנקבובי. אותות חשמליים חייבים להיות מועברים דרך חורים אלה. במהלך תהליך השידור, אם לחורים הללו יש כתמים וקצוות חדים, הם יגרמו לפריקה מרוכזת ויחלישו את האות. זוהי דרישה טכנית. לא מורשה. התהליך המקורי הוא צלחות אלומיניום מצופה-הטבעה-קריעת סרט-דיסק מברשת פייר בור-ניקוי-ייבוש-הגנה על פני השטח-אלקטרו. התהליך העדכני ביותר הוא צלחות אלומיניום מצופה בסרט-הטבעה-פילור מברשת גלגלת, קריעת סרט-אלקטרו. הטכנולוגיה החדשה לשחרור מברשת רולר משתמשת בחומרים שוחקים מסוג מברשת רולר עם מבנה חמניות חדש וטכנולוגיית ספיחת ואקום. חומר השפשוף עשוי מאלומינה או סיליקון קרביד מצופה, ורוחב בד האמרי הוא 4-5 מ"מ. כאשר חומר השוחק מסובב, בד האמרי יכול לחדור עמוק לתוך החור, כך שכאשר חומר העבודה מכוסה בסרט, החומר השוחק יכול להסיר כתמים בקצה קווי המתאר מבלי לפגוע במשטח החומר יש סרט מגן, וה הסרת הקוצים היא אחידה מאוד. ההשפעה הספציפית מוצגת באיור 2. ניתן לראות מהתהליך המשופר ששלושה תהליכים מושמטים, היעילות משתפרת מאוד והעלויות מצטמצמות.

טכנולוגיית הסרת כתמים לאחר חיתוך בלייזר

הקוצים המיוצרים בחיתוך לייזר קשים יחסית, במיוחד אלומיניום ונירוסטה. תהליך ההסרה המסורתי הוא השחזה חשמלית או פנאומטית. הטכנולוגיה העדכנית ביותר היא להסיר תחילה את הקוצים והסיגים על פני הצלחת באמצעות חגורת שיוף משולשת, ולאחר מכן להשתמש ברצועת חול עבור חיפוי קצה חד. מנגנון החגורה המשולש מתוכנן עם זווית נטייה של 1°-3°, מה שמקל על כניסת חומר העבודה ומממש את השחזה ההדרגתית של הקוצים. למנגנון החגורה יש מערכת כוונון לחץ משלו, אשר מתאימה אוטומטית את כוח השחזה לקורות בגבהים שונים הבולטים מחלקים שונים של חומר העבודה. כאשר החגורה נטחנת, קו המתאר הופך חד, והוא חייב לעבור דרך סרגל החול כדי לחדור לתוך הצורה הפנימית, ממש כמו תנועת צחצוח, מחוררת את הקצוות החדים כדי להפוך את הצורה הפנימית עגולה וחלקה.

טכנולוגיית הסרת סלגים שנוצרת על ידי חיתוך להבה או חיתוך פלזמה

הסיגים המיוצרים בעיבוד תרמי הם גדולים, ושטח הריתוך עם מצע המתכת גדול, והוא זקוק לכוח שחיקה גדול כדי להסיר אותו. זה גוזל זמן ומאמץ להשתמש במטחנה זווית לליטוש ידני על בסיס יומי. טכנולוגיית פטיש ניקוי הסיגים החדשה עושה שימוש בפטיש מתכת מיוחד ובמנגנון אלסטי מיוחד, המותקן על מברשת רולר או חגורת מפרקים. כאשר פועלים במהירות גבוהה, זה כמו פטיש קטן שממשיך להכות את הסיגים עד להשלמת הסרת הסיגים. טכנולוגיה זו משלבת מערכות הזנה ובקרה אוטומטיות כדי לממש באופן מושלם את ההסרה האוטומטית של סיגים בהאכלה אחת. תוך שיפור היעילות והאיכות, זה גם מפחית את עלויות העבודה. 

הערות לסיום

עם ההתפתחות המהירה של אוטומציה תעשייתית, טכנולוגיית מידע וטכנולוגיה חכמה, גם טכנולוגיית השחזה מתקדמת כל הזמן. האנשים העוסקים בתחום השחזה מלאי אומנות ועובדים קשה ו לְטִישָׁה קדימה כדי להשיג את המטרה של "תוצרת סין 2025"!

קישור למאמר זה: פיתוח ויישום טכנולוגיית השחזה בתעשיית ייצור הפח

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פיתוח ויישום טכנולוגיית השחזה בתעשיית ייצור הפחPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר, קידוח , יציקת מתכת , מתכת והטבעה . אספקת אבות טיפוס , ריצות ייצור מלאות , תמיכה טכנית ובדיקה מלאה . משרת את רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.