האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פיתוח קליפת הדרים על בסיס ביו-מבוסס פלסטיק PEF טכנולוגיה חדשה יוצאת

פיתוח קליפת הדרים על בסיס ביו-מבוסס פלסטיק PEF טכנולוגיה חדשה יוצאת

הטכנולוגיה החדשה שפותחה על ידי VTT יכולה להשתמש בפסולת חקלאית המכילה פקטין (כגון קליפת הדרים ועיסת סלק) כחומרי גלם לפלסטיק PEF מבוסס ביו כדי להחליף PET מבוסס מאובנים. כאשר משתמשים בפולימר PEF במקום חומרי גלם מפלסטיק PET, ניתן להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של בקבוקי פלסטיק ב-50%, מה שמספק גם חיי מדף טובים יותר למזון.

יתרונות משמעותיים על פני שיטות מסורתיות

לטכנולוגיה של VTT יש יתרונות משמעותיים בייצור פלסטיק PEF מבוסס ביו. טכנולוגיה זו משתמשת בתוצרי ביניים יציבים לייצור FDCA (חומצה 2,5-furandicarboxylic), שהיא אחד המונומרים של PEF, שיכול לממש תהליך יעיל. בנוסף, השימוש בזרמי פסולת המכילים פקטין פותח אפשרויות חדשות לכלכלה המעגלית של הפלסטיק.

פיתוח קליפת הדרים על בסיס ביו-מבוסס פלסטיק PEF טכנולוגיה חדשה יוצאת

תשתית ההרחבה הייחודית של VTT ממעבדה לקנה מידה פיילוט מבטיחה שהטכנולוגיה החדשה הזו תובא לרמה של הכנה טכנית, שתאפשר ליצרני פולימרים לעבור בקלות לקנה מידה מלא.

החלף PET באריזת מזון

PET (פוליאתילן טרפתלט) ופוליאסטרים אחרים נמצאים בשימוש נרחב באריזות מזון, בקבוקי פלסטיק וטקסטיל. החלפת PET על בסיס מאובנים בפולימרי PEF (פוליויניל פורנאט) על בסיס צמחי יכולה להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של המוצר ב-50%.

"בעתיד הקרוב, אתה עשוי לקנות מיץ תפוזים בבקבוק העשוי מקליפות תפוזים. הטכנולוגיה החדשנית של VTT מספקת מסלול מיחזור המשתמש בזרמי פסולת מזון לחומרי אריזת מזון בעלי ביצועים גבוהים תוך הפחתת פליטת גזי חממה", אמר הולגר פוהלר, א. פרופסור לתרגול ב-VTT.

בנוסף, לפלסטיק PEF תכונות מחסום טובות יותר מ-PET, מה שאומר שחיי המדף של המזון ארוכים יותר. PEF הוא פלסטיק בעל ביצועים גבוהים הניתן למיחזור מלא ומתחדש. לכן, זה פותח אפשרויות לתעשייה להפחית את הפסולת ולהשפיע לטובה על הסביבה.

קישור למאמר זה: פיתוח קליפת הדרים על בסיס ביו-מבוסס פלסטיק PEF טכנולוגיה חדשה יוצאת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פיתוח קליפת הדרים על בסיס ביו-מבוסס פלסטיק PEF טכנולוגיה חדשה יוצאתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).