האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פיתוח Qucik העולמי של תעשיית החומרה

פיתוח Qucik העולמי של תעשיית החומרה

בשל ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית ייצור חלקי החומרה וההשפעה של עלויות עבודה גבוהות, מדינות מפותחות האיצו את העברת המוצרים בדרגה נמוכה ובינונית לעולם השלישי, וייצרו רק כמה מוצרים בעלי ערך מוסף גבוה.

באירופה ובארצות הברית, יחד עם תכנון מוצרי חומרה לבניין במדינות מפותחות, קלים להתקנה ותחזוקה, מוצרים וכלים של doityourself פופולריים מאוד בשוק.

ייצוא החומרה של סין מרוויח רק 3% מסך הייצוא. זה לא רק עניין של תוכן טכנולוגי, אלא גם עניין של מותג.

המותג כולל תכנים רבים, כולל שירות, מוניטין וכן הלאה. אמינות היא זהב, וכנות היא הדרך הבסיסית לעשות עסקים. אם מוצרי החומרה שאנו מייצרים נמכרים תחת המותג שלנו במקום להיצמד למותג של אחרים, וניתן למכור אותם באותו מחיר כמו הקפדה על המותג, התמ"ג שלנו לא יידע כמה פעמים.

יחד עם זאת, התערבות של קונגלומרטים גדולים היא גורם מפתח לתעשיית החומרה בסין.

כיצד ליצור מותג התואם את שוק אביזרי החומרה בסין היא בעיה שעלינו לפתור בדחיפות.

עם כניסת ה- WTO, מספר גדול של מותגים בינלאומיים ידועים ישפכו גם לסין, וזה מה שאנחנו מכנים לעתים קרובות זאב. אין מה לפחד כשבא הזאב. המפתח הוא שאנחנו צריכים שיהיה לנו אקדח ציד טוב כדי לחסום אותו.

התפתחות הייצור והשיווק בתעשיית החומרה בסין חייבת להתאים למגמת הבינלאומי בבית ומחוצה לה ולקדם את התפתחותם של ארגונים עם שיווק חדש ליצירת מושגים בינלאומיים.

למוצרי חומרה של ארצנו כמעט אין מותגים מוכרים בינלאומיים. למעט המיזם המקומי הראשון שהשיג את המסלול הציר והציר של תעשיית החומרה הביתית, "מפעל הסימנים המסחריים הידועים בסין", עדיין יש מעט יחסית חברות חומרה מקומיות ידועות.

אני מאמין שאחרי תקופה של עבודה קשה, מוצרי החומרה של סין יהפכו ליותר ויותר בינלאומיים.

קישור למאמר זה: פיתוח Qucik העולמי של תעשיית החומרה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פיתוח Qucik העולמי של תעשיית החומרהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.