האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פלדת אל חלד שפותחה בהצלחה עבור LOGO לטלפונים ניידים

פלדת אל חלד שפותחה בהצלחה עבור LOGO לטלפונים ניידים

כמה קשה להשתמש בנירוסטה 304 ללוגו של הטלפון הנייד? נודע ב-20 באוקטובר שלפני מספר ימים, סניף ה-Hongxing Stainless Steel מקבוצת Gansu Jiuquan Iron and Steel Group (להלן Jiuquan Hongxing) פיתח בהצלחה את אחת מדרגות הפלדה עם הדרישות הגבוהות ביותר לפלדה מותכת לטוהר-נירוסטה עבור פלדה מותכת. לוגו הטלפון הנייד. המחקר והפיתוח המוצלחים של פלדה זו הרחיבו את מגוון מוצרי הנירוסטה בעלי הערך המוסף של JISCO Hongxing ושברו את המונופול של מפעלי פלדה זרות בתחום זה.

LOGO לטלפון נייד הוא עיצוב חשוב שמושך תשומת לב, והעיצוב הייחודי שלו הוא לרוב התגלמות האיכות. נירוסטה לטלפון נייד LOGO הוא אחד מסוגי הפלדה המיוצרים בקבוצות קטנות, והרווח לטונה פלדה גבוה בהרבה מזה של נירוסטה רגילה. בגלל דרישות האיכות התובעניות והייצור הקשה שלו, הלוגו של טלפונים ניידים מוכרים מקומיים עשוי בדרך כלל מפלדת אל חלד מיובאת.

"הפלדה המותכת המשמשת לפלדת LOGO לטלפונים ניידים חייבת להיות בעלת טוהר גבוה וגם פלסטית תכלילים. זה סותר במונחים של בקרת תהליך ההיתוך. לעתים קרובות לא ניתן להשיג את כפותיהם של דגים ודובים. יש לענות על שני הצרכים. , בקרת התהליך היא קשה מאוד." אמר צ'ן שינגרון, מהנדס מהמחלקה הטכנית והאיכותית של Jiugang Hongxing.

פלדת אל חלד שפותחה בהצלחה עבור LOGO לטלפונים ניידים

על מנת לגרום למוצרים להיות בעלי איכות פני שטח טובה ותכונות מכניות, צוות המחקר והפיתוח של Jiugang Hongxing ערכו ניתוח מעמיק על דגימות LOGO של חברות טלפונים סלולריים זרות ידועות. לאחר התייעצות עם מספר רב של כתבי עת אקדמיים בינלאומיים, הם הציעו שיטות מחקר מעבדתיות.

במחצית הראשונה של השנה, צוות הפרויקט התמקד בהתמודדות עם בעיות מפתח. באמצעות ניתוח תיאורטי תרמודינמי ומספר רב של ניסויים באיזון סיגים-פלדה, התגברו על נקודות המפתח של התכת נירוסטה עבור הטלפון הנייד LOGO, ותהליך התכה חדש פותח כדי להפוך תכלילים של סיליקט ותחמוצת כדורית לשווה. זה הגיע לרמה של תכלילים בחומרי נירוסטה מיובאים. החל מספטמבר השנה, לוגו הנירוסטה לטלפונים ניידים שפותחה על ידי Jiugang Hongxing השיגה אספקה ​​של יותר מ-600 טון, עם שיעור מוצר מהשורה הראשונה של 100%, ואיכות המוצר התקבלה היטב על ידי הלקוחות.

האם אתה חושב שאלו פריצות הדרך היחידות בתעשיית הפלדה של ארצנו? מאז תחילת שנה זו, חברות ברזל ופלדה גדולות דיווחו על הצלחות תכופות, ומוצרי פלדה רבים השיגו פריצות דרך גדולות, מילוי פערים מקומיים, שבירת מונופולים זרים והשגת מנהיגות בינלאומית, המדגימה את החוזק הקשה של חברות הפלדה הסיניות! העורך ייקח אותך לעשות מלאי!

סין ייצרה פלדת סופר 2,200 MPa, ושברה את המונופול של ארצות הברית ויפן

לפני זמן לא רב, סין הגיעה שוב לפריצת דרך טכנולוגית בתחום טכנולוגיית הפלדה וייצרה בהצלחה סופר פלדה בחוזק של 2,200 MPa. לידתה של פלדת העל הזו שינתה את חולשת העבר של סין בתחום הפלדה המיוחדת, ולא רק זכתה ישירות בעולם. טכנולוגיה מהשורה הראשונה, ושוב שברה את המונופול של ארה"ב ויפן בטכנולוגיית פלדה מיוחדת. נכון לעכשיו, רמת הטכנולוגיה של ייצור הפלדה בסין עלתה על ארה"ב ויפן. מכיוון שסופר פלדה היא בעלת חוזק תפוקה של 2,200 MPa, ספינות המלחמה, הצוללות ונושאות המטוסים של סין ישמשו בעתיד. כל הספינות ייהנו ישירות.

מאחר ועוצמת התפוקה של פלדת העל של סין היא עד 2200 MPa והיא גם קלה ב-30% מפלדה רגילה, הפלדה המיוחדת הזו מתאימה מאוד לייצור דור חדש של צוללות גרעיניות. בהשוואה לספינות שטח גדולות כמו נושאות מטוסים ומשחתות, לצוללות גרעיניות יש דרישות גבוהות ביותר לחוזק התפוקה של פלדה בשל פעילותן בים העמוק עם לחץ מים גבוה במיוחד. לדוגמה, עוצמת התפוקה של פלדה צוללת מיוחדת המשמשת את כוח הצוללות הגרעיניות רוסיה מגיעה ל-1100 MPa, בעוד חוזק התפוקה של הפלדה העל של סין ב-2,200 מגה-פסקל, הצוללות הגרעיניות של סין משתמשות בסוג זה של פלדה, אשר תוכל להכנס עמוק יותר. קרקעית הים בעתיד. יחד עם זאת, בגלל המשקל הקל יותר, המשקל הנוסף יכול לשמש להתקנת ציוד וכלי נשק נוספים.

פלדת סיליקון בעלת אוריינטציה גבוהה של Baowu של סין משתמשת בתחמוצת מגנזיום "מייצור עצמי"

"מנעול" המפתח האחרון שהגביל את מוצרי פלדת הסיליקון היוקרתיים של China Baowu נפתח. לפני זמן לא רב, תחמוצת המגנזיום BW-H1 שפותחה על ידי המפעל הפנימי לייצור תחמוצת מגנזיום מגנזיום ב-China Baowu יושמה בהצלחה על פלדת סיליקון מוכוונת טמפרטורה נמוכה בדרגה גבוהה בדרגה גבוהה של Baosteel Co., Ltd. עדיפים על המוצרים הזרים בדרגה הגבוהה ביותר, שסימנו גם את Wu של China Baosteel פיצחו את טכנולוגיית "הצוואר התקוע", שבר את המונופול הזר, והשיג פריצת דרך גדולה בטכנולוגיית ההכנה של תחמוצת מגנזיום מקומית.

את הפלדה המשמשת לנושאות מטוסים ניתן לייצר רק בשלוש המדינות של ארצות הברית, רוסיה וצרפת: אנגנג שובר בהצלחה את המונופול

Ansteel התגברה בהצלחה על קשיים טכניים, שברה את המונופול של ארצות הברית, רוסיה וצרפת, וייצרה פלדה בעלת ביצועים גבוהים שיכולה לשמש לייצור סיפון נושאות מטוסים. הסיפון הוא החלק החשוב ביותר של נושאת מטוסים. פלדת הסיפון צריכה לעמוד בהמראה ונחיתה של ספינות מלחמה במשקל עשרות טונות, כמו גם עמידה בטמפרטורה גבוהה ועמידות בפני קורוזיה. בתנאים כל כך קשים, אנגנג השלים את המשימה בהצלחה.

תרומתו של אנסטיל לעסקי נושאות המטוסים של ארצי היא לא רק על פלדת הסיפון. נושאת המטוסים הראשונה של ארצי השתנתה מהנושאת "ואריאג" המוכנה למחצה של ברית המועצות לשעבר. באותה תקופה, הבעיה העיקרית שעמדנו בפנינו לא הייתה פלדת סיפון. , אבל הפלדה המשמשת לתיקון גוף נושאת המטוסים. ללא בסיס מחקר כלל, Anshan Iron and Steel השלימו את הפיתוח במהירות מדהימה, מה שגרם לתיקון ובניית "ספינת ליאונינג" להתקדם בצורה חלקה יותר. הפיתוח של עסקי נושאות המטוסים של סין עד היום הוא בלתי נפרד מתרומת החוקרים של אנגנג.

לשבור את המונופול הטכנולוגי של ענקיות זרות! "מלך הפלדה", זה מגיע

כדרגת הפלדה המחמירה ביותר בתעשיית הברזל והפלדה, מֵסַב פלדה ידועה גם בתור "מלך הפלדה". איך לזייף מֵסַב פלדה בעלת "טוהר גבוה" ו"אחידות גבוהה" תפחית את תכולת החמצן בפלדה. שליטה לרמה הנמוכה ביותר הייתה תמיד בעיה שעומדת בפני מפעלי הברזל והפלדה של ארצי. טכנולוגיית ה-Power Spin Rolling (PTR) שפותחה על ידי פרופסור ליו דונג מבית הספר למדעי החומרים והנדסת החומרים של האוניברסיטה הפוליטכנית הצפון-מערבית והצוות שלו שברו את המונופול הטכנולוגי של ענקיות זרות, פרצו את טכנולוגיית "הצוואר התקוע" של מֵסַב פלדה במדינה שלי, ופתרו את בעיות התעשייה.

טבעת פנימית נושאת לאחר קרבור

ראוי להזכיר כי Xingcheng Special Steel, חברת בת של CITIC Special Steel, התפתחה למפעל הפלדה המיוחדת הגדולה בעולם בייצור ומכירה של פלדה נושאת. , NSK של יפן וחברות מיסבים בעלות שם עולמי אחרות, והאיכות המטלורגית של המוצרים הגיעה לרמה המובילה הבינלאומית. המדינה שלי הפכה ליצרנית פלדת מיסבים הגדולה בעולם. למרות שיש פער עם מדינות זרות מבחינת דיוק, פלדת המיסב של המדינה שלי פרצה עתיד בסביבה קשה.

פלדת אינוואר 0.7 מ"מ, איך סין שוברת את המונופול הזר?

Invar, הידוע גם בשם Invar, הוא חומר הליבה הנדרש לייצור של ספינות הובלה של גז נוזלי (LNG). בתחום בניית הספינות האזרחית בעולם, הקושי בבניית ספינת LNG דומה לזה של בניית נושאת מטוסים. נכון לעכשיו, רק ארצות הברית ואחרות. כמה מדינות יכולות לבנות ספינות LNG.

הפיתוח המוצלח של Invar הסינית תרם תרומה רבה לייצור ספינות LNG בסין ובעולם. מבחינת סין, מצבן של חברות זרות המכסות את השמיים בפלדת Invar עבור ספינות LNG נשבר לחלוטין. למספנות סיניות יהיה אמון רב יותר ברכש של חומרי ליבה אחרים, וגם עלויות הבנייה של ספינות LNG יהיו בשליטה יעילה.

הפטנט של Hegang שובר את המונופול הזר

בעבר זכו לפטנטים לאומיים ליריעת הפלדה המגולוונת החמה עמידה בפני קורוזיה של Hegang, אבץ אלומיניום-מגנזיום ושיטת הייצור שלה. טכנולוגיה מוגנת פטנט זו מוסיפה באופן חדשני כמויות מתאימות של אלומיניום ומגנזיום לנוזל אבץ כדי ליצור מערכת ייחודית בהרכב דל אלומיניום-מגנזיום, שיכולה לייצר מוצרי אבץ-אלומיניום-מגנזיום עם עמידות גבוהה בפני קורוזיה ואיכות פני שטח גבוהה, לשבור את המונופול של פטנטים זרים. .

כסוג חדש של מוצר ציפוי, לאבץ, אלומיניום ומגנזיום יש עמידות מצוינת בפני קורוזיה, מאפייני עיבוד וביצועי תיקון עצמי. זה מהווה תחליף טוב למוצרים מגולוונים מסורתיים, נירוסטה, סגסוגת ברזל אבץ וחומרים אחרים, וניתן להשתמש בו באופן נרחב בתעשיות פוטו-וולטאיות ותעשיות דלתות. , ציוד לגידול בעלי חיים, מכוניות, מכשירי חשמל לבית ותעשיות אחרות, סיכויי השוק רחבים. אבל בעבר, הפטנטים של מוצרי אבץ, אלומיניום ומגנזיום קיבלו מונופול על ידי חברות יוקרה זרות.

רכישת פטנט זה חיזקה את היוזמה של מוצרי HBIS אבץ-אלומיניום-מגנזיום בתחרות בשוק, ביססה אמון במוצרי אבץ-אלומיניום-מגנזיום ביתיים איכותיים לשוק וללקוחות, ומילאה תפקיד משמעותי בקידום השדרוג המתמשך. של חומרים ויצירת מעגל טוב עם יישומי לקוחות. אפקט נהיגה חיובי.

עם ההעמקה ההדרגתית של המודעות של העם הסיני לחדשנות והחדירה ההולכת וגוברת של הרוח הלאומית, החלטנו לא להיות נשלטים עוד על ידי אחרים, אלא לסמוך על כוחנו שלנו לעמוד ולהתגבר על קשיים בזה אחר זה בזיעה ובתבונה. . ארצנו שוברת בהדרגה את המונופולים השונים של מדינות אחרות ומממשת עצמאות לאומית. בעתיד, הפלדה של סין תהיה לא רק עם תפוקה גדולה, אלא גם תהיה באיכות גבוהה יותר מהמעצמות התעשייתיות הוותיקות כמו ארצות הברית, בריטניה, יפן וגרמניה.

קישור למאמר זה: פלדת אל חלד שפותחה בהצלחה עבור LOGO לטלפונים ניידים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פלדת אל חלד שפותחה בהצלחה עבור LOGO לטלפונים ניידיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.