האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פריצת דרך בתחום הדפסת תלת מימד סגסוגות על גביש יחיד

פריצת דרך בתחום הדפסת תלת מימד סגסוגות על גביש יחיד

באמצעות טכניקות אפיון מתקדמות כגון מיקרו-דיפרקציה של קרינת סינכרוטרונים ומיקרוסקופ אלקטרונים תמסורת, צוות המחקר של Shan Zhiwei בבית הספר למדעי החומרים והנדסת אוניברסיטת שיאן ג'יאוטונג התחיל מחוק האבולוציה של מיקרו-מבנה, התאים אישית מערכת טיפול בחום להדפסה תלת-ממדית. סגסוגות-על של גביש יחיד, ופתרו את הבעיה של תיקון הדפסת תלת-ממד של להבי גביש בודדים. לאחר בעיית ההתגבשות מחדש, הוצע מנגנון חדש לשחזור דפורמציה פלסטית של סגסוגות על.

פריצת דרך בתחום הדפסת תלת מימד סגסוגות על גביש יחיד

הלהבים של מנועי אוויר עשויים מסגסוגות על מבוססות ניקל חד-גביש יקרות. בשל סביבת השירות הקשה, להבי גביש בודדים רגישים לנזק מקומי, ופיתוח טכנולוגיית תיקון להבים אמינה חיונית להארכת חיי מנוע אווירי ולהפחתת עלויות. עם מאפייני "המיקום המדויק והתוסף הניתן לשליטה", הדפסת תלת מימד הראתה אפשרויות יישום אטרקטיביות בתחום התיקון/ייצור מחדש של להבי גביש בודדים. עם זאת, בשל מהירות הקירור המהירה של הדפסת תלת-ממד, קל לגרום למיקרו-מבנה מט-יציב עם מתח שיורי גבוה וצפיפות נקע גבוהה. מבנה מסוג זה נוטה להתגבשות מחדש במהלך טיפול או שירות סטנדרטי בחום, וכתוצאה מכך לירידה בתכונות המכניות של החומר בטמפרטורות גבוהות, ומהווה סכנות בטיחותיות. לכן, דחוף לפתח תהליך חדש לבעיות הנוכחיות של הדפסת תלת מימד של סגסוגות גביש בודדות כדי לספק: אין התגבשות מחדש, מתח נמוך, צפיפות נקע נמוכה, והמורפולוגיה, הצפיפות והמטריצה ​​של שלב חיזוק המשקעים γ′ הסגסוגת העל היא עִקבִי.

מערכת טיפול החום הסטנדרטית של סגסוגות על מורכבת בדרך כלל מתמיסה מוצקה והתיישנות. התרגול הוכיח שתהליך זה יגרום להתגבשות מחדש של סגסוגות-על מודפסות בתלת-ממד. לאחר מחקר ספרות שיטתי וניתוח מקיף, המחברים הציעו ואישרו שהוספת שלב "התאוששות" לפני פתרון מוצק יכולה לבטל את הכוח המניע להתגבשות מחדש. לאחר טיפול "החלמה-פתרון-הזדקנות", הלחץ השיורי של סגסוגת העל מסולק תחילה עם ההתגבשות הכיוונית של שלב המיקרו-מבנה γ′, וניתן להפחית את צפיפות הנקע לכ-3% לפני הטיפול בחום, וחיזוק המשקעים γ′ לאחר ההזדקנות הפאזה מגיעה לאותה רמה כמו המצע היצוק. מכיוון שהתופעה שהתגלתה דומה לאפקט הרפטינג (רפטינג) המתרחש בתנאי זחילה בטמפרטורה גבוהה של סגסוגות על, ולמעשה יש לה אפקט התאוששות, היא נקראת "אפקט המותאם לרפטינג". התאוששות). תגלית זו פורצת דרך ההכרה ש"סגסוגות-על של גביש בודד אינן יכולות להתאושש" בתפיסה הקלאסית, מספקת בסיס מדעי לתכנון של מערכות טיפול בחום לא סטנדרטיות לסגסוגות-על להדפסת תלת-ממד, ומראה כי טיפול החום החדש המערכת יכולה לספק באופן מלא הדפסת תלת מימד הצורך בתיקון להבי גביש בודדים.

קישור למאמר זה: פריצת דרך בתחום הדפסת תלת מימד סגסוגות על גביש יחיד

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


פריצת דרך בתחום הדפסת תלת מימד סגסוגות על גביש יחידPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).