האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פריצת דרך חדשה בננוטכנולוגיה: ריתוך מושלם של סגסוגות אלומיניום מיוחדות

פריצת דרך חדשה בננוטכנולוגיה: ריתוך מושלם של סגסוגות אלומיניום מיוחדות

מדענים אנושיים פיתחו סגסוגת אלומיניום AA7075 בשלב מוקדם מאוד. סגסוגת אלומיניום זו שוקלת רק שליש מהפלדה, אך היא קשה כמעט כמו פלדה. לכן, טכנולוגיה זו יכולה להפוך את התחבורה לניידת יותר ולחסכון באנרגיה. הוא משמש בדרך כלל בגוף מטוסים וכנפיים. בנוסף, גם טלפונים ניידים משתמשים בטכנולוגיה זו.

פריצת דרך חדשה בננוטכנולוגיה: ריתוך מושלם של סגסוגות אלומיניום מיוחדות

למרות שהסוג החדש של סגסוגת האלומיניום נוח מאוד לשימוש, יש בעיה שמדענים לא הצליחו לפתור. כלומר, סוג זה של סגסוגת אלומיניום לא יכול להיות מרותך כי החומר צריך להיות מחומם במהלך תהליך הריתוך. בשלב זה, הסוג החדש של סגסוגת האלומיניום תהיה זרימה לא אחידה של המבנה המולקולרי, מה שיגרום לכמה סדקים במוצר המרותך, ואין דרך להשתמש בו בכלל.

לאחרונה, מהנדסי UCLA פיתחו סוף סוף שיטת ריתוך מיוחדת מאוד באמצעות סדרה של ניסויים, שיכולה להפוך את סגסוגת אלומיניום A7075 מרותך לחלוטין בהצלחה. החלקיקים מתווספים לחוט הריתוך של AA7075, כך שניתן יהיה להשתמש בחומר חיבור החלקיקים.

לאחר ריתוך דרך היבט זה, לא יהיו פערים, והוא יכול גם לחזק את סגסוגת האלומיניום הזו, כך שניתן להשתמש בסגסוגת האלומיניום AA7075 בתעשיות רבות. לדוגמה, בעתיד, המכוניות שלנו יכולות להשתמש בסגסוגת אלומיניום AA7075, מה שיכול להפחית מאוד את המשקל, ובכך לשפר את צריכת הדלק ולהפחית את הזיהום הסביבתי.

קישור למאמר זה: פריצת דרך חדשה בננוטכנולוגיה: ריתוך מושלם של סגסוגות אלומיניום מיוחדות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פריצת דרך חדשה בננוטכנולוגיה: ריתוך מושלם של סגסוגות אלומיניום מיוחדותדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.