האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזר

פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזר

פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזר


דיאפרגמות מפלסטיק או גומי הן מרכיב חשוב מאוד במשאבות ואקום. מכיוון שהסרעפת חייבת ליצור אטם סגור בין החדרים הפנימיים והחיצוניים של המשאבה, מסתיים תהליך שאיבה יעיל. קצה הסרעפת חייב להיות שטוח ולא מחוספס או לא אחיד.

פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזר

ריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

השימוש ב- CNC חיתוך לייזר תהליך חיתוך מכונה יכול לענות על הדרישות של יישומי חומרים אלה, יכול לספק זמירה באיכות גבוהה, לשפר את עקביות המוצר ולהפחית את נזקי הקצה הנגרמים על ידי דיאפרגמת חיתוך מכנית.

חיתוך הסרעפת בעזרת חותך לייזר מספק איכות גימור טובה תוך הפחתת הסיכון לנזק מחיתוך מכני.

ליישום זה, נדרש בפועל לחתוך חור הרכבה מרכזי על דיאפרגמה עבה של 1 מ"מ (0.039 אינץ ') העשויה ניאופרן מרובד ופוליטטראפלואורואטילן (טפלון®). 22.9 מ"מ (0.9 ").

תהליך החיתוך משתמש בלייזר בעל עדשה באורך מוקד בגודל 2.5 אינץ 'המספק נקודה ממוקדת של 0.1 מ"מ (0.004 "). CDA (אוויר נקי ויבש) משמש כגז עזר, המרוסס דרך פייה רחבה של 0.9 מ"מ (0.0345 אינץ ') בקצב זרימה של 100 PSI כדי להפחית את נזקי ההמסה בעדשה. זה יכול להיות 74 מ"מ/ s (175 אינצ'ים/דקה). מהירות החיתוך מושלמת על ידי חיתוך. קצה החיתוך המתקבל הוא חלק וכמות ההיתוך קטנה.

קישור למאמר זה: פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פתרון דיאפרגמת משאבת ואקום לחיתוך בלייזרPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.