האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פתרון לבעיית הבלאי של מערבל הגומי המיסב הפתוח

פתרון לבעיית הבלאי של מערבל הגומי המיסב הפתוח

הפתוח-מֵסַב מכונת ערבוב גומי מורכבת בעיקר מגלילים, מסגרות, בלוטות, התקני התאמת גובה, התקני בטיחות, מנועים והתקני הילוכים, התקני בלימה, מערכות סיכה, מערכות קירור ומערכות בקרה חשמליות.

מערבל הגומי בעל המיסבים הפתוח נתון לרטט, פגיעה וכוחות מורכבים אחרים במהלך הייצור וההפעלה, ותקלות כמו בלאי של תא המיסבים מתרחשות לעתים קרובות. השיטות המסורתיות כוללות משטחים, ריסוס תרמי וצחצוח חשמלי, אך לכולן יש חסרונות מסוימים.

לא ניתן לבטל לחלוטין את הלחץ התרמי הנגרם מהטמפרטורה הגבוהה של ריתוך תיקון, וקל לגרום לנזק חומרי ולגרום לחלקים להתכופף או להישבר;

פתרון לבעיית הבלאי של מערבל הגומי המיסב הפתוח

עם זאת, ציפוי מברשת חשמלית מוגבל על ידי עובי הציפוי שקל לקלף, ובשתי השיטות הנ"ל משתמשים במתכת לתיקון המתכת, מה שלא יכול לשנות את יחסי הקואורדינציה "קשה לקשה". תחת פעולה משולבת של כוחות שונים, זה עדיין יגרום לבלאי חוזר.

מדינות מערביות משתמשות בעיקר בשיטות תיקון פולימרים מרוכבים לבעיות הנ"ל, והנפוץ ביותר הוא מערכת הטכנולוגיה Fuschlan, בעלת סופר הידבקות, חוזק לחיצה מעולה ותכונות מקיפות נוספות, וניתנת לפירוק וללא מכונה. אין השפעה של מתח תרמי ריתוך תיקון, ועובי התיקון אינו מוגבל. יחד עם זאת, למוצר יש נסיגה שאין לחומר המתכתי, שיכול לספוג את הזעזועים והרעידות של הציוד ולמנוע אפשרות ללבישה חוזרת.

קישור למאמר זה: פתרון לבעיית הבלאי של מערבל הגומי המיסב הפתוח

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פתרון לבעיית הבלאי של מערבל הגומי המיסב הפתוחPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.