האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק


לחנות PTJ יש פיתרון ייחודי לפיתוח תוכנית התהליך, לבחירת הציוד ולעיצוב המתקן כשפניו אל הדק פיר. בדרך כלל העיבוד של הדק פיר נעשה על ידי מכונת CNC. לרזים פיר עם קונצנטריות גבוהה, במיוחד כאשר תכנון החלק אינו מאפשר עיבוד פניית פרסה, חנות PTJ תבחר בציוד העיבוד הרב-צירי לעיבוד החלקים תוך זמן קצר. (כגון מכונית CNC בעלת ארבעה צירים או מכונה עם חמישה צירים)

פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

1. מהו פיר דק?

ציר עם יחס אורך וקוטר גדול מ- 25 (כלומר L / D> 25) נקרא פיר מוארך. כגון הבורג על המחרטה, מוט האור וכן הלאה.
פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

2. קושי העיבוד של הפיר הדק:

בשל הקשיחות הירודה של הפיר הדק, כוח החיתוך, חום החיתוך והרטט וכו 'בתהליך המפנה, קל לייצר דפורמציה, וישנן שגיאות עיבוד כגון ישרות וגליליות, וזה קשה כדי להשיג את דיוק הצורה והמשטח על גבי התבנית. דרישות טכניות כגון איכות מקשות על העיבוד. ככל שערך ה- L / d גדול יותר, כך תהליך המפנה קשה יותר.
פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

3. נושאים מרכזיים בעיבוד פירים דקים:

לפיר הדק יש נוקשות ירודה. בשל השפעתם של גורמים שונים כגון כלי המכונה והכלי במהלך תהליך עיבוד שבבי, החומר נוטה לפגמים כגון צורת תוף מותניים מעוקלת, צורה מצולעת, צורת במבוק וכו ', במיוחד בתהליך השחזה, הגודל הכללי ירוד והמשטח מחוספס. התואר נדרש להיות גבוה יותר, ובדרך כלל נדרש להרוות ולרוות את חומר העבודה על ידי טיפול בחום במהלך השחזה. סביר יותר כי חום החיתוך במהלך השחזה יגרום לעיוות של החומר וכדומה. לכן, כיצד לפתור את הבעיה הנ"ל הופך לבעיות מפתח עיקריות במיוחד של הציר הארוך.
פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

4. פיתרון חנות PTJ:

הטכנולוגיה המרכזית לסיבוב פירים דקים היא מניעת עיוות כיפוף במהלך עיבוד שבבי. לשם כך יש לנקוט באמצעים מתקנים, כלי מכונה, שיטות תהליך, טכניקות הפעלה, כלים ונפחי חיתוך. לנוכח עיבוד הפיר הדק, לרשת ההוספת המהירה יש פיתרון ייחודי לגיבוש תוכנית התהליך, לבחירת הציוד ולעיצוב המתקן. בדרך כלל עיבוד הפיר הדק נעשה על ידי CNC. לפיר הדק בעל ריכוזיות גבוהה, במיוחד כאשר עיצוב החלק אינו מאפשר עיבוד פניית פרסה, חנות PTJ תבחר בציוד העיבוד הרב-צירי לעיבוד מהיר של החלקים במקום (כגון ארבעה). ציר CNC או מכונת נסיעה עם חמישה צירים).

קישור למאמר זה: פתרונות דיוק לעיבוד פיר דק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


פתרונות דיוק לעיבוד פיר דקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.