האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

פתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדול

פתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדול

עיבוד שבבי CNC בקנה מידה גדול הוא שיטת עיבוד נפוצה עבור חומרה בקנה מידה גדול. בעת ביצוע עיבוד שבבי כרסום בקנה מידה גדול ב-CNC, עלינו להבין לא רק את אמצעי הזהירות הייצור הבטיחותיים של מפעילי כרסום CNC בקנה מידה גדול ואת מאפייני הציוד של עיבוד שבבי כרסום בקנה מידה גדול של CNC, אלא גם להבין את הפתרונות לכמה תקלות נפוצות כרסום CNC בקנה מידה גדול.

פתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדול

תקלה נפוצה: משטח העיבוד אינו שטוח בחיבור הכלי.

פתרון: בדקו את ההקבלה של שולחן העבודה, את ההקבלה של הציר הראשי ביחס לשולחן העבודה ואת האנכיות של שולחן ההרמה ביחס לשולחן העבודה.

תקלה נפוצה 2: ידית ההפעלה של הראשית פיר ציודקופסה נופלת אוטומטית.

פתרון: החלף את הקפיץ או הוסף אטם.

תקלה נפוצה 3: לא ניתן להפעיל את ידית ההפעלה של תיבת ההילוכים של הציר הראשי.

פתרון:

  • 1. ידית הפיר האנכי וחיבור החור תקועים, הסר ותקן;
  • 2. גלגל השיניים והקליפס תקועים, התאם את הפער לכ-0.15 מ"מ;
  • 3. פיר מזלג ההילוכים כפוף ומעוות ומיושר;
  • 4. מוט המתלה סוטה מהחור שעל מכסה החור, משנה את המהירות של מפלסים אחרים, מזיז את לוחית שינוי המהירות ומתאים את קפיץ המיקום.

תקלה נפוצה 4: דיוק עיבוד לא תקין

פתרון:

  • 1. אשר שיחידת ההזנה של מכונת כרסום CNC בקנה מידה גדול לא שונתה;
  • 2. אשר כי היסט האפס של כל ציר הוא תקין;
  • 3. אשר שהנגיף הצירי תקין;
  • 4. אשר שהמנוע פועל כרגיל;
  • 5. ודא אם החלקים כגון בורג העופרת, מֵסַב, צימוד פיר וכן הלאה הם נורמליים.

הארבעה לעיל הם הפתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדול. ידיעת אלה יכולה למצוא את הסיבה לכשל מהר יותר ולפתור אותה במהירות.

קישור למאמר זה: פתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדול

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


פתרונות לכשלים נפוצים בכרסום CNC בקנה מידה גדולמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.