האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ציוד מיזוג אוויר לביש לגוף האדם מייצר תוצאות חדשות

ציוד מיזוג אוויר לביש לגוף האדם מייצר תוצאות חדשות

האם אתה יכול לדמיין את הסצנה הזו? כשאתם יוצאים בקיץ הלוהט, מזגן לביש יעקוב אחריכם בכל עת. זה יכול לא רק לנטר את לחץ הדם, הפעילות החשמלית הלבבית ורמת הלחות בעור, אלא גם לקרר אותך כדי למנוע מכת חום. לאחרונה, מהנדסים מאוניברסיטת מיזורי תכננו מכשיר מיזוג אוויר לביש, ותוצאות המחקר פורסמו בכתב העת Proceedings of the National Academy of Sciences.

ציוד מיזוג אוויר לביש לגוף האדם מייצר תוצאות חדשות

בשונה מהמושגים הקשורים הקיימים של מוצרים דומים, המזגן הלביש נושם ועמיד למים יכול להעביר את המזגן האישי לגוף האדם בתהליך קירור פסיבי. תהליך הקירור הפסיבי אינו דורש חשמל. חוקרים מאמינים שזה יכול למזער את אי הנוחות של המשתמש. .

חוקרים מאוניברסיטת מיזורי טוענים כי מזגנים לבישים יכולים לשקף את אור השמש ולהפחית את ספיגת החום של הגוף, ובמקביל מאפשרים לנבדק להפיג את חום הגוף ולשמור על טמפרטורת הגוף בטווח נוח. זוהי אחת ההדגמות הראשונות של התחום המתפתח של רפואת העור.

"המכשיר שלנו יכול להחזיר אור שמש הרחק מהאדם הרחק מהגוף כדי להפחית את ספיגת החום, תוך שהוא מאפשר לגוף לפזר את חום הגוף, ובכך לאפשר לנו להגיע לקירור לכ-11 מעלות פרנהייט של גוף האדם במהלך היום", אמר מקביל. הסופר ג'נג יאן, עוזר פרופסור של בית הספר להנדסה. "אנו מאמינים שזו אחת ההדגמות הראשונות של יכולת זו בתחום המתפתח של דרמטולוגיה."

לוקח שנה עד שנתיים לעצב גרסה אלחוטית, והחוקרים מקווים שיום אחד יוכלו ליישם את הטכנולוגיה שלהם על ביגוד טקסטיל "חכם". נכון להיום, הקירור מתרכז רק באזור הספציפי בו נמצא התיקון.

יישום טכנולוגיה זו לפיתוח טקסטיל חכם מאפשר ליכולת הקירור של המכשיר להתפשט בכל הגוף. קירור פסיבי מסייע בהפחתת צריכת החשמל ותורם להתחממות כדור הארץ.

המחקר "מצע אלסטומר נקבובי רב-קנה מידה עבור מכשירים אלקטרוניים רב-תכליתיים לעור עם פונקציית קירור פסיבית" פורסם בכתב העת Proceedings of the National Academy of Sciences.

קישור למאמר זה: ציוד מיזוג אוויר לביש לגוף האדם מייצר תוצאות חדשות

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


ציוד מיזוג אוויר לביש לגוף האדם מייצר תוצאות חדשותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).