האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ציפוי אטום לאוויר דק במיוחד עבור בקבוקי PET

ציפוי אטום לאוויר דק במיוחד עבור בקבוקי PET

אם פולימרים משמשים במיוחד להיווצרות והפקדה על פני השטח המקיפים את הפלזמה, ניתן לצפות אותם בצורה ממוקדת. בשל מה שנקרא זה שנקרא שקיעת אדים כימית מוגברת בפלזמה (PECVD), למשל, ניתן ליישם ציפוי אטום אוויר דק במיוחד על החלק הפנימי של בקבוק PET כדי להבטיח חיי שירות ארוכים יותר של התוכן, או כדי להגן דיודות פולטות אור אורגניות (OLED) מבית Moisture גורמות למסך הטלוויזיה לעבוד לאורך זמן. צוותי הנדסת חשמל כללית וטכנולוגיית פלזמה ופיזיקה ניסויית II באוניברסיטת רוהר בוכום (RUB) שיכללו את הטכנולוגיה הזו.

חיי מדף ארוכים יותר של חלב ותרופות

השקיעה אפשרית רק בגלל שהפלזמה קרה, ולכן היא לא תפגע בבקבוק ה-PET או במשטחים אחרים שיש לציפוי. רק האלקטרונים המהירים בפלזמה חמים, הם לא יפגעו במשטח. הציפוי דמוי הזכוכית של הפלסטיק הוא דק של 20 עד 30 ננומטר בלבד, מה שמבטיח שהגז שבורח דרך הבקבוק מצטמצם פי 10 עד 100. זה יאריך את חיי המדף של משקאות קלים מארבעת השבועות הראשונים לשנה אחת. שיטה זו מתאימה גם לאריזת חלב ומזונות אחרים, תרופות ואפילו רכיבים מיקרואלקטרוניים. "סוג זה של ציפוי הוא גם ידידותי לסביבה מכיוון שניתן להתעלם מכמויות עקבות של חומר בתהליך המיחזור, מסביר ד"ר מארק בוקה מהמחלקה לפיזיקה ניסויית RUB II.

ציפוי אטום לאוויר דק במיוחד עבור בקבוקי PET

מאזן תזכורת חמצן

האתגר טמון בגיבוש שכבת הבקרה. לא רק שכבות אלה צריכות להיות דקות במיוחד, אלא שהן גם צריכות להיות צפופות לחלוטין, ללא פערים ואחידות, מסביר מארק בוקה. ברגי הכוונון המשמשים לכך הם מגוונים. מצד אחד, זה תלוי בתערובת הגז. חמצן אטומי הוא משתתף חשוב במיוחד. גם הלחץ שבו מופעלת הפלזמה חשוב. כמו כן, הגיאומטריה של הכור ובחירת מקור האנרגיה ישפיעו על המתרחש בפלזמה וכיצד היא משפיעה על המשטחים שמסביב. לדוגמה, ניתן להצית פלזמה מתאימה על ידי גלי מיקרו, או על ידי תדר רדיו צימוד אינדוקטיבי או קיבולי. באופן כללי, כורי פלזמה בגדלים שונים אפשריים, עד לגודל העצום הנדרש לכיסוי כל זכוכית החלון של בניין רב קומות.

יש לפתח טכנולוגיית מדידה

חוקרים הצליחו בהדרגה להבין ולחדד היבטים רבים של תהליכים אפשריים. לדוגמה, בקבוקי PET מנקים ומופעלים לפני הציפוי, או ניתן להשתמש בפלזמה. אבל כאן, פני השטח של הבקבוק ישתנו גם הם, אשר בתורו ישפיע על הציפוי הבא. מדידת זרימת החלקיקים במהלך תהליך הניקוי חושפת מה קרה במהלך התהליך. אם כל ההיבטים הללו יילקחו בחשבון במהלך תהליך הניקוי ויפעלו בצורה מיטבית, תהיה לכך השפעה ניכרת על הצלחת הציפויים הבאים. אנו יכולים להגדיל את האטימות בהתחלה בפקטור של 100 (בהתאם לחומר המצע), על ידי הגדרה נכונה של הניקוי הקודם, ניתן להגדיל אותה לפי 500, אמר פיטר אוקוביץ'.

לאפליקציות העדכניות ביותר שמפותחות כיום יש יתרון מכורח הנסיבות: אם אנשים באמת רוצים שהשכבה תהיה כמה שיותר צפופה וללא פגמים, כמעט בלתי נמנעים פגמים כמו חורים זעירים בציפוי. הם מאפשרים לצוות המחקר להשתמש בציפויי פלזמה כדי לפתח ממברנות סינון בלתי ניתנות להרחבה עם תכונות שלא היו ידועות בעבר. הם יכולים להתפיל מים או להפריד גזים זה מזה, למשל כדי להפריד בין חמצן ל-CO 2.

קישור למאמר זה:ציפוי אטום לאוויר דק במיוחד עבור בקבוקי PET

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ציפוי אטום לאוויר דק במיוחד עבור בקבוקי PETפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.