האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

צרו טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית חדשה ושלבו טכנולוגיית כונן לייזר

צרו טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית חדשה ושלבו טכנולוגיית כונן לייזר

ב-13 בינואר 2021, וושינגטון הבירה, תהליך פילמור מונע בלייזר עבור יישומי הדפסה תלת מימדית מתגבר על הצורך לבנות אובייקטים מודפסים בתלת מימד בבת אחת. צוות מחקר ממכון פרנל בצרפת והאוניברסיטה המרכזית של מרסיי בצרפת הציגו שיטה זו והשתמשו בה כדי להשתמש בזכוכית קוורץ ליצירת דגמים מיניאטוריים של אופניים ואפילו מגדל אייפל.

השיטה מבוססת במיוחד על פילמור מולטיפוטונים, המבטיח שתהליך הפילמור המשלב מולקולות מונומר נוזלי למוצקים פולימריים מתרחש רק במוקד הלייזר המדויק. בשיטה זו, משתמשים יכולים לייצר ישירות חלקים תלת מימדיים בגודל של בין כמה מיקרונים לעשרות סנטימטרים. תהליך זה מספק גם אלמנט אופטי לעיצוב קרן הלייזר ברזולוציה המוגבלת תיאורטית רק על ידי הגורמים הבאים.

צרו טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית חדשה ושלבו טכנולוגיית כונן לייזר

למרות שפילמור מולטיפוטונים יכול לעקוף את הצורך בבניית אובייקטים שכבה אחר שכבה, אובייקטי זכוכית מודפסים בתלת מימד עדיין צריכים להשתמש בחומרים שקופים באורך גל הלייזר, גם לאחר השלמת תהליך הפילמור. החומר חייב גם לספוג מחצית מאורך הגל של הלייזר כדי להתחיל את התהליך.

חוקרים פיתחו תהליך חדש מבוסס לייזר להדפסת תלת מימד של חלקים מורכבים מזכוכית. הוא משתמש בצבירה מרובה פוטונים כדי ליצור אובייקטים ישירות בנפח התלת-ממדי. התמונה באדיבות לורן גאלה, מכון פרנל ו-ÉcoleCentrale de Marseille דרך OSA.

בשיטה חדשה זו ערבבו החוקרים יוזם פוטוכימי (המשמש לקליטת אור לייזר) עם שרף וריכוז גבוה של ננו-חלקיקי סיליקה. הצמיגות הגבוהה של התערובת מאפשרת למדענים ליצור חלקים תלת מימדיים ללא כל דפורמציה או תמיכה פנימית, ובכך לשמור על האובייקט הממוקד במקומו לאורך כל תהליך ההדפסה. לייזר קצר במיוחד – החוקרים ציטטו את טכנולוגיית הגברת הדופק שהציגה דונה סטריקלנד ג'רארד מורו, שזכתה בפרס נובל לפיזיקה לשנת 3 של הצמד – מה שהופך את הטכנולוגיה הזו לאפשרית.

"רק פולסים חזקים ופולסים קצרים מאוד יכולים לייצר פוטופולימריזציה לא ליניארית ברמת דיוק גבוהה ללא השפעות תרמיות", אמר לורן גאלאיס, ראש צוות המחקר שהציג את השיטה.

באופן מסורתי, תהליך השכבות המסורתי המשמש לבניית זכוכית תלת מימדית הוגבל בשל הזמן שנדרש לבניית כל שכבה. בעת שימוש בשרף בעל צמיגות גבוהה בתהליך זה, קשה לשמור על עובי השכבה אחיד. חלקים מסובכים עשויים לדרוש גם תומכים נוספים, אותם יש למקם ולהסיר במדויק.

השיטה החדשה יכולה לשמש לייצור מגוון חפצים מורכבים, כמו אופניים ודגמים של מגדל אייפל. התמונה באדיבות לורן גאלה, מכון פרנל ו-ÉcoleCentrale de Marseille דרך OSA.

Gallais אמר: "השיטה שלנו עשויה לשמש לייצור כמעט כל סוג של חפצי זכוכית תלת מימדיים. הצוות בוחן את האפשרות לייצר חלקי זכוכית לשעונים או בקבוקי בושם, תוך מטרה גם להוזיל עלויות ולהשתמש בזול יותר. מקור הלייזר נבדק ו החספוס הפיזי מצטמצם כדי לשפר את יכולת היישום של הטכנולוגיה."

קישור למאמר זה: צרו טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית חדשה ושלבו טכנולוגיית כונן לייזר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


צרו טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית חדשה ושלבו טכנולוגיית כונן לייזרPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).