האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNC

קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNC

קווי דמיון ושוני


מהתוצרת המוגמרת נמצא כי צורות המוצרים המיוצרים על ידי עיבוד שבבי NC ואבקת-מטלורגיה דומות, אך ניכר כי מחיר עיבוד שבבי NC הוא יקר יותר מאשר אבקת-מטלורגיה, אז מדוע לא להשתמש אבקת מטלורגיה לייצר מוצרים? נראה שיש עדיין הבדל בין אבקת-מטלורגיה לבין עיבוד CNC.

קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNC

קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNC

מטלורגיה אבקתית הינה טכנולוגיית תהליכים להכנת אבקת מתכת או שימוש באבקת מתכת כחומר גלם, לאחר היווצרותה וחיטורה, ייצור חומרי מתכת, חומרים מרוכבים וסוגים שונים של מוצרים. במילים פשוטות, מטלורגיה אבקתית כוללת שני היבטים: כרסום ומוצרים. הראשון הוא תהליך מטלורגי, והשני הוא טכנולוגיה מקיפה מודרנית המשתרעת על תחומים רבים.

עיבוד שבבי NC מתייחס לשיטת תהליך לעיבוד חלקים בכלי מכונה CNC. מכיוון שמידע דיגיטלי משמש לשליטה על תזוזת החלקים והכלים לאורך כל מהלך תהליך עיבוד שבבי, שיטה זו יכולה לפתור את מגוון החלקים, קבוצות קטנות, צורות מורכבות, דיוק גבוה ונושאים אחרים, כמו גם יעילות גבוהה ועיבוד אוטומטי,

למטלורגיה של אבקת הרכב כימי ייחודי, תכונות מכניות ופיזיקליות, שלא ניתן להשיג באמצעות שיטות יציקת היתוך מסורתיות. לכן, באמצעות טכנולוגיית מתכות אבקה ניתן להפוך ישירות לחומרים ומוצרים נקבוביים, חצי צפופים או מלאים. כלי העיבוד הנפוצים שלנו, כלי שוחקים ממתכת וכו ', רבים מיוצרים על ידי טכנולוגיית מתכות אבקה.

המטרה של עיבוד NC היא חלק בעל פרופיל מורכב. הוא מאופיין בעיבוד אוטומטי באמצעות קלטת אגרוף או מכונת מכונה נשלטת על מנת לענות על הדרישות הגבוהות שלו לגבי גודל חלק ודיוק.

נכון לעכשיו, מטלורגיה אבקתית חלה בעיקר על ייצור ומחקר של חלקי חילוף בתעשיית הרכב, תעשיית ייצור הציוד, תעשיית המתכת, החלל, התעשייה הצבאית, מכשור, כלי חומרה, מכשירים אלקטרוניים ותחומים אחרים, וייצור גלם קשור. חומרים וחומרי עזר ייצור ציוד להכנת אבקה וציוד sintering שונים.

קישור למאמר זה: קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


קווי דמיון והבדלים בין מתכות אבקות למכונות CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.