האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

קו ייצור תותבות להדפסת תלת מימד אוטומטית בעלות נמוכה

קו ייצור תותבות להדפסת תלת מימד אוטומטית בעלות נמוכה

מדענים בטכניון-מכון טכנולוגי לישראל פיתחו קו ייצור אוטומטי להדפסת תלת מימד של תותבות מותאמות אישית בעלות נמוכה.

בתהליך העיצוב הפשוט של הצוות, ידו הבלתי מושפעת של הקטוע נקטעה נסרקה תחילה, תוכנת ה-CAD שימשה לחיתוך אותה, ולאחר מכן היא הומרה ישירות לקובץ STL הניתן להדפסה. לאחר מכן, על ידי לחיצה על כפתור, ניתן להרכיב בקלות את החלקים שנוצרו לאיברים מציאותיים עם פונקציות מתקדמות של אחיזת אובייקטים, ובכך לספק למטופלים איכות חיים גבוהה יותר.

לקדם את הפיתוח של תותבות ללא מחסומים

אובדן יד יגביר את מידת התלות באחרים וישפיע בצורה רצינית על איכות החיים, אך עלות תותבת כללית היא בין 3,000 ל-100,000 דולר ארה"ב. יתרה מכך, המחיר של קטועי גפיים רבים עולה על המחיר של ציוד מותאם אישית, במיוחד בהתחשב בכך שהם לרוב דורשים התקנות ידניות יקרות על ידי אנשי מקצוע מיומנים לביצועים מיטביים.

בנוסף לעלות, הפרוטזות סובלות מבעיות נוספות המובילות לשיעורי התאמה גבוהים, לרבות מראה, משקל, אחיזה וחוסר משוב חושי. דחייה של חולים כאלה עלולה להוביל גם לתוצאות חמורות, המובילות לניוון מפרקים ושרירים, דלקת כואבת וסיבוכים רבים אחרים שעלולים להיות חמורים.

קו ייצור תותבות להדפסת תלת מימד אוטומטית בעלות נמוכה

יחד עם זאת, באמצעות הדפסת תלת מימד, ניתן כיום לצמצם את שלבי ההרכבה הנדרשים לייצור תותבות, תוך יצירת עיצובים מורכבים יותר, ופרויקטים רבים מהעת האחרונה הצליחו להשיג זאת. עם זאת, פיתוח של גפיים מלאכותיות בעלות נמוכה עם מאפיינים עקביים ומהירים מספיק כדי לענות על הביקוש היא עדיין בעיה.

על מנת להגדיל את הייצור ולהפחית את ההסתמכות על מומחים מאומנים היטב, מדענים ישראלים פיתחו אפוא צינור עיצוב דיגיטלי שיכול לייצר תותבות במחיר סביר ללא התערבות ידנית.

היד המודפסת בתלת מימד של הצוות כוללת חיישן כוח מוטבע כדי לאפשר לה פונקציית חישה.

פס הייצור של החוקר מורכב בעצם מארבעה שלבים: סריקה, מידול, הדפסת תלת מימד והרכבה. בשלב התכנון הראשוני ניתן להתאים את מראה הגפה המלאכותית בהתאם להעדפות המשתמש, והמטופל יכול לבחור בין ידיים בעלות כוח פיזי לבין מכשירים מתקדמים יותר בשליטת EMG.

לאחר השלמת השחזור, הוא יומר אוטומטית לקובץ STL וישלח להדפסה. למרות שזרימת העבודה של המדענים עדיין דורשת הרכבה ידנית של החלקים הסופיים, הם גילו שניתן לייעל את השלבים הקודמים כדי לקצר את התהליך, מה שהופך את הבנייה לפשוטה, מהירה וידידותית למשתמש.

על מנת להפוך את ההגדרה למעשית ככל האפשר, הצוות הישראלי אף יצר סורק מותאם אישית בעלות נמוכה המבוססת על מצלמת Intel RealSense תמורת כ-40 דולר. התותבות שנמצאו אינן נחותות, שכן הוכח שהן מסוגלות לשפוך נוזלים ולהחזיק חפצי בית יותר מ-50,000 פעמים.

בבדיקות אחרות, התותבת הראתה יכולת להתאים את רמת האחיזה שלה לחפצים רכים או קשיחים במיוחד, והמנועים שלה היו עוצרים בזמנים שונים בהתאם לרמת ההתנגדות. למרות שהתותבת טרם הוצגה למשתמשים פוטנציאליים, כאשר הקטוע קטוע ראה אותה, הם שיבחו את המשקל ואת המראה המציאותי של התותב, מה שמצביע על כך שדחייה של המטופל עשויה להצטמצם.

בסופו של דבר, המדענים הגיעו למסקנה כי על ידי ביטול הצורך בהרכבה ידנית יקרה, קו הייצור של הדפסת תלת מימד שלהם יכול להוזיל משמעותית את עלות התותבות לנזקקים.

למרות שתותבות מודפסות בתלת מימד קיימות כבר כמה שנים, מוקד התעשייה עבר לאחרונה להפיכתן לנגישות יותר לקטועים.

לדוגמה, חברת Partial Hand Solutions, יצרנית תותבות, השתמשה בתהליך הייצור במדפסת התלת מימד החדשה של Formlabs של Formlabs, מה שאפשר לה לייצר 1 אצבעות מלאכותיות מדי יום. השימוש במכונה גם מאפשר לחברה לייצר איברים גם זולים יותר וגם מותאמים יותר לצרכי המטופלים.

באופן דומה, חוקרים מאוניברסיטת לינקולן פיתחו זרוע תותבת המופעלת על ידי חיישן מודפסת תלת מימד שתוכננה במיוחד עבור ילדים בני שנתיים. לאור הצמיחה הגוברת של ילדים רבים, המכשיר נבנה כאלטרנטיבה משתלמת שקל יותר להשיג.

במקומות אחרים פותחו תותבות מותאמות אישית כדי לענות על הצרכים של מטופלים הסובלים מפציעות שונות אחרות, ומדענים אף נקלעו לצרות של אי יכולת להדפיס אשכים בתלת מימד. על פי דיווחים, גברים דרום קוריאנים חייבים לשלם יותר מ-3 דולר ארה"ב עבור בלוטות דם מלאכותיות.

ממצאי החוקרים מפורטים במאמרם שכותרתו "צינורות אוטומטיים מלאים מונעי סריקה להדפסת תלת מימד מותאמת אישית של ידיים תותבות בעלות נמוכה". מחקר זה נערך בשיתוף יאיר הרבסט, שונית פולינסקי, ענת פישר, יואב מדן, רונית שניאור, יהושע קאהן ואלון וולף.

קישור למאמר זה:קו ייצור תותבות להדפסת תלת מימד אוטומטית בעלות נמוכה 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


קו ייצור תותבות להדפסת תלת מימד אוטומטית בעלות נמוכהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).