האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

קשה להיפטר מעודף של פוליאתילן

קשה להיפטר מעודף של פוליאתילן

לאחרונה, רוב שטייר, מנהל בכיר לפטרוכימיה ב-S&P Global Platts Analytics, אמר: "ככל שהקיבולת תחזור לשוק, ההיצע יגדל, והביקוש לא סביר בטווח הקצר. יש התאוששות חזקה, כך שמחירי הפוליאתילן בשוק העולמי יהיו בלחץ ב-2021". 

כי בנוסף לחזרה לייצור רגיל של מפעלי פוליאתילן בדרום מערב לואיזיאנה ובדרום מזרח טקסס בארצות הברית, מוכנה בכל עת גם מספר רב של כושר ייצור פוליאתילן חדש באסיה. הוכנס לייצור. בצד הביקוש, למרות שהביקוש העולמי לפוליאתילן נותר אלסטי במידה רבה במהלך המגיפה, מכיוון שרוב האזורים עדיין לא נמלטו לחלוטין מהמגיפה, הביקוש החלש הכולל צפוי להימשך ביחס לרמת הביקוש לפני המגיפה.

אסיה צריכה ללחוץ על כפתור ההשהיה

באסיה, כ-5 מיליון טון לשנה של כושר ייצור חדש של פוליאתילן יוכנסו לייצור לפני סוף 2021, אך כושר ייצור מסוים עשוי להתעכב. למרות שהקיבולת החדשה עלולה לגרום להיצע יתר בשוק, מקורות אומרים שמכשירים ישנים סרק ולא יעיל והירידה בקצב הפעולה העולמי של מכשירי הפוליאתילן עשויים לאזן את השוק.

קשה להיפטר מעודף של פוליאתילן

מקורות צופים כי הצמיחה בביקוש לפוליאתילן באסיה תקפאון במחצית הראשונה של 2021. עם זאת, מנתוני S&P Global Platts Energy Information עולה כי הביקוש לפוליאתילן צפוי לעלות ב-4 מיליון טון בשנת 2021. על פי Platts Analytics, הביקוש לפוליאתילן באסיה צפוי להגיע לכ-61 מיליון טון בשנה בשנת 2021. בהתבסס על נתוני ביקוש אלה, ההערכה היא כי פער ייצור הפוליאתילן באסיה יעמוד על 18 מיליון טון בשנת 2021. פער הייצור של אתילן (HDPE) הוא מעל 8 מיליון טון, פער הייצור של פוליאתילן בצפיפות נמוכה (LLDPE) ליניארי הוא 6 מיליון טון, ופער הייצור של פוליאתילן בצפיפות נמוכה (LDPE) הוא 4 מיליון טון.

בשנה הבאה, הביקוש לפוליאתילן בשווקי האריזות, הצרכנים והבריאות באסיה צפוי להישאר חזק. עם זאת, בהשפעת הירידה בייצוא של מוצרים מיוצרים ובעיות תזרימי מזומנים, הביקוש לפוליאתילן באזורים אחרים עשוי להיות עדיין חלש, מה שהופך את המהירות הכוללת של ההתאוששות של הביקוש לפוליאתילן לא ודאית בשנה הבאה. סוחרים אמרו כי צעדי התמריצים הכלכליים שהופעלו על ידי ממשלות שונות נחלשים, וסביר להניח שהביקוש ליבוא של מוצרי פלסטיק באירופה ובארצות הברית לא יתאושש בתחילת השנה הבאה. הביקוש לא יחזור לקדמותו עד לרבעון השלישי של השנה הבאה לכל המוקדם.

התחזית עבור השוק האמריקאי נותרה לא ברורה

משתתפים בשוק הפוליאתילן בארה"ב מצפים שככל שהשבתות או הגבלות נוספות הקשורות למגיפה משפיעות על הכלכלה, מחירי הפוליאתילן ייחלשו בטווח הקצר. ספק לייצוא פוליאתילן אמר: "קשה לציין במדויק, אבל אני חושב שבשנה החדשה נמשיך להוזיל את מחיר מוצרי הפוליאתילן, ושוב נתחיל בייצוא בקנה מידה גדול לשווקים בחו"ל כדי להקל על עודף ההיצע המקומי. דילמה."

לאחר שדחתה שוב ושוב את זמן ההפעלה, ברבעון הרביעי, יחידות ה-LDPE של דרום אפריקה Sasol ו-Formosa Plastics America בארצות הברית הוכנסו סוף סוף לייצור, ומתכננות להגדיל באופן מקיף את יצוא הפוליאתילן במחצית הראשונה של השנה הבאה. יחד, שני התקני LDPE אלה יגדילו את כושר הייצור של 820,000 טון בשנה. מקורות אמרו כי בעוד ארה"ב מבקשת לפתור את עודפי ההיצע המקומי ולהתחרות בשווקים זרים, צפוי כי מחירי הפוליאתילן ושולי הרווח בארה"ב יהיו תחת לחץ. Steele of Platts Analysis אמרה: "ארצות הברית תהפוך שוב ליצואנית פוליאתילן גדולה ותצטרך להוריד מחירים כדי למכור לשוק הבינלאומי".

מנתחי שוק אמרו כי בשנה הבאה צפויים יצרני הפוליאתילן בארה"ב להגדיל את הייצור, בעוד שהביקוש המקומי אינו מראה סימני התאוששות בטווח הקצר, וגם השווקים בחו"ל מתמודדים עם לחץ תחרותי. במקרה זה, שיעור הרווח מפוליאתילן בארה"ב עדיין יירד.

ביקוש חלש באירופה והיצע הדוק יותר

בשנה הבאה, שוק הפוליאתילן האירופי צפוי להיות מושפע לרעה מביקוש חלש ומציפיות היצע צמודות, ומחירי הפוליאתילן יישארו יציבים. חברות עיבוד פוליאתילן במורד הזרם וכמה סוחרים סבורים כי בציפייה לצעדים מגבילים בגל השני של המגיפה, עלייה באבטלה והרעה בתנאים המקרו-כלכליים, הביקוש לפוליאתילן ייחלש, ולכן יתקבלו מחירי פוליאתילן גבוהים יותר. הנחה.

יחד עם זאת, הנזק ארוך הטווח שנגרם על ידי ההוריקן באוגוסט עדיין מגביל את הייצור והיצוא של פוליאתילן. יצרנים אירופאים ממלאים את הפער הזה על ידי ייצוא פוליאתילן לאסיה, אמריקה הלטינית וטורקיה. הירידה בהיצע האירופאי ורווחי הייצוא נטו האטרקטיביים יותר לשווקים אלו אפשרו ליצרנים המקומיים האירופיים לשמור על נפחי יצוא במחירים טובים יותר מאשר המקומיים, ובכך הידוק עוד יותר את היצע הפוליאתילן בשוק האירופי. למרות זאת, גורמים בשוק הודו כי מחיר הפוליאתילן הנוכחי בשוק האירופי הוא כבר הנמוך בעולם, והמחיר לא יכול להיות נמוך יותר.

קישור למאמר זה: קשה להיפטר מעודף של פוליאתילן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


קשה להיפטר מעודף של פוליאתילןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).