האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

רטט ננו-צילינדר עוזר לכמת ריפוי פולימר מודפס בתלת-ממד

רטט ננו-צילינדר עוזר לכמת ריפוי פולימר מודפס בתלת-ממד

חוקרים מהמכון הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST) עשו צעד לקראת יצירת חלקים מודפסים בתלת מימד מדויקים ואחידים יותר (כגון תותבות מותאמות אישית וחומרים דנטליים), והדגימו דרך למדוד את שיעור האזורים המיקרוסקופיים של חומרי גלם נוזליים. השיטה תתקשה לפלסטיק חזק כאשר היא נחשפת לאור.

למיקרוסקופ הכוח האטומי המותאם (AFM) של NIST יש קצה גלילי בקנה מידה ננו, החושף את התהליך המורכב של ריפוי שרף, מכיוון שהם מגיבים מתחת לאור ליצירת פולימרים, ויש צורך לשלוט בכמה אנרגיית אור נכנסת ליצירת הפולימר והדפסה תלת מימדית תהליכים. כמות הדיפוזיה או הדיפוזיה.

רטט ננו-צילינדר עוזר לכמת ריפוי פולימר מודפס בתלת-ממד

ניסוי ה-NIST, המתואר במאמר חדש, מראה שתנאי החשיפה הכוללים (ולא אנרגיית האור הכוללת הנחשבת בדרך כלל) שולטים במידת הדיפוזיה של הפולימר. לדוגמה, הגדלת עוצמת האור למשך זמן קבוע או קצר תקטין את קצב ההמרה של שרף לפולימר ועלולה לעוות את צורת החלק המודפס. מדידות אלו דורשות רק כמה מיקרוליטר שרף, ובכך מספקות דרך להוזיל את עלות הייצור והבדיקה של שרפים חדשים.

מנהיג הפרויקט ג'ייסון קילגור (ג'ייסון קילגור) אמר: "המחקר הזה באמת חושף את התובנות הייחודיות של התהליך ושל מדעי החומר שמספקת הטכנולוגיה המטרולוגית החדשה שלנו."

עבודה זו מבוססת על שיטת AFM הקשורה (Sample Coupled Resonance Photodynamics (SCRPR)) שפותחה בעבר על ידי צוות NIST, שיכולה למדוד את התכונות והשיטות של חומרים בזמן אמת בקנה מידה הקטן ביותר במהלך תהליך הריפוי. מדידות אלו מבוצעות באמצעות בדיקה AFM קונבנציונלית בצורת חרוט, בעלת צדדים משופעים ולכן אינה יכולה למדוד באופן אמין את הזרימה או העובי של נוזלים מקומיים, מה שנקרא טכנית צמיגות.

כעת, חוקרי NIST כימתו צמיגות, המרה ודיפוזיה באמצעות בדיקה גלילית של AFM, בעלת צדדים ישרים וזרימת נוזל עקבית. כאשר הגשוש מפריע לשרף, הרטט שלו יקטן בכמות מסוימת, בהתאם לאורך הגליל וצמיגות הנוזל. העלייה בצמיגות השרף הנוזלי קשורה לשיעור ההמרה, כך שניתן למדוד את התפתחות הפולימר במרחב ובזמן.

חוקרים משתמשים בדינמיקת נוזלים חישובית כדי לדמות שינויים בכוח ובמהירות של ננו-צילינדרים שמאטים או מבליטים תנודות כדי לקבוע את כמות השרף המושפעת מהתנועה. על ידי מתאם שיכוך SCRPR עם צמיגות השרף ושיעור ההמרה, החוקרים קבעו את הקשר המרחבי בין שיעור ההמרה והזמן בתנאי חשיפה שונים.

ה-AFM מצויד במאפנן אור המכוון את האור המעוצב מה-LED לדגימת השרף. תוצאות המדידה של קצב ההמרה של השרף המתאפק המהיר הראו שתוך שניות ספורות לאחר החשיפה, הפולימר הצטבר עשרות מיקרונים ממקור האור, המעידים על מידת ומהירות הדיפוזיה. גודל תבנית האור חשוב מאוד. בעוצמת אור ובמשך זמן נתון, פונקציות רחבות יותר מביאות לשיעורי המרה גבוהים יותר.

SCRPR עורר את העניין של התעשייה. קילגור אמר שעד כה, חברה ביקרה ב-NIST והשתמשה במכשיר.

קישור למאמר זה: רטט ננו-צילינדר עוזר לכמת ריפוי פולימר מודפס בתלת-ממד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רטט ננו-צילינדר עוזר לכמת ריפוי פולימר מודפס בתלת-ממדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).