האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

רכישת מדפסת תלת מימד, שימוש באמצעי זהירות ותחזוקה יומיומית

רכישת מדפסת תלת מימד, שימוש באמצעי זהירות ותחזוקה יומיומית

מדפסת תלת מימד היא סוג של טכנולוגיית אבות טיפוס מהירה. הוא מבוסס על קובץ מודל דיגיטלי, באמצעות אבקת מתכת או פלסטיק וחומרים אחרים הניתנים לחיבור לבניית אובייקטים על ידי הדפסה שכבה אחר שכבה.

אמצעי זהירות לרכישת מדפסות תלת מימד:

הראשון הוא לבדוק את בטיחות מדפסת התלת מימד. בטיחות היא האינדיקטור החשוב הראשון של הציוד. מכיוון שחברות מדפסות תלת מימד רבות מייצרות כיום מדפסות תלת מימד שעשויות בעבודת יד בלבד, יחד עם טכנולוגיה לאחור, נדרש שטח גדול של טמפרטורה גבוהה על הלוח התחתונה. חימום, טמפרטורה גבוהה בעוצמה גבוהה עלול לגרום בקלות לסכנות בטיחותיות כגון חגורות רופפות, אי דיוק בהדפסה והזדקנות קווים. מדפסת התלת מימד היא ציוד מדויק שצריך לעבוד ביציבות לאורך זמן. יציבות היא הדרישה הבסיסית של סוג זה של ציוד. זה יכול להדפיס במשך 3 שעות ללא הפרעה בעומס מלא. כל חלקי המכונה פועלים כרגיל מבלי להתרופף או לרעוד, והדיוק נשאר ללא שינוי. מוסמך.

שלישית, בדוק את עוצמת מדפסת התלת-ממד ואת החומרים המתכלים הניתנים להדפסה של מדפסת התלת-ממד. הכוח קשור ישירות לחיי השירות והיציבות של המכשיר. בדוק את החומרים המתכלים הניתנים להדפסה של מדפסת התלת מימד. האם חומרי ההדפסה המתכלים של מדפסת התלת מימד נמצאים בשפע והאם הטכנולוגיה בשלה, כמו חלק מהמדפסות התלת מימדיות עצמן יכולות להשתמש בסוגים רבים של חומרים: כגון: ABSPLAPCפוליאסטר רךשוקולדשעווהחומרים מסיסים במים ו בקרוב. כאשר צרכנים קונים מדפסת תלת מימד, עליהם לבחור בקפידה ולבחור במדפסת תלת מימד שנמצאת בשימוש נרחב עם חומרים מתכלים להדפסת תלת מימד.

לבסוף, שיטת אימות האיכות הבסיסית שנבחרה על ידי מדפסת התלת מימד. יש לשמור את התיק במצב סגור במהלך תהליך העבודה. יש לשמור את המכונה במצב סגור יותר מ-3 שעות ליישון לפני הרמת המכונה. מראה המארז זהה בעצם לטמפרטורת החדר במהלך תהליך ההדפסה. , אין ריח מוזר שעובר החוצה, ולאחר שחומר העבודה המודפס בסדר ואידיאלי, בדוק את תופעת ההתרופפות וההזדקנות, וניתן להרים את המכונה אם אין בעיה.

רכישת מדפסת תלת מימד, שימוש באמצעי זהירות ותחזוקה יומיומית

אמצעי זהירות לשימוש במדפסות תלת מימד:

1. כאשר אתה מדפיס דבר חדש, אתה יכול להשתמש בהגדרות הנמוכות ביותר של המדפסת (כלומר מהירות גבוהה, דיוק נמוך) כדי לבצע ניסויים מהירים תחילה. כי אתה בהחלט לא רוצה להשקיע n שעות כדי לגלות את גודל הפריט או מה לא בסדר לאחר השלמת ההדפסה!

2. אם אתה משתמש בפלסטיק ABS להדפסה, הקפד לחמם מראש את פלטפורמת ההדפסה שלך לטמפרטורה המקסימלית שלה, מכיוון שככל שהטמפרטורה גבוהה יותר, כך היא יכולה למנוע מחומר ABS להתכרבל במהלך תהליך ההדפסה.

3. אם אתה מדפיס עם פלסטיק PLA, אתה יכול להדביק שכבה של סרט בד צייר כחול על הבמה שלך מבלי לחמם את במת ההדפסה. זה זול יותר וקל יותר לשימוש מהקלטת האגדית.

4. לפלטפורמת הדפסה מחוממת, טייפ קפטון הוא המתאים ביותר כי יש לו עמידות בחום ופיזור חום טובים יותר מאשר סרט בד של צייר כחול.

5. למדו עוד על המאפיינים של חומרי ההדפסה שתבחרו. שני הפלסטיקים המרכזיים המשמשים בהדפסת תלת מימד אישית הם ABS ו-PLA. לכל אחד יש מאפיינים משלו, כגון טמפרטורת התכה ומהירות פריקה. ודא שהנתונים של המדפסת שאתה מגדיר יכולים לתמוך בחומרי ההדפסה שבהם אתה משתמש.

תחזוקה יומית של מדפסת תלת מימד:

קודם כל, לפני הפעלת מדפסת התלת מימד כל יום להדפסה, בצע כמה בדיקות הכרחיות: האם הזרבובית חסומה או פגומה, האם חוטי החיבור של כל חלק תקינים, האם המנוע מֵסַבs ומסילות ההנחיה חסרות שמן, בין אם הפלטפורמה מכוילת וכו'. אם יש סטגנציה בזרבובית, נקה אותה מיד, החלף את החלקים הפגומים או המזדקנים בזמן, הוסף שמן סיכה לחלקים הנעים באופן קבוע, והדק האום אם הוא רופף.

שנית, במהלך תהליך ההדפסה של מדפסת התלת מימד, כל הגדרת פרמטר לא תעבור את גבול הציוד, אחרת היא לא תוכל להדפיס מוצרים מוסמכים, ובעיות כמו טמפרטורה מופרזת או עומס יתר יפגעו גם בציוד. יש גם משהו לא בסדר בתהליך ההדפסה. במידת הצורך, עצור את המכונה לעיבוד. אל תתנו לציוד להמשיך לעבוד בגלל הדאגה של עצירת המכונה והדפסה מחדש.

לבסוף, בצע עבודה טובה של ניקוי לאחר השלמת ההדפסה. יש לנקות את הלכלוך על הזרבובית, הפלטפורמה, המסילה, המנוע, המאוורר וכו' של מדפסת התלת מימד. אין להצטבר לאורך זמן ולהקשות על הניקוי.

קישור למאמר זה: רכישת מדפסת תלת מימד, שימוש באמצעי זהירות ותחזוקה יומיומית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רכישת מדפסת תלת מימד, שימוש באמצעי זהירות ותחזוקה יומיומיתפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.