האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

רצפת בית הגידול לירח מודפסת בתלת מימד נחשפה רשמית

רצפת בית הגידול לירח מודפסת בתלת מימד נחשפה רשמית

רצפת השלד הנתמכת על ידי ESA עבור עיצוב בית הגידול הירח, שנוצרה על ידי האדריכלים המובילים Skidmore, Owings ו-Merrill, מוצגת כעת בביאנלה של ונציה השנה.

עיצוב רצפת אב-טיפוס זה הודפס בחלקו בתלת-ממד בנירוסטה על ידי החברה ההולנדית MX3D, הידועה ביצירת גשרים מודפסים בתלת-ממד באמסטרדם.

על מנת לעמוד באילוצי היעילות, השימוש והבנייה, עיצוב דפוסי האינטרנט החלק של המבנה נגזר מניתוח מפת מתח ואופטימיזציה של טופולוגיה רציפה כדי להפחית את האיכות ולמקסם את השימוש בשיטות ייצור של הדפסת תלת מימד.

הוא מודפס מפלדת אל חלד 308LSi באמצעות רובוט "ייצור תוסף קשת". זה לוקח בערך 246 שעות לייצר. המסה הכוללת לאחר ההרכבה היא כ-395 ק"ג, והקוטר המרבי הוא כ-4.5 מ'.

רצפת בית הגידול לירח מודפסת בתלת מימד נחשפה רשמית

עיצוב הרצפה הכולל מורכב משישה חלקים נפרדים, אשר מודפסים אנכית לפני שהם מרותכים זה לזה. המבנה המודפס בתלת מימד נתמך בשלושה עמודים ונושא סדרה של קומות.

"עיצוב הרצפה החדשני נתמך על ידי עמודים בקירות בית הגידול, שלוחים לכיוון הפריפריה והמרכז", אמר דניאל אינוסנטה, מעצב בכיר SOM למחקר.

"בדקנו את אילוצי הייצור והשתמשנו בניתוח שלנו כדי להכניס דפוסי רשת העוקבים אחר מגבלות הזווית של מדפסת התלת-ממד. כמו כן ניתחנו והבדילנו את החתך והעובי כדי להפחית את המסה הכוללת-הקטנת העובי החיצוני/הגבול הפנימי. "

ג'יס ואן דר ולדן, מנכ"ל MX3D, הסביר: "זו הזדמנות מצוינת להדגים את הפוטנציאל של הטכנולוגיה שלנו לייצור מבני מתכת קלים יחד עם ESA ו-SOM." "עבור MX3D, השתמש בו כדי לייעל את מבנה המתכת במונחים של טופולוגיית הדפסה. הניסיון של MX3D הוא פרויקט מושלם. להשיג את השימוש הטוב ביותר בחומרים היא מטרת החברה של MX3D, כי בדיוק כמו בתכנון יישומי חלל, כל קילוגרם בעיצוב MX3D הוא היתכנות ישירה לזכייה בפרויקט".

מהנדס ייצור בכיר של ESA Advenit Makaya אמר: "זהו הישג יוצא דופן של MX3D, שמדגיש עוד יותר את הפוטנציאל של טכנולוגיית ייצור תוסף זה ביותר ויותר יישומי חלל. גמישות עיצוב ואינטגרציה של מבנים מודפסים עם מערכת ניטור משובצת לאפשרות של אינטגרציה מבנית – כפי שמוצג בגשר המודפס בתלת מימד באמסטרדם – שווה לימוד עבור יישומים במבנים מרחביים.

טכנולוגיה זו יכולה להיחשב גם לבניית תשתית במקום במהלך משימות חיפוש בר קיימא, למשל על ידי שימוש בחומרי גלם מתכתיים משכבות זמינות מקומיות. הפונקציה של MX3D מדגימה את הצד המאיר עיניים של הנדסה ואמנות, והיא עוד דוגמה טובה לאופן שבו ייצור תוסף נכנס לחברה שלנו. עבור יישומי חלל, טכנולוגיות אלו לא רק מספקות שיפורי ביצועים, אלא גם יכולות להביא פתרונות עיצוב תמיכה חסרי תקדים.

קישור למאמר זה: רצפת בית הגידול לירח מודפסת בתלת מימד נחשפה רשמית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רצפת בית הגידול לירח מודפסת בתלת מימד נחשפה רשמיתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.