האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

רשימה מועדת לזיהום של עיבוד מכני שנגרם

רשימה מועדת לזיהום של עיבוד מכני שנגרם

עיבוד שבבי נמצא כעת בפיתוח מהיר. מלבד הכרת הבעיות שיש לשים לב אליהן בעיבוד שבבי והגורמים לטעויות בעיבוד שבבי, על צוות העיבוד שבתחום זה להבין גם את הזיהום שהעיבוד שבבי נוטה לייצר, על מנת לייעל את הטיפול ולהפחית את ההשפעה הסביבתית . זיהום העולם תורם להגנת הסביבה ולפיתוח בר קיימא בעולם. איזה סוג של זיהום קל לייצר על ידי עיבוד מכני? בואו נסתכל ביחד.

רשימה מועדת לזיהום של עיבוד מכני שנגרם

1. זיהום גזי פליטה

מזהמי גזי הפסולת הנפוצים ביותר בעיבוד מכני הם בעיקר אבק לעיבוד מכונות, אדי ריתוך וגז פסולת צביעה.

קצה אבקת עיבוד מכונה הוא בעיקר האבק הנגרם על ידי אבקת מתכת במהלך חיתוך וקידוח של כלי מכונות כגון מחרטות, מכונות כרסום ו עיבוד CNC מרכזים.

אדי הריתוך נובעים מפעולה של קשת בטמפרטורה גבוהה במהלך תהליך הריתוך, קצה האלקטרודה וחומר הבסיס שלה נמסים בהתאם, ומשטח הנוזל המותך מותז באלימות בקיטור בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה הנוצרים על ידי ליבת הריתוך המצופה ומתפזרת מסביב. כאשר אדים חודרים לאוויר שמסביב, הוא מתקרר ומחומצן, ובחלקו מתעבה לחלקיקים מוצקים, שהם תערובת של גז וחלקיקים מוצקים.

גז פסולת ריסוס צבע נובע מהנדיפות של ממיסים ומדללים נדיפים בחומרי גלם של צבע בהתזה. ממיסים אורגניים לא יידבקו לפני השטח של צבע הספריי יחד עם הצבע, וכולם ישתחררו במהלך תהליך התזת הצבע והאיפור ליצירת גז פסולת אורגנית.

2. זיהום שפכים

זיהום שפכים מעיבוד מכני מתחלק בעיקר לשפכים ביתיים ושפכי עיבוד שבבי. ביוב ביתי כולל בעיקר שפכי מימיות, שפכי מגורים ושפכים ביתיים משרדיים. עיבוד שפכים כולל בעיקר צביעת שפכים, שפכים להסרת אבק, שפכים לניקוי חלקים ושפכים שנוצרו במהלך עיבוד שבבי.

3. זיהום רעש

עיבוד שבבי הוא בעיקר התנגשות בין שני חפצים קשים של ציוד מכונות לבין חומר העבודה המעובד, אשר בהכרח יפלוט רעש שאי אפשר להתעלם ממנו. יש גם רעש שנוצר על ידי מדחסי אוויר, מאווררי תא ריסוס צבע וציוד עזר אחר.

4. זיהום פסולת מוצקה

הפסולת המוצקה הנפוצה ביותר בעיבוד מכני כוללות פסולת פסולת, פסולת חומרי אריזה, תחליב פסולת, פסולת שמן מנוע, פסולת חוטי כותנה, פסולת פחם פעיל, סיגי ריתוך, שאריות צבע וכו'.

סוגי הזיהום הנ"ל נוטים להתרחש בעיבוד מכני. לכן, יש לייעל כראוי את מקור הזיהום בעת ביצוע עיבוד מכני, לנסות להפחית את הזיהום שלו לסביבה ולהפחית מאוד את מידת הפגיעה בגוף האדם. רק ייצור ירוק, על מנת להפוך את מפעל העיבוד המכני בקנה מידה גדול לפיתוח בר-קיימא יותר.

קישור למאמר זה:רשימה מועדת לזיהום של עיבוד מכני שנגרם

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


רשימה מועדת לזיהום של עיבוד מכני שנגרםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, שירותי עיבוד CNC מדויקים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.