האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

רשימה נפוצה של טכנולוגיות עיבוד מתכות

רשימה נפוצה של טכנולוגיות עיבוד מתכות

טכנולוגיית עיבוד מתכות כוללת חריטה, כרסום, הקצעה, שחיקה, מהדק, חיתוך תיל, עיבוד CNC, טיפול בחום, לְטִישָׁה, יציקה, ניצוץ חשמלי, הַטבָּעָה, יציקה וכו'.

רשימה נפוצה של טכנולוגיות עיבוד מתכות

עיבוד מתכת

עיבוד מתכות מתייחס לפעילות הייצור של בני אדם המעבדים אלמנטים מתכתיים או חומרים בעלי מאפייני מתכת המורכבים בעיקר מיסודות מתכת.

עיבוד מתכת, המכונה עיבוד מתכת, הוא טכנולוגיית תהליך לעיבוד חומרי מתכת לחפצים, חלקים ורכיבים, כולל חלקים גדולים כגון גשרים וספינות, כמו גם רכיבים זעירים של מנועים, תכשיטים ושעונים. הוא נמצא בשימוש נרחב בתחומים שונים כגון מדע, תעשייה, יצירות אמנות ומלאכת יד.

למות יציקה

יציקת מתכת היא תהליך יציקת מתכת המאופיין בהפעלת לחץ גבוה על מתכת מותכת באמצעות חלל תבנית. תבניות מעובדות בדרך כלל מסגסוגות בעלות חוזק גבוה יותר, ותהליך זה דומה להזרקה.

חול יציקה

השתמשו בחול להכנת תבנית. יציקת תבנית מצריכה הכנסת את החלקים המוגמרים או תבנית העץ (תבנית) התבנית (תבנית) לתוך החול, מילוי תבנית התבנית בתבנית התבנית והוצאת תבנית התבנית מהקופסה.

ביציקת תבנית חול יש להוציא את התבנית לפני יציקת המתכת. התבנית צריכה להיות עשויה משני חלקים או יותר; כאשר התבנית נוצרת, יש לשמור את חור המתכת ואת חור האוורור כאשר התבנית עשויה לסנתז את מערכת היציקה. לאחר יציקת נוזל המתכת, שומרים אותו לזמן מתאים עד שהמתכת מתמצקת. לאחר ההסרה התבנית תינזק ולכן יש ליצור תבנית חדשה לכל יציקה.

ליהוק השקעות

יציקת הסרת שעווה כוללת בעיקר תהליכים כמו כבישת שעווה, תיקון שעווה, היווצרות עצים, טבילה, המסת שעווה, יציקת מתכת מותכת וטיפול לאחר מכן. יציקת השעווה היא תבנית שעווה המיוצרת על ידי יציקת תבנית שעווה על תבנית שעווה, ולאחר מכן ציפוי תבנית השעווה בבוץ, מה שנקרא תבנית בוץ. לאחר ייבוש האוויר של תבניות החימר, אופים אותן לתבניות חרס. בכבשן האפייה ממיסים את כל תבניות השעווה, ורק תבניות החרס אובדות. לתבנית החימר הרגילה יש פתח יציקה, ואז יוצקים מתכת מותכת מפתח היציקה. לאחר הקירור, החלקים הנדרשים נעשים.

היתרונות של שיטה זו הם:

  • – תהליך יציקת הסרת השעווה הוא פשוט, קל לשימוש ומחזור הייצור קצר יותר. ניתן ליצוק את החלקים תוך 24 שעות לאחר השלמת תבנית השעווה.
  • – דיוק יציקה גבוה ואיכות פני שטח טובה
  • – יש מעט ציוד ומחזור עיבוד קצר, כך שהעלות מופחתת מאוד;
  • – לעובש גבס יש חוזק שיורי נמוך, יציקות קלות לניקוי, ללא זיהום ועוצמת עבודה נמוכה
  • – במיוחד עבור חלקי דיוק קטנים, היתרונות בכל ההיבטים ברורים יותר

קישור למאמר זה: רשימה נפוצה של טכנולוגיות עיבוד מתכות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רשימה נפוצה של טכנולוגיות עיבוד מתכותפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, שירותי עיבוד CNC מדויקים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.