האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

רשימת הכישורים של מכונות CNC

רשימת הכישורים של מכונות CNC

רשימת הכישורים של מכונות CNC


סדר העיבוד של החלקים: קידוחים ראשונים ואז קצוות שטוחים (זאת בכדי למנוע התכווצות במהלך הקידוח); תחילה מחוספס, ואז מסיים (זאת על מנת להבטיח את דיוק החלקים); ראשית סובלנות העיבוד היא גדולה וסובלנות העיבוד הסופית קטנה (זאת על מנת להבטיח שהמשטח עם סובלנות קטנות לא נשרט ומונע עיוות של חלקים).

רשימת הכישורים של מכונות CNC

רשימת הכישורים של מכונות CNC -PTJ מכונות CNC חנות

בחר מהירות סבירה, קצב הזנה ועומק חיתוך בהתאם לקשיות החומר. הסיכום האישי שלי הוא כדלקמן:

  • 1. בחר במהירות גבוהה, בקצב הזנה גבוה ובעומק חיתוך גדול עבור חומרי פלדת פחמן. כגון: 1Gr11, בחר S1600, F0.2, עומק חיתוך 2 מ"מ;
  • 2. בחר במהירות נמוכה, קצב הזנה נמוך ועומק חיתוך קטן למלט קרביד. לדוגמא: GH4033, בחר S800, F0.08 ועומק החיתוך 0.5 מ"מ;
  • 3. סגסוגת טיטניום בוחרת במהירות נמוכה, בקצב הזנה גבוה ובעומק חיתוך קטן. לדוגמא: Ti6, בחר S400, F0.2 ועומק החיתוך 0.3 מ"מ.

מיומנויות הגדרת כלים

הגדרת הכלים מחולקת להגדרת כלי הגדרת כלים ולהגדרת כלים ישירים. לרוב המחרטות אין מכשיר להגדרת כלים, כלומר הגדרת כלים ישירה. טכניקת הגדרת הכלים המוזכרת להלן היא הגדרת כלים ישירה. ראשית בחר במרכז הקצה הימני של החלק כנקודת הגדרת הכלים והגדר אותו כנקודת האפס. לאחר שהמכונה חוזרת למקור, כל כלי שצריך להשתמש בו מוגדר למרכז הקצה הימני של החלק כנקודת האפס; הכלי נוגע בקצה הימני ונכנס ל- Z0 כדי ללחוץ כדי למדוד הערך הנמדד יירשם אוטומטית בערך פיצוי הכלי של הכלי, כלומר הגדרת הכלי של ציר Z נכונה, הגדרת הכלי X היא הגדרת כלי חיתוך לניסיון והמעגל החיצוני של החלק המפנה לכלי הוא פחות, ונמדד ערך המעגל החיצוני (אם x הוא 20 מ"מ) קלט x20, לחץ על מידה, ערך הפיצוי של הכלי יתעד באופן אוטומטי את הערך הנמדד ואז ציר ה- x הוא גם ימין; שיטת הגדרת כלים זו, גם אם המכונה כבויה, השיחה לא תשתנה לאחר הפעלת השיחה מחדש. ניתן ליישם את ערך הכלי על הייצור ההמוני של אותו חלק זמן רב, והכלי לא צריך להיות מותאם מחדש כאשר המחרטה סגורה.

כישורי ניפוי באגים

לאחר תכנות החלקים, עליך לבצע חיתוך וניפוי ניסיונות לניסיון לאחר הגדרת הכלי. על מנת למנוע שגיאות בתוכנית ושגיאות בהגדרת הכלים שיגרמו להתנגשויות, ראשית עלינו לבצע סימולציה של משיכות ריקות, במערכת הקואורדינטות של כלי המכונה. הכלי מועבר ימינה פי 2 עד 3 מהאורך הכולל של החלק; ואז מתחיל תהליך הסימולציה. לאחר סיום תהליך הסימולציה, אושרו הגדרת התוכנית והכלים. ואז מצא בדיקה ובדיקה במשרה מלאה. רק לאחר שהבדיקה במשרה מלאה מאשרת שהיא כשירה, המשמעות היא שנגלה באגים.

השלם את העיבוד של החלקים

לאחר השלמת חיתוך הניסיון של היצירה הראשונה, נדרש ייצור אצווה, אך ההסמכה של היצירה הראשונה אינה אומרת שכל מנת החלקים תהיה כשירה, מכיוון שב תהליך עיבוד שבבי, הכלי יילבש בגלל ההבדל בחומר העיבוד. רך, שחיקת הכלים קטנה, חומר עיבוד שבבי קשה, ובלאי הכלים מהיר, כך במהלך תהליך עיבוד שבבי, יש צורך לבדוק, להגדיל ולהפחית את ערך פיצוי הכלי בשקידה בזמן כדי להבטיח את כשירות החלקים.

בקיצור, העיקרון הבסיסי של עיבוד שבבי: תחילה חיספוס, הסרת עודף החומר של החומר, ואז גימור; יש להימנע מרטט במהלך עיבוד שבבי; כדי למנוע דנטורציה תרמית של החומר במהלך העיבוד, ישנן סיבות רבות לרטט, אשר עשויות להיות עומס יתר גדול; זה יכול להיות התהודה בין כלי המכונה לחומר העבודה, או שמדובר בחוסר הנוקשות של הכלי, או שהוא עלול להיגרם על ידי הפסיבציה של הכלי. אנו יכולים להפחית את הרטט בשיטות הבאות: בין אם לחומר העבודה הוא מהודק היטב, הגדל את מהירות הכלי. האחרון מפחית את המהירות להפחתת התהודה. בנוסף, בדקו האם יש צורך להחליף את הכלי החדש.

בנוסף, על מנת להפעיל את מכונת CNC בצורה בטוחה ולמנוע את התנגשות המכונה, יש לי את הנקודות הבאות:

לעיתים קרובות נשמע שאם לא תיגע בכלי המכונה, לא תוכל ללמוד את פעולת הכלי. זו הבנה מאוד לא נכונה ומזיקה. ההתנגשות בכלי המכונה מהווה נזק רב לדיוק מכונת הכלי. , שיש לו השפעה רבה יותר על כלי מכונה עם פחות נוקשות.

ברגע שהמכונה מתנגשת, הדיוק של הכלי הוא קטלני. לכן, עבור מחרטות CNC בעלות דיוק גבוה, יש לבטל לחלוטין התנגשויות. כל עוד המפעיל נזהר ושולט בשיטות מסוימות נגד התנגשות, ניתן למנוע ולהימנע לחלוטין מהתנגשויות.

הסיבות העיקריות להתנגשויות הן: 

  • ראשית, הקוטר והאורך של הכלי מוזנים באופן שגוי; 
  • שנית, גודל החומר והמידות הגיאומטריות הנוגעות אליו מוזנים באופן שגוי, והמיקום הראשוני של החומר אינו נכון; 
  • שלישית, מערכת הקואורדינטות של כלי העבודה של המכונה מוגדרת באופן שגוי או, נקודת האפס של כלי המכונה מתאפסת במהלך תהליך העיבוד והשינויים מתרחשים. 

רוב ההתנגשויות בכלי המכונה מתרחשות במהלך התנועה המהירה של כלי המכונה. ההתנגשויות בשלב זה הן גם המזיקות ביותר ויש להימנע מהן לחלוטין. לכן, על המפעיל להקדיש תשומת לב מיוחדת לשלב ההתחלתי של ביצוע התוכנית וכאשר כלי המכונה משנה את הכלי. בשלב זה, לאחר עריכת התוכנית באופן שגוי, וקוטר הכלי ואורכו מוזנים באופן שגוי, סביר להניח שתתרחש התנגשות. בסוף התוכנית, אם רצף הנסיגה של ציר ה- CNC שגוי, אז גם התנגשות עלולה להתרחש. 

על מנת להימנע מההתנגשות הנ"ל, על המפעיל לתת משחק מלא לתפקודי חמשת החושים בעת הפעלת כלי המכונה, ולבחון האם לכלי יש תנועות חריגות, ניצוצות, רעש ורעש חריג, רטט ושריפה רֵיחַ. אם נמצאים מצבים חריגים, יש להפסיק את התוכנית באופן מיידי. לאחר פתרון בעיית מיטת המתנה, כלי המכונה יכול להמשיך לעבוד. בקיצור, שליטה בכישורי התפעול של כלי מכונת CNC היא תהליך הדרגתי ולא ניתן להשיג אותו בן לילה. 

הוא מבוסס על שליטה בתפעול הבסיסי של כלי מכונה, ידע בסיסי במכונות וידע בסיסי בתכנות. כישורי התפעול של כלי מכונת CNC אינם סטטיים. זהו שילוב אורגני הדורש מהמפעילים לתת משחק מלא לדמיונם וליכולת המעשית שלהם. זהו עבודה חדשנית.

קישור למאמר זה: רשימת הכישורים של מכונות CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רשימת הכישורים של מכונות CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.