האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים

רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים

רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים


מבנה המדחפים הימיים מסובך יחסית. הקושי בעיבוד בקרה מספרי נעוץ בעיבוד של משטחים מעוקלים מורכבים, כולל משטח הלהב, גב הלהב, פילה שורש הלהב ומשטח הרכזת.

רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים
רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים

החלקים הגסים של המדחפים הימיים הם בדרך כלל יציקות עיבוד שבבי, וקצבת העיבוד גדולה יחסית. השליטה המספרית תהליך עיבוד שבביהמדחפים הימיים כוללים בעיקר את הדברים הבאים:

(1) עיבוד שבבי רכזת מדחף

החלקים שעובדו על ידי הרכזת הם בעיקר שני פנים הקצה. מכיוון שפני הקצה של הרכזת משמשים כנקודת התייחסות למיקום, יש לסיים את פני הקצה של הרכזת כדי לעמוד בדרישות הדיוק. שיטת גימור זו פשוטה יחסית וניתן להשלים אותה באמצעות מכונות CNC רגילות בעלות שלושה צירים.

(2) עיבוד להב משוט

החלק של עיבוד להב הלהב הוא בעיקר משטח הלהב וגב הלהב. המשטח הוא משטח בעל צורה חופשית. קשה לעבד בעזרת מכונת CNC בעלת שלושה צירים. נדרשים כלי מכונת CNC מרובי צירים. מכיוון שהמרחק בין הלהבים הוא יחסית צר, הכלים והלהבים קלים להופעה לצורך הפרעה והתנגשות, יש צורך להשיג את המסלול ללא כלים של הפרעה ללא התנגשות באמצעות סימולציה של עיבוד שליטה מספרי. משטח הלהב מעובד בדרך כלל עם חותך כדור קצה, אך יעילות העיבוד נמוכה יחסית, והשימוש בחותך הקצה יכול לשפר את יעילות העיבוד.

(3) עיבוד שורש העלים

שורש הלהב הוא החלק המחבר בין הלהב לרכזת המדחף. עבור מדחפים ימיים גדולים, קשה לעבד את שורש הלהב באמצעות להב הלהב. שורש הלהב הוא בדרך כלל עגול, וחותך הטחנה של הכדור משמש לעיבוד הפילה.

(4) עיבוד שבבי מוביל ואקראי

צורת הצדדים המובילים והנגררים של א מדחף ספינות נקבע על ידי פני הלהב. ישנן שתי צורות עיקריות: קשתות וצדדים ישרים. באופן כללי, חותך כרסום גלילי או חותך כדורי לקצה משמשים לעיבוד קווי המתאר של המדחף לאורך קו המתאר של המדחף.

קישור למאמר זה: רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


רשימת תהליכי עיבוד מדחפים ימיים מפורטיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.