האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחב

שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחב

שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחב


בתהליך של מתכת בעיבוד, ישנן פעמים רבות שאיננו יודעים לשפוט את איכותן מתכת מעבד. היום, העורך יסביר לכם כיצד לשפוט את האיכות של מתכת עיבוד לייזר ממספר קווי רוחב ולהעריך את איכות העיבוד שלו.

שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחב

שופט את איכות חיתוך הלייזר ממספר קווי רוחב של פסי מתכת – PTJ מכונות CNC חנות

כיצד לשפוט את איכות עיבוד הלייזר של מתכת בעיבוד מתכת כוללת בעיקר את הנקודות הבאות:

משטח חתך חלק, מעט קווים, ללא שבר שביר

בעת חיתוך בלייזר בטמפרטורה גבוהה של הסדין, עקבות החומר המותך לא יופיעו בחיתוך שמתחת לקרן הלייזר האנכית, אלא יותזו החוצה בחלק האחורי של קרן הלייזר. כתוצאה מכך נוצרים קווים מעוקלים בקצה החיתוך, והקווים עוקבים מקרוב אחר קרן הלייזר הנעית. על מנת לתקן בעיה זו, הפחתת קצב ההזנה בסוף תהליך החיתוך יכולה למנוע מאוד את היווצרות הקווים.

רוחב חריץ צר

באופן כללי, רוחב החיתוך אינו משפיע על איכות החיתוך. לרוחב החיתוך יש השפעה חשובה רק כאשר נוצר קווי מתאר מדויקים במיוחד בתוך הרכיב. הסיבה לכך היא שרוחב החיתוך קובע את העיוות הפנימי המינימלי של קווי המתאר. כאשר עובי היריעה גדל, גם רוחב החיתוך משתנה. הגידול. לכן, על מנת להבטיח את אותו דיוק גבוה, לא משנה כמה רוחב החיתוך גדול, אזור העיבוד של חיתוך לייזר המכונה צריכה להיות קבועה.

לתפר החיתוך יש אנכיות טובה, והאזור המושפע מחום קטן

כאשר עובי החומר המעובד עולה על 18 מ"מ, האנכיות של קצה החיתוך חשובה מאוד; כאשר הוא רחוק מהמיקוד, קרן הלייזר הופכת שונה, והחיתוך מתרחב יותר לכיוון החלק העליון או התחתון בהתאם למיקום המיקוד. קצה החיתוך חורג מהקו האנכי בכמה מאיות מילימטר. ככל שהקצה אנכי יותר, כך איכות החיתוך גבוהה יותר.

ההשפעה התרמית של חומרי חיתוך

ציוד יישום לעיבוד חיתוך חום ישפיע באופן בלתי נמנע על החומר במהלך השימוש. ביטוייה כוללים בעיקר שלושה היבטים: א. אזור מושפע מחום; ב. דיכאון וקורוזיה; ג. עיוות חומרי

אזור המושפע מחום מתייחס לאזור סביב החתך המחומם במהלך חיתוך בלייזר. יחד עם זאת, מבנה החומר עצמו משתנה. לדוגמה, כמה חומרים יתקשו. האזור המושפע מחום מתייחס לשינוי האזורי בו משתנה המבנה הפנימי בגלל טמפרטורה גבוהה.

לשקע ולקורוזיה השפעה שלילית על פני שטח החיתוך ומשפיעים על מראה מכונת חיתוך הלייזר. הם מופיעים בשגיאות חיתוך שבדרך כלל יש להימנע מהן; בסופו של דבר, אם החיתוך גורם לחלק להתחמם בחדות, הוא יתעוות.

זה חשוב במיוחד בעיבוד דק, מכיוון שרוב קווי המתאר וחתיכות החיבור כאן הם בדרך כלל רק כמה עשיריות מילימטר. שליטה בכוח הלייזר ושימוש בפולסי לייזר קצרים יכולה להפחית את חימום החלקים ולמנוע עיוות.

האמור לעיל הוא כיצד לשפוט את איכות עיבוד הלייזר העשוי בלייזר בעיבוד מתכות. זה לעיון בלבד ואני מקווה שזה יהיה שימושי לכולם.

קישור למאמר זה: שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שופט את איכות חיתוך הלייזר מכמה קווי רוחבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.