האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטה ארוכת טווח נגד חלודה עבור חלקי רכב וציוד כבד

שיטה ארוכת טווח נגד חלודה עבור חלקי רכב וציוד כבד

בקרב ספקים של חלקי רכב וציוד כבד, מניעת חלודה לטווח קצר ולטווח ארוך חיונית למניעת הפסדים חמורים עקב תביעות חלודה. כמו כן, חשוב למצוא מעכב חלודה יעיל וקל לשימוש. VpCI ® -369 של Cortec הוא בחירה מצוינת. זהו תחליף נוח ועדיף להרבה מעכבי חלודה נפוצים לטווח ארוך בשוק.

שיטה ארוכת טווח נגד חלודה עבור חלקי רכב וציוד כבד

VpCI ® -369 הוא ציפוי זמני על בסיס שמן המספק הגנת קורוזיה קיצונית בסביבות קורוזיביות. זהו אחד ממעכבי הקורוזיה הפופולריים ביותר של Cortec. זוהי בחירה מצוינת להגנה על חלקי תיקון רכב וחלקי ציוד כבד לפני ההרכבה. מכיוון ש-VpCI ® -369 הוא טיקסוטרופי, ניתן לערבב אותו כדי לשנות את עקביות המוצר כדי לשפר את יכולת הריסוס של המרסס חסר האוויר. לאחר המריחה, הוא מתעבה כך שלא יברח מהמתכת. במידת הצורך, ניתן לצבוע את VpCI ® -369 בכחול, ירוק או צבעים מותאמים אישית אחרים כדי לעזור לעובדים לזהות כיסוי מוצר מספק. מי שמשתף פעולה עם ארגונים צבאיים יכול להשתמש ב-VpCI ®-369M כגרסה של מפרט MIL התואם ל-MIL-PRF-16173E (רמה 2).

VpCI ® -369 הוא בחירה מצוינת להגנה על חלקי ציוד מתכת חשופים ולא צבועים שספקים צריכים לשלוח למפעלי ההרכבה. כמעכב חלודה לטווח ארוך, הוא מתאים מאוד גם לחלקי תיקון או חלקי חילוף שיושארו בהמתנה למשך 5 או 10 שנים לפני שניתן יהיה להשתמש בהם שוב (לדוגמה, כננת מנוע ימיתפירס). מכיוון ש-VpCI ® -369 לא יתייבש, ניתן להשתמש בו כחומר סיכה כפול ומעכב חלודה לחלקים נעים. קל יותר להסיר אותו מאשר ציפויים אחרים שמתייבשים למרקם שעווה. לכן, ישנם אינספור רכיבים תעשייתיים שיכולים להפיק תועלת מהציפוי הדק של VpCI ® -369.

קישור למאמר זה: שיטה ארוכת טווח נגד חלודה עבור חלקי רכב וציוד כבד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטה ארוכת טווח נגד חלודה עבור חלקי רכב וציוד כבדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.